فرماندار شوش:
طرح گازرسانی به شهر فتح المبین شوش به بهره برداری رسید + عکس
به گزارش شوشان: در آئین افتتاح این طرح با اشاره به بهره مندی 720 خانوار شهر فتح المبین از نعمت گاز با اجرای این طرح گفت: برای اجرای این طرح بیش از 29 کیلومتر شبکه گذاری گاز اجرا شده است.
سیامک افشار قائم مقام شرکت نیشکر هفت تپه:
بازسازی و ایجاد ایستگاه راه آهن هفت تپه + عکس
سیامک افشار در اظهار داشت: باتوجه به خصوصی شدن شرکت نیشکر هفت تپه یکی از مهمترین اقدامات این شرکت بازسازی خط ریلی پس از سال ها است که اهمیت بسزایی در پیشرفت هفت تپه و رفاه حال ساکنین منطقه خواهد داشت.
سرهنگ حمیدرضابهاروند:
طرح ارتقای امنیت اجتماعی وبرخوردباموتورسوران درشوش آغازشد + عکس
فرمانده انتظامی شهرستان شوش بااشاره به اجرای طرح شناسایی غیرمحسوس خودروهاوموتورسیکلت های مزاحم گفت:پس ازثبت مشخصات واعمال قانون فردمتخلف،مالک احضاروبرابرمقررات باوی برخوردمیشود.
فرماندار شوش:
بهره برداری و کلنگ زنی از 8 پروژه ی عمرانی و خدماتی در شهرستان
رضانجاتی در آیین کلنگ و بهره برداری از این پروژه ها گفت: یکی از مهمترین این پروژه ها طرح گازرسانی به 520 خانوار ساکن در روستاهای کعب زیدان، راضی حمد، فهد بالکو و شیخ زیدان نعیمی از توابع بخش شاوور شهرستان شوش می باشد. وی گفت: برای اجرای این طرح 23 هزار متر شبکه گذاری شده و در مرحله نخست 450 انشعاب گاز واگذار شده است.
فرماندار شوش:
بهره برداری از 19 پروژه ی عمرانی در بخش فتح المبین  شهرستان شوش
نجاتی اعتبار لازم برای اجرای این طرح ها را بالغ بر 11 میلیارد ریال عنوان کرد. فرماندار شهرستان شوش گفت: این تعداد پروژه ی عمرانی زمینه ی اشتغال 18 نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم آورده است.
فرماندار شوش
فتتاح 224 پروژه ی برق رسانی و کشاورزی در سومین روز از هفته ی دولت در شوش + عکس
نجاتی از نصب 361 دستگاه ترانس در سطح روستاها و نقاط شهری شهرستان شوش خبر داد.
مدیر امور کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه :
کشت سه هزار هکتار نیشکر در هفت تپه +  عکس
کریمی پور اظهار داشت:پیش بینی می شود از سطح هر هکتار مزرعه نیشکر بین هشتاد تن محصول برداشت شود.
شهردار شوش ابقا شد  + عکس
یوسف زمانی اصل از نیروهای بومی شهرستان شوش با 27سال سابقه فعالیت در شهرداری و سالها سابقه مدیریت در شهرستان شوش از سال 92 به سمت شهردار شوش انتخاب شد و با اکثریت آرا شورای پنجم به سمت شهردار شوش ابقا شد .
فرماندارشوش:
بهره برداری از ۸۵پروژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت  + عکس
فرماندار شهرستان شوش گفت: در هفته دولت ۸۵ پروژه عمرانی خدماتی و کشاورزی در بخش های مختلف این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
فرماندار شوش:
ضرورت تعامل و هماهنگی بین بخشی در جهت رفع مشکلات شهرستان + عکس
رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش به گرمای بالای هوا اشاره کرد و گفت: نظارت و کنترل مستمر بر آب شرب،کلرزنی ، نمونه برداری و رفع سریع شکستگی لوله های آب در مناطق شهری و روستایی مورد نظر می باشد.
فرماندار شوش:
توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهر اولویت شورای جدید باشد + عکس
فرماندار شهرستان شوش گفت:شوراهای اسلامی باید از ورود به مسایل حاشیه ای خودداری کرده و از تمام ظرفیت خود برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم استفاده کنند. وی از شوراهای اسلامی خواست با اولویت بندی و نیاز سنجی مطالبات ضروری مردم را مورد توجه قرار داده و پیگیری نمایند.
فرماندار شوش:
اختصاص 40 میلیارد ریال به توسعه راه ها،رسیدگی فوری به وضعیت زهکش کوی سلمان فارسی + عکس
فرماندار شهرستان شوش با اشاره به اختصاص اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال به توسعه و نگهداری راه های این شهرستان بر ضرورت رسیدگی فوری به وضعیت زهکش کوی سلمان فارسی شهر شوش تاکید کرد.
فرماندار شوش :
ضرورت احساس مسئولیت مردم نسبت به محیط زیست + عکس
نجاتی با اشاره به حضور و همراهی انجمن های مردم نهاد در زمینه ی حفاظت از محیط زیست در شهرستان گفت: وجود این انجمن ها به عنوان یک نیروی غیر اداری و مردمی یک ظرفیت بسیار بالا در جهت نگهداری از محیط زیست به شمار می رود.
فرماندار شوش:
بد اخلاقی با خبرنگاران خط قرمز دستگاه های اجرایی است + عکس
فرماندار شهرستان شوش با مهم و حساس شمردن شغل خبرنگاری به خبرنگاران و اصحاب رسانه توصیه کرد از نامهربانی برخی دلسرد نشوند و به درستی رسالت خود را انجام دهند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شوش:
برگزاری انتخابات اتحادیه پوشاک، کیف و کفش و لوازم بهداشتی - آرایشی بصورت الکترونیکی در شوش+ عکس
این مقام مسئول، شمارش آنلاین و برخط آرا و جلوگیری از هرگونه تخلف انتخاباتی را از مزایای برگزاری انتخابات الکترونیکی برشمرد.
شهردار شوش :
تندیس دعبل خزاعی هدیه ای به مردم شوش است + عکس
یوسف زمانی اصل در آیین رونمایی از تندیس دعبل خزاعی شاعر اهل بیت ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) اظهار کرد: نصب تندیس دعبل خزاعی شاعر اهل بیت و مفاخر علم و ادب شیعه از مطالبات مردم شهرستان است که به مناسبت دهه کرامت به مردم شوش اهدا شد.
آخرین اخبار