شوش:
مسکن مهری که از بی مهری شعله ور شد + عکس
قطعا این آخرین باری نیست که این اتفاق در این مجتمع ها صورت می گیرد .در واقع باشروع گرما وغیر استاندارد بودن برق این مجتمع ها این اولین هشدار برای ساکنین ومسئولین شهرستان است.
برای چهارمین سال متوالی عنوان برترین فرماندار خوزستان از آن فرماندار شوش شد + عکس
فرماندار شهرستان شوش برای چهارمین سال متوالی در خدمات رسانی به کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی در تعطیلات نوروز 96 در استان خوزستان برتر شناخته شدند.
فرماندار شوش:
بیش از 150 هکتار از جنگل های این شهرستان دچار حریق شد + عکس
نجاتی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط محیط زیست شهرستان در جهت جلوگیری از آتش زدن مزارع گفت: بیش از 130 نفر در این رابطه شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شده اند.
فرماندار شوش:
اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر شوش را اعلام کرد + عکس
پس از ساعت ها شمارش آراء شهر شوش پایان یافت و مردم این شهر اعضای پنجمین دوره ی شورای اسلامی شوش را انتخاب کردند.
فرماندار شوش:
اعلام اسامی  منتخبین شورای اسلامی 4 شهر حر، فتح المبین، شاوور و الوان + عکس
فرماندار شوش از پایان انتخابات شورای اسلامی 4 شهر حر، فتح المبین، شاوور و الوان خبر داد و گفت: با شمارش آراءانتخابات شوراهای اسلامی شهر در نهایت پرونده پنجمین دوره ی انتخابات شورای اسلامی 4 شهر بسته شد.
فرماندار شوش:
مشارکت 70 درصدی مردم شوش در انتخابات + عکس
فرماندارشهرستان شوش میزان مشارکت مردم شهرستان شوش در انتخابات را 70 درصد عنوان کرد و گفت: واجدین شرایط رای دهی در این شهرستان بیش از 150 هزار نفر بوده اند. وی گفت: با توجه به پایان شمارش آرا در بخش‌های مرکزی، شاووروفتح المبین نتیجه رای گیری به این شرح اعلام می گردد.
بازدید فرماندار شهرستان شوش از شعب اخذ رای + عکس
به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شوش رضانجاتی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات این شهرستان به همراه فرماندهی انتظامی شهرستان از شعب اخذ رای در روستای شهید دانش و شهر شوش بازدید کردند.
فرماندار شوش:
نقش مهم آموزش و پرورش در برگزاری مطلوب انتخابات + عکس
فرماندار شهرستان شوش گفت: آموزش و پرورش نقش مهمی در برگزاری مطلوب انتخابات بر عهده دارد چراکه بیشتر شعب اخذ رای در مدارس مستقر هستند و از کارکنان این اداره به‌ عنوان دست اندرکاران برگزاری انتخابات بهره گرفته می‌شود.
فرماندار شوش:
افزایش زمین های چمن ورزشی در روستاها + عکس
فرماندار شهرستان شوش از ورزش و جوانان خواست تا با الویت بندی کارها نسبت به شناسایی مناطق حاشیه ای فاقد امکانات ورزشی اقدام و براساس برنامه زمانبندی یکساله نسبت به رفع مشکلات و نواقص ورزش این مناطق تلاش کند.
فرماندار شوش:
آب و فاضلاب شهری شوش نسبت به رفع مشکلات منازل 7هکتاری مهر اقدام کند + عکس
نجاتی شروع گرما را فصل شیوع انواع بیماری های روده ای عنوان کرد وگفت: نظارت بر مراکز عرضه ی مواد غذایی ، سالن های غذا خوری و همچنین آب شرب مصرفی باید در الویت کاری مرکز بهداشت در این فصل از سال قرار گیرد.
فرماندار شوش:
طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر تشدید می شود + عکس
فرماندار شهرستان شوش از تشدید طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر خبر داد و گفت: نیروی انتظامی با اجرای این طرح مناطق آلوده را برای عرصه کنندگان مواد مخدر نا امن خواهد کرد.
کارخانه بستنی اندیمشک خرداماه 1396 عملیاتی میشود + عکس
نماینده مردم اندیمشک در مجلس با بیان این که متاسفانه با وجود پیشرفت فیزیکی مناسب و تجهیز کارخانه تولید بستنی و مواد لبنی در اندیمشک متاسفانه این واحد تولیدی وارد چرخه تولید نشده است، عنوان کرد: به همین جهت پیگیری‌ گسترده برای تامین تسهیلات و منابع مالی این طرح اقتصادی در شهرستان آغاز شده است.
فرماندار شوش:
ممنوعیت تردد انواع وسایل نقیله سبک و سنگین از روی پل شهید ناجیان + عکس
نجاتی با اشاره به اینکه با شروع به کار عملیات تعریض این پل که حدود 6 ماه به طول خواهد انجامید گفت: براساس تدابیر اندیشیده شده پل شناور در کنار پل شهید ناجیان بر روس رودخانه کرخه جهت تردد وسایل نقلیه سبک راه اندازی شده و مسیر دسترسی آن نیز آسفالت شده است.
فرماندار شوش:
بیش از یکصد و50  هزار نفر در شهرستان واجد شرایط رای گیری هستند + عکس
رییس ستاد انتخابات شهرستان شوش، واجدین شرایط برای رای دادن در این شهرستان را بیش از 150 هزار نفر در شهر شوش و 3 بخش مرکزی ،فتح المبین و شاوور اعلام کرد.
فرماندارشوش:تعیین 231 شعبه اخذ رای انتخابات در شوش + عکس
رئیس ستاد انتخابات شهرستان شوش درباره افزایش تعداد شعب اخذ رای در انتخابات جاری تاکید کرد: در دوره جدید انتخابات، تعداد شعب انتخابی نسبت به دوره قبل، 5 شعبه افزایش داشته و از رقم 226 شعبه به 231 شعبه رسیده است.
فرماندار شوش خبر داد:
پیش بینی برداشت بیش از 180 هزار تن گندم از سطح مزارع شهرستان + عکس
نجاتی اظهار کرد: طبق پیش بینی های بعمل آمده مقدار 180 هزار تن گندم از کشاورزان با قیمت مصوب هرکیلوگرم گندم معمولی 13000 ریال و گندم درم 13300 ریال خریداری خواهد شد.
با حضور استاندار و مسئولین شوش صورت گرفت ؛
برگزاری هماش پیاده روی خانوادگی در شوش و افتتاح سه طرح عمرانی و در شهر الوان
غلامرضا شریعتی روز جمعه درهماش پیاده روی خانوادگی در شوش افزود:پیاده روی همگانی باید به یک فرهنگ تبدیل شود.
تقدیر و تشکر استاندار خوزستان از بزرگان طایفه ی کعب در شهرستان شوش + عکس
رضا نجاتی فرماندار شهرستان شوش نیز ضمن درخواست از بزرگان طوایف و سادات برای همکاری در جلوگیری از فرهنگ ناشایست تیراندازی در مجالس عزا و شادی گفت: این امر نیازمند همراهی و همکاری تمامی طوایف با این اقدام شایسته می باشد.
آخرین اخبار