شهردار شوش:
موکب شهرستان شوش پیش قراول کمک های مردمی در استان کرمانشاه+ عکس
یوسف زمانی اصل ضمن ابراز همدردی و تسلیت جان باختن شماری از هموطنان در زلزله کرمانشاه اظهار کرد: مردم شوش با حرکتی انسان دوستانه در کمک به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه موکبی جهت ارائه خدمات به زلزله زدگان دایر خواهند کرد.
فرماندار شوش:
پیش بینی تولید 80هزارتن شکر سفید از سطح مزارع هفت تپه + عکس
شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مانند نگینی در شهرستان شوش می درخشد که ایجاد اشتغال،استفاده از نیروهای بومی و زمین های حاصلخیز به عنوان شعاع های این نگین هستند.
فرماندار شوش:
هدفگذاری ایجاد بیش از یک هزار و 700 شغل در شهرستان  + عکس
غزی با تاکید بر اولویت استخدام نیروهای بومی در شرکت های صنعتی شهرستان گفت: تمامی شرکت های شهرستان باید نیروی انسانی مورد نیاز خود را از داخل شهرستان تامین کنند.
غزی فرماندار شوش:
پیش بینی تولید 80هزارتن شکر سفید از سطح مزارع هفت تپه + عکس
سرپرست فرمانداری شهرستان شوش یکی از مهمترین مشکلات جدی استان و شهرستان در بخش کشاورزی را نبود صنایع تبدیلی عنوان کرد و گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای کشاورزی در شوش احداث صنایع تبدیلی ضروریست.
غزی فرماندار شوش:
مشارکت ادارات در مسائل آموزش و پرورش یک ضرورت است+ عکس
غزی یکی از مهمترین علل توسعی یافتگی جوامع را توجه به امر آموزش و پرورش عنوان کرد وگفت: در کشورهایی که از نظر توسعه در سطح پایینی قرار دارند موضوع آموزش و پرورش آنها کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
غزی فرماندار شوش:
دستگیری 117 نفر از فروشندگان مواد مخدر در شهرستان+ عکس
رییس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوش گفت: با تلاش های شبانه روزی فرماندهی انتظامی شهرستان از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۸ کیلو گرم مواد مخدر در شهرستان شوش کشف شده است.
غزی فرماندار شوش:
ضرورت تسریع در اجرای عملیات حذف سازه پل ورودی شهر شوش + عکس
سرپرست فرمانداری شهرستان شوش بر تسریع در اجرای عملیات حذف سازه ی فیزیکی پل ورودی شوش تاکید کرد و گفت: این امر به عنوان یکی از مطالبات و خواسته های جدی مردم و از تاکیدات استاندار خوزستان است.
مهندس ابوذر دیناروند مدیر کشاورزی شرکت قند شوش :
قفل بزرگترین کارخانه قند خاورمیانه باز میشود+ عکس
به همت بخش خصوصی ،مسئولین شهرستان ، استان وکشور بعداز گذشت 15 سال شرکت قند شوش راه اندازی شد، پروژه باسازی حدود 2 سال به طول انجامید.خوشبختانه با تلاش وپیگیری فرماندار نماینده مجلس رئیس دادگستری ومدیرعامل شرکت کارخانه قند شمال خوزستلن به عنوان بزرگترین کارخانه قند خاورمیانه اوایل برج 9 روشن خواهد شد.
سرهنگ پاسدار کریم بابایی:
قدردانی فرمانده سپاه شوش از فرماندار سابق این شهرستان + عکس
کارنامه ایثارگری ها و رشادت های بسیجی خستگی ناپذیر مهندس رضا نجاتی قطور و درخشان است
فرماندار شوش:
طرح گازرسانی به شهر فتح المبین شوش به بهره برداری رسید + عکس
به گزارش شوشان: در آئین افتتاح این طرح با اشاره به بهره مندی 720 خانوار شهر فتح المبین از نعمت گاز با اجرای این طرح گفت: برای اجرای این طرح بیش از 29 کیلومتر شبکه گذاری گاز اجرا شده است.
سیامک افشار قائم مقام شرکت نیشکر هفت تپه:
بازسازی و ایجاد ایستگاه راه آهن هفت تپه + عکس
سیامک افشار در اظهار داشت: باتوجه به خصوصی شدن شرکت نیشکر هفت تپه یکی از مهمترین اقدامات این شرکت بازسازی خط ریلی پس از سال ها است که اهمیت بسزایی در پیشرفت هفت تپه و رفاه حال ساکنین منطقه خواهد داشت.
سرهنگ حمیدرضابهاروند:
طرح ارتقای امنیت اجتماعی وبرخوردباموتورسوران درشوش آغازشد + عکس
فرمانده انتظامی شهرستان شوش بااشاره به اجرای طرح شناسایی غیرمحسوس خودروهاوموتورسیکلت های مزاحم گفت:پس ازثبت مشخصات واعمال قانون فردمتخلف،مالک احضاروبرابرمقررات باوی برخوردمیشود.
فرماندار شوش:
بهره برداری و کلنگ زنی از 8 پروژه ی عمرانی و خدماتی در شهرستان
رضانجاتی در آیین کلنگ و بهره برداری از این پروژه ها گفت: یکی از مهمترین این پروژه ها طرح گازرسانی به 520 خانوار ساکن در روستاهای کعب زیدان، راضی حمد، فهد بالکو و شیخ زیدان نعیمی از توابع بخش شاوور شهرستان شوش می باشد. وی گفت: برای اجرای این طرح 23 هزار متر شبکه گذاری شده و در مرحله نخست 450 انشعاب گاز واگذار شده است.
فرماندار شوش:
بهره برداری از 19 پروژه ی عمرانی در بخش فتح المبین  شهرستان شوش
نجاتی اعتبار لازم برای اجرای این طرح ها را بالغ بر 11 میلیارد ریال عنوان کرد. فرماندار شهرستان شوش گفت: این تعداد پروژه ی عمرانی زمینه ی اشتغال 18 نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم آورده است.
فرماندار شوش
فتتاح 224 پروژه ی برق رسانی و کشاورزی در سومین روز از هفته ی دولت در شوش + عکس
نجاتی از نصب 361 دستگاه ترانس در سطح روستاها و نقاط شهری شهرستان شوش خبر داد.
مدیر امور کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه :
کشت سه هزار هکتار نیشکر در هفت تپه +  عکس
کریمی پور اظهار داشت:پیش بینی می شود از سطح هر هکتار مزرعه نیشکر بین هشتاد تن محصول برداشت شود.
شهردار شوش ابقا شد  + عکس
یوسف زمانی اصل از نیروهای بومی شهرستان شوش با 27سال سابقه فعالیت در شهرداری و سالها سابقه مدیریت در شهرستان شوش از سال 92 به سمت شهردار شوش انتخاب شد و با اکثریت آرا شورای پنجم به سمت شهردار شوش ابقا شد .
فرماندارشوش:
بهره برداری از ۸۵پروژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت  + عکس
فرماندار شهرستان شوش گفت: در هفته دولت ۸۵ پروژه عمرانی خدماتی و کشاورزی در بخش های مختلف این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
آخرین اخبار