اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
هاشمی‌نسب: نتیجه بازی با پرسپولیس مهم نیست
 مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است نتیجه دیدار دوستانه این تیم مقابل پرسپولیس همچون دیگر بازی‌های تدارکاتی خیلی اهمیت ندارد.

به گزارش شوشان، مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به دیدار دوستانه فولاد برابر پرسپولیس که با پیروزی شاگردان جواد نکونام همراه شد، گفت: بازی خوبی بود و توانستیم در این بازی محک بخوریم. البته نتیجه این بازی زیاد مهم نیست و این دلیل نمی‌شود که چون پرسپولیس را بردیم، پس می‌توانیم و باید تمام بازی‌ها را در لیگ ببریم. شرایط بازی‌های لیگ متفاوت است و تیم‌ها انگیزه متفاوتی دارند.

وی با اشاره به حاشیه‌های این بازی و اخراج دو بازیکن پرسپولیس عنوان کرد: این مسائل زیاد جدی نیست و نتایج و اتفاقات بازی‌های دوستانه، مثل اتفاقات صفحات مجازی است که نباید آنها را چندان جدی گرفت. تیم‌ها معمولاً در این بازی‌ها دنبال محک خوردن هستند و بازی‌ با پرسپولیس هم دستاوردهای خوبی برای ما داشت.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد دیر شروع شدن مسابقات لیگ برتر نیز تصریح کرد: این بی‌نظمی‌ها همیشه در فوتبال ما وجود داشته است و مربوط به امسال نیست. البته این موضوع ربطی به سازمان لیگ و فدراسیون ندارد. دلیل شروع نشدن لیگ برتر فوتبالی نیست.

هاشمی‌نسب در پاسخ به این پرسش که آیا فولاد می‌تواند در فصل جدید جزو مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشد، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی در فوتبال درست نیست و باید منتظر شروع بازی‌ها باشیم. ما تیم خوبی داریم و تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار