فرماندار شوش:
اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر شوش را اعلام کرد + عکس
پس از ساعت ها شمارش آراء شهر شوش پایان یافت و مردم این شهر اعضای پنجمین دوره ی شورای اسلامی شوش را انتخاب کردند.
فرماندار شوش:
اعلام اسامی  منتخبین شورای اسلامی 4 شهر حر، فتح المبین، شاوور و الوان + عکس
فرماندار شوش از پایان انتخابات شورای اسلامی 4 شهر حر، فتح المبین، شاوور و الوان خبر داد و گفت: با شمارش آراءانتخابات شوراهای اسلامی شهر در نهایت پرونده پنجمین دوره ی انتخابات شورای اسلامی 4 شهر بسته شد.
فرماندار شوش:
مشارکت 70 درصدی مردم شوش در انتخابات + عکس
فرماندارشهرستان شوش میزان مشارکت مردم شهرستان شوش در انتخابات را 70 درصد عنوان کرد و گفت: واجدین شرایط رای دهی در این شهرستان بیش از 150 هزار نفر بوده اند. وی گفت: با توجه به پایان شمارش آرا در بخش‌های مرکزی، شاووروفتح المبین نتیجه رای گیری به این شرح اعلام می گردد.
بازدید فرماندار شهرستان شوش از شعب اخذ رای + عکس
به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شوش رضانجاتی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات این شهرستان به همراه فرماندهی انتظامی شهرستان از شعب اخذ رای در روستای شهید دانش و شهر شوش بازدید کردند.
فرماندار شوش:
نقش مهم آموزش و پرورش در برگزاری مطلوب انتخابات + عکس
فرماندار شهرستان شوش گفت: آموزش و پرورش نقش مهمی در برگزاری مطلوب انتخابات بر عهده دارد چراکه بیشتر شعب اخذ رای در مدارس مستقر هستند و از کارکنان این اداره به‌ عنوان دست اندرکاران برگزاری انتخابات بهره گرفته می‌شود.
فرماندار شوش:
افزایش زمین های چمن ورزشی در روستاها + عکس
فرماندار شهرستان شوش از ورزش و جوانان خواست تا با الویت بندی کارها نسبت به شناسایی مناطق حاشیه ای فاقد امکانات ورزشی اقدام و براساس برنامه زمانبندی یکساله نسبت به رفع مشکلات و نواقص ورزش این مناطق تلاش کند.
فرماندار شوش:
آب و فاضلاب شهری شوش نسبت به رفع مشکلات منازل 7هکتاری مهر اقدام کند + عکس
نجاتی شروع گرما را فصل شیوع انواع بیماری های روده ای عنوان کرد وگفت: نظارت بر مراکز عرضه ی مواد غذایی ، سالن های غذا خوری و همچنین آب شرب مصرفی باید در الویت کاری مرکز بهداشت در این فصل از سال قرار گیرد.
فرماندار شوش:
طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر تشدید می شود + عکس
فرماندار شهرستان شوش از تشدید طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر خبر داد و گفت: نیروی انتظامی با اجرای این طرح مناطق آلوده را برای عرصه کنندگان مواد مخدر نا امن خواهد کرد.
کارخانه بستنی اندیمشک خرداماه 1396 عملیاتی میشود + عکس
نماینده مردم اندیمشک در مجلس با بیان این که متاسفانه با وجود پیشرفت فیزیکی مناسب و تجهیز کارخانه تولید بستنی و مواد لبنی در اندیمشک متاسفانه این واحد تولیدی وارد چرخه تولید نشده است، عنوان کرد: به همین جهت پیگیری‌ گسترده برای تامین تسهیلات و منابع مالی این طرح اقتصادی در شهرستان آغاز شده است.
فرماندار شوش:
ممنوعیت تردد انواع وسایل نقیله سبک و سنگین از روی پل شهید ناجیان + عکس
نجاتی با اشاره به اینکه با شروع به کار عملیات تعریض این پل که حدود 6 ماه به طول خواهد انجامید گفت: براساس تدابیر اندیشیده شده پل شناور در کنار پل شهید ناجیان بر روس رودخانه کرخه جهت تردد وسایل نقلیه سبک راه اندازی شده و مسیر دسترسی آن نیز آسفالت شده است.
فرماندار شوش:
بیش از یکصد و50  هزار نفر در شهرستان واجد شرایط رای گیری هستند + عکس
رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش، واجدین شرایط برای رای دادن در این شهرستان را بیش از 150 هزار نفر در شهر شوش و 3 بخش مرکزی ،فتح المبین و شاوور اعلام کرد.
فرماندارشوش:تعیین 231 شعبه اخذ رای انتخابات در شوش + عکس
رئیس ستاد انتخابات شهرستان شوش درباره افزایش تعداد شعب اخذ رای در انتخابات جاری تاکید کرد: در دوره جدید انتخابات، تعداد شعب انتخابی نسبت به دوره قبل، 5 شعبه افزایش داشته و از رقم 226 شعبه به 231 شعبه رسیده است.
فرماندار شوش خبر داد:
پیش بینی برداشت بیش از 180 هزار تن گندم از سطح مزارع شهرستان + عکس
نجاتی اظهار کرد: طبق پیش بینی های بعمل آمده مقدار 180 هزار تن گندم از کشاورزان با قیمت مصوب هرکیلوگرم گندم معمولی 13000 ریال و گندم درم 13300 ریال خریداری خواهد شد.
با حضور استاندار و مسئولین شوش صورت گرفت ؛
برگزاری هماش پیاده روی خانوادگی در شوش و افتتاح سه طرح عمرانی و در شهر الوان
غلامرضا شریعتی روز جمعه درهماش پیاده روی خانوادگی در شوش افزود:پیاده روی همگانی باید به یک فرهنگ تبدیل شود.
تقدیر و تشکر استاندار خوزستان از بزرگان طایفه ی کعب در شهرستان شوش + عکس
رضا نجاتی فرماندار شهرستان شوش نیز ضمن درخواست از بزرگان طوایف و سادات برای همکاری در جلوگیری از فرهنگ ناشایست تیراندازی در مجالس عزا و شادی گفت: این امر نیازمند همراهی و همکاری تمامی طوایف با این اقدام شایسته می باشد.
تاکید دکتر شریعتی بر گسترش ورزش پیاده روی همگانی در استان + عکس
استاندار خوزستان با تاکید بر گسترش ورزش پیاده روی همگانی در استان گفت:اولویت ورزش خوزستان در سال 96 برگزاری پیاده روی همگانی در تمام شهرهای استان است.
فرماندار شوش:
فرایند اجرایی انتخابات در این شهرستان رسماً آغاز شد. + عکس
نجاتی با اشاره به آمادگی کامل شهرستان شوش در برگزاری انتخابات در روز 29 اردیبهشت ماه سال 96 گفت: بر اساس تقویم زمانبندی شده ، کار ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شوش همزمان با سراسر کشور از 30 اسفند ماه 95 تا ششم فروردین 96 به مدت يک هفته انجام مي شود.
فرماندار شوش:
آغاز عملیات اجرایی تعریض و آسفالت جاده شوش به شوشتر + عکس
فرماندار شهرستان شوش با اشاره به آغاز عملیات اجرایی تعریض و آسفالت جاده شوش به شهرستان شوشتر گفت: حدود 3 کیلومتر از این جاده در جریان سیل فروردین ماه سال جاری دچار خسارات سنگینی شده بود
آخرین اخبار