اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۹۲۱۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
استاندار خوزستان:
بازدید میدانی استاندار خوزستان،شهردار اهواز، اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار اهواز به همراه اصحاب رسانه از پروژه های عمرانی و شهری اهواز برگزار شد.

شوشان: در این بازدید استاندار خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر به خاطر انجام پروژه های مهم و حائز اهمیت گفت: پروژه زیر گذر زردشت تا پایان سال جاری به بهره برداری میرسد. همچنین پروژه پل نهم که قسمت عمده کار آن انجام شده ، پس از بازگشایی مسیر، به زیر گذر زردشت، مهر شهر، و کیانشهر متصل خواهد شد.

غلامرضا شریعتی با اشاره به سایر پروژه های در دست اجرا نیز افزود: به موازات جاده ساحل غربی کیانپارس، در قسمت جاده ساحل شرقی نیز کارهای خوبی انجام شده است و جاده ساحلی تا ملاثانی ادامه پیدا می کند و با اجرای این پروژه، شهرداری های شیبان، ویس و ملاثانی نیز فعال می شوند.

وی پروژه رینگ پل ششم را کاری بسیار ارزشمند از سوی شهرداری اهواز برشمرد و تصریح کرد: این پروژه که از سال 95 آغاز شده است،از جاده اهواز به سمت غرب و کارون کار آن متوقف شده اما تا مهدیس پیشرفت خوبی داشته است. همچنین از منازل 2 هزار واحدی به بعد تا جاده ماهشهر نیز پروژه دچار مشکل بود که شهرداری اهواز کار بسیار ارزشمندی انجام داد و در حال تکمیل است.

استاندار خوزستان به مزایای پروژه رینگ پل ششم اشاره کرد و گفت: با اجرای این پروژه، 30 درصد ترافیک شهر اهواز مرتفع خواهد شد که جا دارد از شهردار و شورای شهر اهواز به خاطر اجرای این پروژه تقدیر و تشکر کنم.

غلامرضا شریعتی همچنین به اقدامات خوب شهرداری اهواز در منطقه عین دو اشاره کرد و اظهار داشت: شهرداری در این منطقه کارهای خوبی انجام داده که نیاز به اقدامات بیشتر است. مشکل پروژه تقاطع غیر همسطح شهید بندر(چهارشیر) نیز با رایزنی صورت گرفته با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور رفع شده و پیمانکار باید پروژه را به سرعت به پیش ببرد.این پروژه جزو پروژه های خیلی خوب شهر اهواز به شمار می رود که موجب رضایتمندی مردم شده است.


وی پل نهم، تقاطع غیرهمسطح شهید بندر(چهارشیر)، تقاطع میدان دانشگاه که بزودی آغاز می شود، جاده های ساحلی شرق و غرب کارون، زیرگذر زردشت، لوپ پل ششم و غیره را جزو کارهای عمرانی بسیار مهم دانست و گفت: با اجرای این پروژه ها، اهواز به شهری مدرن، توسعه یافته و هوشمند تبدیل خواهد شد که ارزش افزوده مناطقی که پروژه های مذکور در آن اجرا می شود به شکل چشم گیری افزایش می یابد.

شریعتی تاکید کرد، مردم باید زحمات شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر را ببینند.

گفتنی است از پروژه های تقاطع جانباز (زردشت)، زیرسازی آسفالت منطقه عین دو، جاده ساحلی حدفاصل استخر موج تا تاسیسات شرکت نفت و احداث پل نهم بازدید به عمل آمد.
comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
comment
comment
سید عزت اله موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
comment
0
0
comment خود گویی و خود خندی
عجب مرد هنر مندی
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار