تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۰۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تاکید کرد:
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با گرامیداشت سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی، از عموم مردم برای شرکت پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
شوشان - در پیام دکتر عبدعلی ناصری آمده است: 

چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در حالی فرا رسیده است که پایمردی، اتحاد، اقتدار و همبستگی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بیش از پیش بر جهانیان آشکار شده است. 

مردم انقلابی ایران همواره ثابت کرده اند که از عزت، سرافرازی، استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا پای جان حراست و پاسداری خواهند کرد و درخت تنومند این انقلاب هر روز پربارتر و استوارتر خواهد شد.

چهل و یک سال است که حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، به عنوان روز پیروزی انقلاب اسلامی، عهد و پیمان ابدی ملت ایران اسلامی برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب، شهدا، نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب است و امروز نیز بار دیگر با شرکت گسترده در میعادگاه عاشقی با رهبر کبیر انقلاب همچنان بر ادامه راهی که برای اعتلای میهنمان برگزیده ایم، ثابت قدم می مانیم.

۲۲ بهمن ماه امسال با چهلمین روز از شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی مقارن شده و این تقارن، رسالت مردم این سرزمین را برای حضوری پرشورتر در راهپیمایی دو چندان می سازد. 

بی شک در شرایطی كه توطئه‌های مداوم نظام سلطه و استكبار از تهدید و تحریم و نفوذ، تا جنگ نرم و سناریوهای مایوس‌سازی ملت فهیم ایران، نسبت به آینده و دستاوردهای انقلاب، بی وفقه ادامه دارد، راه حل برون رفت از مشكلات در تكیه به ملت مومن و انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی است. 

در روز ۲۲ بهمن ماه همه می آییم تا ضمن نفی استکبار، استبداد و ترور، ندای الله اکبر سر دهیم و به جهانیان اعلام کنیم  که یوم الله ۲۲ بهمن ماه ۹۸ را به نماد اتحاد و همبستگی جهان اسلام در برابر ظلم، زور و خشونت مبدل خواهیم کرد. 

خانواده بزرگ نیشکر ضمن بزرگداشت دهه فجر و پيروزي انقلاب اسلامي در همراهی باملت پرشور و مومن و انقلابي ايران اسلامي و مردم غيور و هميشه در صحنه خوزستان، بار ديگر باحضور باشكوه و انقلابي خود در راهپيمايي يوم الله ٢٢بهمن با آرمان هاي امام خميني(ره) بیعت خواهند کرد و ثابت می کنند كه تا همیشه تاریخ به آرمان های امام راحل و رهبری پايبند می مانند.

اینجانب از اقشار مختلف مردم خوزستان و بالاخص خانواده بزرگ شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی دعوت می کنم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، خالق حماسه پرشکوهی دیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار