اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
رییس حوزه هنری خوزستان تاکید کرد؛
رییس حوزه هنری خوزستان با بیان اینکه افق‌های خوبی پیش روی حوزه نمایش است بر شناسایی و معرفی گروه‌های نمایش و استعدادهای این بخش به ویژه در شهرستان‌ها تاکید کرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید شهاب‌الدین طباطبایی در جلسه معارفه اعضای شورای نظارت و ارزشیابی واحد نمایش حوزه هنری خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه حوزه هنری استان در بخش نمایش فعالیت‌های خوبی داشته و افتخارات زیادی در این زمینه کسب شده است. 

وی با بیان اینکه افق‌های خوبی پیش روی حوزه نمایش می‌بینیم افزود: یکی از مسائلی که مدت‌هاست با آن درگیر هستیم معضل سالن نمایش است. 

طباطبایی خاطرنشان کرد: در اهواز سالن‌های نمایش زیادی وجود دارد که بلااستفاده ماندند که می‌تواند در اختیار حوزه هنری قرار داده شود. در این راستا جلساتی با مسئولان مربوطه برگزار شده که امیدواریم امسال به نتیجه برسد و مشکل کمبود سالن نمایش حوزه هنری رفع شود. 

وی با اشاره به اینکه مردم به هنر نمایش علاقه دارند و از آن استقبال می‌کنند اظهار داشت: این امر بار مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند و باید با تولید نمایش‌هایی فاخر در و خور شان پاسخگوی نیاز علاقه‌مندان باشیم. 

وی شناسایی و معرفی گروه‌های نمایش و استعدادهای این بخش به ویژه در شهرستان‌ها تاکید کرد و ادامه داد: تلاش‌هایی در این زمینه صورت گرفته که قابل تقدیر است و وظیفه ما تقویت حوزه نمایش است که بهتر و بالنده‌تر بدرخشد. 

آرش ساربان، مسئول واحد نمایش حوزه هنری خوزستان، در این جلسه نیز هدف از برگزاری شورای نظارت و ارزشیابی واحد نمایش این حوزه را کیفی سازی تولیدات و آثار نمایشی عنوان کرد.
 
در این جلسه اعضای شورای نظارت و ارزشیابی واحد نمایش حوزه هنری خوزستان معرفی شدند. 

بر این اساس سید شهاب‌الدین طباطبایی، محمد غدیرزاده، سید امیر موسوی، رضا حیاتی و آرش ساربان به عنوان اعضای شورای نظارت و ارزشیابی حوزه نمایش معرفی شدند. 
همچنین علی بنائیان به عنوان مشاور فرهنگی و هنری حوزه هنری خوزستان معرفی شد.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار