اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
امکان استفاده از بن‌کارت‌های سازمان‌ها و نهادها و اهل قلم از صبح فردا (دوشنبه ۱۰ تیر) در کتاب‌فروشی‌های برگزیده فراهم شد.
مشاور اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر بیان کرد: بعد از به پایان رسیدن سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مراحل تسویه حساب با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال انجام بود و در این زمینه از صبح  دوشنبه دهم تیر امکان خرید کتاب از کتاب‌فروشی‌های برگزیده فراهم می‌شود.    
  
مهدی اکرمی  افزود: در این زمینه اهل قلم و سازمان‌ها و نهادهایی که بن‌کارت دریافت کرده‌اند می‌توانند به سایت www.ketab.ir مراجعه کرده و فهرست کتابفروشی‌های منتخب را مشاهده کنند. 
  
اکرمی با بیان اینکه امکان خریداری کتاب فقط از کتابفروشی‌های منتخب وجود دارد تصریح کرد: برخی از اهالی قلم به اشتباه فکر می‌کنند که می‌توانند با بن‌کارت‌های خود از همه کتابفروشی‌های خریداری کنند اما این موضوع صحت ندارد و این امکان فقط برای برخی از کتابفروشی‌‌ها فراهم شده است. 
  
وی با اشاره به وضعیت سایر بن‌کارت‌ها نیز توضیح داد: بن کارت استادان و دانشجویان نیز از دوشنبه قابل برداشت از دستگاه‌های بانک شهر یا خریداری از شبکه کارتخوان شتابی خواهد بود. 
  
مشاور اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر  تاکید کرد: در این زمینه سهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این وزارتخانه بازگردانده شد و سهم و آورده دانشجویان و استادان نیز در کارتی که در اختیارشان وجود دارد، قرار دارد.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار