اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۶۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
سرپرست هیات استان:
سرپرست هیات اسکواش خوزستان با اشاره به این‌که این هیات به دلیل مشکلات فراوان مدتی فعالیت خاصی نداشت، گفت: برای این‌که اسکواش خوزستان را به روزهای اوج خود برگردانیم، نیاز به استعدادیابی داریم.
بابک طهماسبی از آغاز طرح استعدادیابی اسکواش در سطح استان خبرداد و اظهارکرد: برای این‌که اسکواش خوزستان را به روزهای اوج خود برگردانیم، نیاز است با شناخت ورزشکاران مستعد در تمامی رده‌های سنی نونهالان تا بزرگسالان، آن‌ها را تحت نظر مربیان با دانش به صورت منظم آموزش دهیم.

وی با بیان این‌که کلاس‌های استعدادیابی این هیات در تمامی سنین و برای نونهالان و نوجوانان آقا و خانم از نهم تیرماه برگزار می‌شوند، گفت: علاقه‌مندان به اسکواش می‌توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ برای ثبت‌نام در این کلاس ها به دفتر هیات واقع در مجموعه ورزشی تختی اهواز مراجعه کنند.
 
سرپرست هیات اسکواش خوزستان به همکاری با اداره‌کل آموزش و پرورش استان اشاره و عنوان کرد: به زودی با امضا تفاهمنامه با این اداره‌کل قصد داریم رشته ورزش اسکواش را در مدارس خوزستان، آموزش دهیم و بحث استعدادیابی را داشته باشیم.

طهماسبی با بیان این‌که هم اکنون با کمبود شدید مربی و داور اسکواش در خوزستان روبه‌رو هستیم، گفت: با همکاری فدراسیون اسکواش و حضور بهترین مدرسان کشور، کلاس های آموزشی مربیگری و داوری اسکواش را نیز برگزار خواهیم کرد تا سطح دانش مربیان و داوران استان ارتقا پیدا کند.

وی افزود: باید هرچه زودتر این کلاس‌ها را برگزار کنیم تا با بروز رسانی دانش مربیان و داوران استان بتوانیم اسکواش خوزستان را به جایگاه واقعی آن در کشور برسانیم.

سرپرست هیات اسکواش خوزستان با بیان این‌که هدف ما گسترش این رشته ورزشی در تمام نقاط استان است، گفت: عملکرد هیات‌های شهرستانی مختلف را بررسی می کنیم و درصورت ضعیف بودن، نسبت به تغییرات در این هیات‌ها اقدام خواهیم کرد.

وی به غیبت ورزشکاران استان در مسابقات اسکواش قهرمانی اشاره کرد و افزود: به دلیل نبود فعالیت خاص هیات درگذشته و برگزار نشدن مسابقات قهرمانی استان هیچ ورزشکاری برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب و معرفی نمی‌شد.
 
طهماسبی همچنین با اشاره به میزبانی از مسابقات قهرمانی اسکواش کشور در خوزستان عنوان کرد: برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور می‌تواند شور و انگیزه را میان علاقه‌مندان به این رشته افزایش دهد و یکی از مهمترین برنامه‌های ما گرفتن میزبانی کشوری است.

وی بیان کرد: برنامه ما حمایت از تیم‌های پالایش و پخش آبادان و مناطق نفت‌خیزجنوب در مسابقات لیگ برتر و دسته اول اسکواش باشگاه‌های کشور برای حضور پرقدرت خواهد بود و در نشست با مسوولان این تیم‌ها به دنبال برطرف کردن بعضی از مشکلات آن‌ها هستیم.

سرپرست هیات اسکواش خوزستان در پایان با تقدیر از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، گفت: پیگیری‌های آقای افشین حیدری باعث شد مشکلات سنیگن هیات اسکواش برطرف شوند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار