اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۷۹۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
مدیرعامل باشگاه کارون اروند خرمشهر معتقد است که این باشگاه به بازیکنان و مربیان پیشین تیم فوتبال این باشگاه بدهکار نیست.

سامری: اکبر میثاقیان یک شهر را بدبخت کرد

به گزارش شوشان، امیر سامری در گفت‌وگو با تسنیم درباره عدم واگذاری سهمیه دسته اولی باشگاه کارون اروند خرمشهر به داماش گیلانیان اظهار داشت: می‌گفتند که ما پول گرفتیم و امتیاز تیم را به داماش فروختیم، اما این‌گونه نبود. مدیران این باشگاه با ما مذاکره کردند، اما به تعهدات خود عمل نکردند. ما هم وقتی طرف مقابل به تعهدات خود پایبند نیست، نباید به آن عمل کنیم. ما با وجود مشکلات در لیگ دسته اول شرکت می‌کنیم.

وی درباره شرایط تیم کارون و اینکه هدف کارونی‌ها برای فصل آینده چیست، تصریح کرد: مردم از ما خواستند که در لیگ یک بازی کنیم و حتی تجمعاتی برگزار کردند. ما هم با مدیران استانی صحبت کردیم و آنها قول‌هایی به ما دادند. امیدوارم این قول‌ها برخلاف فصل گذشته عملی شود. امسال محمد علوی سرمربی تیم ما خواهد بود و برای صعود به لیگ برتر می‌جنگیم.

مدیرعامل باشگاه کارون اروند خرمشهر با بیان اینکه این تیم سال گذشته هم برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کرد، به تسنیم گفت: من همیشه اکبر میثاقیان را نفرین می‌کنم، چون او یک شهر را بدبخت کرد! اگر فدراسیون فوتبال با بازیکنانی که به همراه میثاقیان از تیم جدا شدند برخورد نکند، از راه فیفا اقدام می‌کنیم. اگر فدراسیون به این بازیکنان اجازه عقد قرارداد جدید بدهد، نشان می‌دهد که یک فدراسیون آبکی داریم.

سامری در مورد تصمیم بازیکنان و مربیان پیشین کارون اروند مبنی بر شکایت از این باشگاه به فیفا خاطرنشان کرد: ما هیچ طلبی به بازیکنان و مربیان نداریم و از نظر خودمان بدهی‌ها را تسویه کرده‌ایم. اکنون کمیته‌های تعیین وضعیت و استیناف وجود دارند و بازیکنان می‌توانند تکلیف مطالبات خود را مشخص کنند. بازیکن در روز اول براساس شرایطی با باشگاه توافق کرده است و حالا این مفاد به مزاجش خوش نمی‌آید. به همین دلیل می‌خواهد خلاف مفاد قرارداد عمل کند.

وی با اشاره به اعتصاب بازیکنان تیم کارون اروند خرمشهر در فصل گذشته اظهار داشت: اگر بازیکنان بابت مطالبات خود نگران هستند، می‌توانستند از باشگاه شکایت کنند، اما نباید اعتصاب می‌کردند. نباید مجبور می‌شدیم تا با التماس خدا و پیغمبر از آنها بخواهیم بازی کنند. سال گذشته حدود شش میلیارد تومان هزینه کردیم و آخر با نذر و نیاز تیم را در لیگ دسته اول نگه داشتیم، نه با همت بازیکنان. آنها قابلیت فنی و اخلاقی نداشتند و به اعتقاد من، هیچ طلبی از ما ندارند. ما می‌توانیم اسناد این ادعا را هم منتشر کنیم.
منبع:خوزستان اسپرت


نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار