اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۰۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
اسنوکر باز ایرانی از دزدیده شدن پول و مدارک خود در فرودگاه چین و بلاتکلیفی خود خبر داد.
Image result for ‫حسین وفایی‬‎
به گزارش شوشان و به نقل از ایسنا، حسین وفایی ایوری، اسنوکر باز اهل آبادان که برای مسابقات عازم چین شده بود از دزدیده شدن کیف خود در یکی از فرودگاه‌های کشور چین خبر داد. 

این ورزشکار خوزستانی اکنون بدون پول و پاسپورت در یکی از فرودگاه‌های چین بلاتکلیف مانده و مراجعه او به پلیس نیز بی‌فایده بوده است. او تنها تلفن همراه خود را که در کیفش نبوده، در اختیار دارد.

حسین وفایی ایوری با انتشار پستی در اینستاگرام در این باره توضیح داد: در گیت دراز کشیده بودم و بر روی صندلی خوابم برد و کیف را بالای سرخود قرار داده بودم. زمانی که بیدار شدم دیدم که کیف من که تمامی مدارک، پول و پاسپورت من در آن بود دزدیده شده است. به پلیس چین شکایت کردم و بعد از بررسی دوربین متوجه شدم که حتی خودم را هم در دوربین نمی توانند پیدا کنند چه برسد به دزد!

او ادامه داد: متاسفانه تا دوشنبه سفارت ایران تعطیل است و من بدون پاسپورت نمی‌دانم باید چه کار کنم و اکنون در جستجوی سفیر ایران هستم که برای من پاسپورتی صادر کند که از مسابقات خود جا نمانم. هر باری که به کشور چین می‌آیم یک مشکلی برای من پیش می‌آید و امیدوارم طرفدارهایم دعا کنند که به موقع به مسابقات خود برسم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار