اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
پنج بازیکن دیگر از لیست بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خط خوردن
Image result for ‫نفت مسجد سلیمان‬‎

به گزارش شوشان، مراحل آماده‌سازی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان همچنان در تهران پیگیری می‌شود و در ادامه روند نقل و انتقالات تابستانی پنج بازیکن از لیست این تیم کنار گذاشته شدند.

حمید طاهری‌فرد هافبک فصل گذشته تیم مس رفسنجان که در تیرماه امسال با امضای قرارداد داخلی به نفت مسجدسلیمان پیوسته بود از تیم نفت کنار گذاشته شد و به مس رفسنجان برگشت.

وحید خشتان مهاجم فصل گذشته استقلال خوزستان هم که در تیرماه امسال با نفت مسجدسلیمان قرارداد داخلی امضا کرده بود نتوانست در بازی‌های تدارکاتی رضایت کادر فنی نفت را جلب کند و از این تیم خط خورد.

همچنین علی آل‌کثیر مهاجم خوزستانی که فصل قبل در داماش گیلان بازی می‌کرد، سومین بازیکن جدیدی است که نام وی در لیست خروجی نفتی‌ها قرار گرفت و پس از چند هفته حضور در تمرینات از تیم نفت مسجدسلیمان کنار گذاشته شد.

فرشید مهمدی و اکبر آفاقی دو مهاجم فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان هم از لیست نفتی‌ها خط خوردند و این دو مهاجم باید به دنبال پیدا کردن تیم جدیدی باشند.

مهدی تارتار سرمربی نفت مسجدسلیمان از ابتدای برپایی اردوی این تیم در تهران اعلام کرده بود که در تمرینات و مسابقات تدارکاتی پیش فصل اقدام به محک زدن بازیکنان می‌کند و نفراتی که رضایت کادر فنی جلب نکنند از تیم نفت کنار می‌گذارد.

 دوره نقل و انتقالات تابستانی تا روز 6 شهریور 98 ادامه خواهد داشت و تیم‌ها می‌توانند تا آن تاریخ نسبت به جابجایی بازیکنان اقدام کنند.

شایان ذکر است، روند نقل و انتقالات تیم نفت مسجدسلیمان طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت و پس از مشخص شدن زمان شروع فصل جدید لیگ برتر لیست نهایی بازیکنان نفت از سوی مهدی تارتار اعلام خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار