اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۸۱۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
مربی پیشین تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر، توضیحاتی درباره احتمال شکایت اعضای پیشین این تیم از فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های کارون اروند و داماش گیلانیان ارائه کرد.
به گزارش شوشان، حمید عبداللهی درباره فروش امتیاز تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر به تیم داماش گیلانیان اظهار داشت: متأسفانه تیم را خیلی راحت به لیگ دسته دوم فروختند. اعضای تیم کارون فصل گذشته با تمام مشکلات، در گرمای وحشتناک خرمشهر، دور از خانواده و بدون دریافت حتی هزار تومان، تیم را در لیگ دسته اول حفظ کردند، اما حالا نمی‌توانیم به حقوق خود برسیم.

وی با اشاره به دخالت مدیران غیرورزشی در انتقال امتیاز دو باشگاه تصریح کرد: نگرانیم که نکند نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی که برادر مدیرعامل باشگاه کارون است، به همراه نوبخت (رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور) که شمالی است، مطالبات ما را در تماس با تاج ماستمالی کنند و تیم واگذار شود. چشم امید ما به اجرای عدالت است. محمودزاده، بهاروند و نورشرق، این موضوع را پیگیری می‌کنند، اما اگر دستور از بالا بیاید، آنها هم نمی‌توانند کاری کنند.

مربی فصل گذشته تیم کارون اروند خرمشهر با بیان اینکه شاکیان این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت اعتماد دارند و امیدوارند اعضای این کمیته به داد کارونی‌ها برسند، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی (رئیس قوه قضاییه) شدیداً مشغول مبارزه با فساد است و امیدواریم به فوتبال هم ورود کند. اگر این اتفاق رخ ندهد و امتیاز دو باشگاه بدون در نظر گرفتن مطالبات ما جابه‌جا شود، از فدراسیون فوتبال، داماش گیلانیان و کارون اروند خرمشهر به فیفا شکایت می‌کنیم.

«ما 30 نفر هستیم که یک فصل کامل، هیچ پولی نگرفتیم و دوست داریم به این اتفاقات رسیدگی شود.»، عبداللهی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد:  فدراسیون فوتبال می‌تواند پول معامله را بلوکه کند. تیم خریدار مطابق قانون فیفا به عنوان مجری تعهدات باشگاه فروخته شده است و باید همه‌ی بدهی‌ها را تسویه کند. کارهای پشت پرده زیادی در کارون اروند خرمشهر انجام می‌دادند و قرارداد جعل می‌کردند.

وی در واکنش به اتفاقاتی که باشگاه کارون اروند در حق قراردادهای برخی از بازیکنان این تیم انجام داد، عنوان کرد: با بازیکن 500 میلیون تومان قرارداد بستند، اما امضای او را اسکن و قرارداد جدیدی با مبلغ کمتری درست کردند. یا اینکه برگه تسویه‌حساب لای برگه‌های قرارداد می‌گذاشتند و بازیکن در هنگام عقد قرارداد، برگه تسویه‌حساب خود را امضا می‌کرد. اکنون هم با چند بازیکن به قید حضور تیم در لیگ دسته اول قرارداد بستند.

مربی پیشین تیم کارون اروند خرمشهر با اشاره به ملاقات خود با رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و مدیران سازمان لیگ گفت: من نزد نورشرق رفتم و امروز (شنبه) هم به سازمان لیگ مراجعه کردم. ما فصل گذشته به خاطر درخواست آنها در بازی‌ها حاضر شدیم و مدیران این سازمان کار ما را پیگیری می‌کنند، اما اگر از بالا ورود کنند و حق ما را در نظر نگیرند، قضیه را از AFC و فیفا پیگیری می‌کنیم. اعضای تیم ما حق دارند که پول‌شان را بگیرند. خواهش می‌کنیم که باشگاه‌ها بودجه را کم کنند، اما به قراردادهای خود پایبند باشند. ما نگرانی‌های خود را به سازمان لیگ اعلام کردیم و امیدواریم دستوری از بالا نیاید.منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار