اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۱۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: امسال 128 پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و 260 میلیارد ریال در استان در حال انجام است.

شوشان: اخلاق محمدیان در گردهمایی مدیران عامل شرکتهای خدماتی شهرکهای صنعتی خوزستان که در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز برگزار شد با اشاره به اینکه امسال 128 پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و 260 میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی استان در حال انجام است اظهار داشت: در چند سال گذشته در زمینه جذب سرمایه گذار و واگذاری زمین رشد خوبی در استان داشته ایم.

وی گفت: 3 هزار و 145 فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است که از این تعداد یک هزار و 598 قرارداد به بهره برداری رسیده و یک هزار و 66 واحد تولیدی هم اکنون با اشتغال بیش از 15 هزار نفر فعال می باشند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان افزود: در شهرکها و نواحی صنعتی استان 522 واحد صنعتی راکد شناسایی شده است که در سال گذشته 23 واحد تولیدی و از ابتدای سال جاری تا کنون 19 واحد را توانستیم به چرخه تولید بازگردانیم.

محمدیان بیان داشت: با اجرای پروژه های متعدد عمرانی در شهرکها و نواحی صنعتی استان تمام تلاش خود را خواهیم کرد زیرساخت  شهرکهای صنعتی را به نحو مطلوب برای جذب سرمایه گذار و ارائه خدمات بهتر به واحدهای صنعتی آماده کنیم.

وی بر دقت و نظارت در نگهداری از زیر ساخت ها در شهرکهای صنعتی توسط شرکتهای خدماتی تاکید کرد و گفت: به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی در زمان وقوع بحران، تمام تاسیسات و امکانات درون شهرکهای صنعتی بیمه شده اند.

محمدیان با اشاره به اینکه در ابتدای سال 45 روز سیلابی در استان داشته ایم و با همکاری همه واحدهای صنعتی توانستیم بحران راپشت سر بگذاریم؛ خواستار آمادگی شرکتهای خدماتی برای مقابله با بحران های احتمالی و ورود سیلاب به شهرکهای صنعتی شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ادامه داد: شرکتهای خدماتی شهرکهای صنعتی خوزستان هشدارهای ستاد بحران را جدی بگیرند و به واحدهای تولیدی زیر مجموعه خود منعکس کنند.

وی اظهار داشت: کمیته پیشگیری از بحران در شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان تشکیل شده است و در حال رفع موارد خطر آفرین در شهرکها و نواحی صنعتی است.

محمدیان از حسن همکاری و همدلی مدیران عامل و اعضای شرکت خدماتی شهرکهای صنعتی خوزستان در ارائه خدمات به صاحبان صنایع تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه جلسه پرسش و پاسخ و تبادل نظر با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، مدیران عامل شرکتهای خدماتی شهرکهای صنعتی استان و مدیران شهرکهای صنعتی و جمعی از صنعتگران برگزار شد.

بر اساس این گزارش در استان خوزستان 73 شهرک و ناحیه صنعتی وجود دارد که  اداره امور و نگهداری 12 شهرک صنعتی به شرکتهای خدماتی واگذار شده است.

گفتنی است بر اساس اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، واگذاری اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی و بهبود مشارکت بخش خصوصی در اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی و تعامل با صاحبان صنایع انجام می‌شود . شرکت‌های خدماتی در شهرک‌های صنعتی با تشکیل هیات موسس و برگزاری انتخابات از جمع واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک انتخاب می‌شوند و در اداره امور و نگهداری شهرک‌های صنعتی با شرکت شهرک‌های صنعتی استان همکاری می‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار