مدیر عامل شرکت قند شوش در گفتگو با شوشان:
راه اندازی شرکت قند شوش بعد از 15 سال
زرندی: به همت بخش خصوصی ،مسئولین شهرستان، استان و کشور بعداز گذشت 15 سال شرکت قند شوش راه اندازی شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شوش:
ضریح مطهر دانیال نبی (ع) غبار روبی و عطر افشانی شد.+ عکس
محمد حسن پور نعمت از ساخت و بهسازی ضریح حرم دانیال نبی (ع) خبر داد و اظهار کرد: ضریح حرم دانیال نبی (ع) ضرف مدت سه ماه آینده بهسازی خواهد شد.
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت:
جرای طرح روستا تعاون با هدف ایجاد اشتغال هدفمند و پایدار روستائیان انجام می‌شود + عکس.
رقیه محمودی با اشاره به نتایج مثبت ایجاد اشتغال در روستاها، اظهار کرد: روستاها به عنوان یک واحد تولیدی بزرگ می‌توانند با ارائه محصولات خود به بازار و یا فرآوری این محصولات موجب رونق واحدهای تولیدی شوند.
پیام سرهنگ پاسدار کریم بابائی فرمانده سپاه شوش بمناسبت آغاز هفته  بسیج + عکس
بسیجی ضمیری روشن و زبانی ذاکر و شاکر را همچون صدفی که گوهری از ایمان و بینش در درون دارد، از لغزش ها حفظ کرده است. او پیروزیش در جهاد اصغر را مرهون سعی و تلاشش در جهاد اکبر می داند
رئیس اداره اوقاقف و امور خیریه شهرستان شوش گفت:
مرمت سازه باستانی حرم دانیال(ع) با گذشت 6 سال همچنان نیمه کاره رها شده است + عکس
محمدحسن پورنعمت در نشست خبری اصحاب رسانه ضمن انتقاد از سازمان میراث فرهنگی به دلیل نیمه کاره رها کردن مرمت بخش باستانی این سازه تصریح کرد: با وجود جایگاه ارزشمند این اثر مذهبی و سفر گردشگران به این مکان مقدس همچنان بخش باستانی آن نیمه کاره باقی مانده است.
شهردار شوش:
تحول چشمگیر شهر شوش با بهره برداری از پروژه های در حال اجرا در شهرداری + عکس
شهردار شوش از بهره برداری و اجرای پروژه های بزرگ عمرانی و خدماتی در شهر شوش خبر داد و خاطر نشان کرد: پروژه احداث فضای سبز پارک دانشجو روبه روی دانشگاه پیام نور، پروژه بزرگ ساماندهی زهکش ورودی شهر شوش از دزفول به طول 1/5کیلومتر ، احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی و تکمیل پارکینگ طبقاتی از پروژه های در حال اجرا است که بدون وقفه به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار شوش در حضور معاونت عمرانی وزیر کشورشهرستان شوش نیازمند نگاه فرا استانی و ملی است.+ عکس
غزی گفت: شهرستان شوش دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی از جمله وجود آرامگاه حضرت دانیال نبی (ع) ،یادمان شهدای فتح المبین ، وجود سه رودخانه پرآب کرخه، دز و شاوور ،جاده ترانزیتی شمال به جنوب کشور و همچنین زمین های حاصلخیز کشاورزی می باشد.
فرماندار شوش:
بسیج متعلق به یک قشر خاص نیست.+ عکس
غزی گفت: بسیج متاثر از اندیشه های تابناک و نورانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به رشد و بالندگی و کمال رسید و درسرنوشت سازترین صحنه های تاریخ انقلاب اسلامی ، نقش کارآمد و تاثیر گزاری را ایفاد نموده است .
فرماندار شوش:
طرح جامع اقتصادی شهرستان تهیه و تدوین خواهد شد + عکس
سرپرست فرمانداری شوش با اشاره به ظرفیت های بالای اقتصادی شهرستان از پیگیری های صورت گرفته در جهت تدوین سند توسعه اشتغال و همچنین طرح جامع اقتصادی شهرستان با همکاری تمامی دستگاه ها خبر داد.
شهردار شوش:
موکب شهرستان شوش پیش قراول کمک های مردمی در استان کرمانشاه+ عکس
یوسف زمانی اصل ضمن ابراز همدردی و تسلیت جان باختن شماری از هموطنان در زلزله کرمانشاه اظهار کرد: مردم شوش با حرکتی انسان دوستانه در کمک به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه موکبی جهت ارائه خدمات به زلزله زدگان دایر خواهند کرد.
فرماندار شوش:
پیش بینی تولید 80هزارتن شکر سفید از سطح مزارع هفت تپه + عکس
شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مانند نگینی در شهرستان شوش می درخشد که ایجاد اشتغال،استفاده از نیروهای بومی و زمین های حاصلخیز به عنوان شعاع های این نگین هستند.
فرماندار شوش:
هدفگذاری ایجاد بیش از یک هزار و 700 شغل در شهرستان  + عکس
غزی با تاکید بر اولویت استخدام نیروهای بومی در شرکت های صنعتی شهرستان گفت: تمامی شرکت های شهرستان باید نیروی انسانی مورد نیاز خود را از داخل شهرستان تامین کنند.
غزی فرماندار شوش:
پیش بینی تولید 80هزارتن شکر سفید از سطح مزارع هفت تپه + عکس
سرپرست فرمانداری شهرستان شوش یکی از مهمترین مشکلات جدی استان و شهرستان در بخش کشاورزی را نبود صنایع تبدیلی عنوان کرد و گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای کشاورزی در شوش احداث صنایع تبدیلی ضروریست.
غزی فرماندار شوش:
مشارکت ادارات در مسائل آموزش و پرورش یک ضرورت است+ عکس
غزی یکی از مهمترین علل توسعی یافتگی جوامع را توجه به امر آموزش و پرورش عنوان کرد وگفت: در کشورهایی که از نظر توسعه در سطح پایینی قرار دارند موضوع آموزش و پرورش آنها کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
غزی فرماندار شوش:
دستگیری 117 نفر از فروشندگان مواد مخدر در شهرستان+ عکس
رییس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوش گفت: با تلاش های شبانه روزی فرماندهی انتظامی شهرستان از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۸ کیلو گرم مواد مخدر در شهرستان شوش کشف شده است.
غزی فرماندار شوش:
ضرورت تسریع در اجرای عملیات حذف سازه پل ورودی شهر شوش + عکس
سرپرست فرمانداری شهرستان شوش بر تسریع در اجرای عملیات حذف سازه ی فیزیکی پل ورودی شوش تاکید کرد و گفت: این امر به عنوان یکی از مطالبات و خواسته های جدی مردم و از تاکیدات استاندار خوزستان است.
مهندس ابوذر دیناروند مدیر کشاورزی شرکت قند شوش :
قفل بزرگترین کارخانه قند خاورمیانه باز میشود+ عکس
به همت بخش خصوصی ،مسئولین شهرستان ، استان وکشور بعداز گذشت 15 سال شرکت قند شوش راه اندازی شد، پروژه باسازی حدود 2 سال به طول انجامید.خوشبختانه با تلاش وپیگیری فرماندار نماینده مجلس رئیس دادگستری ومدیرعامل شرکت کارخانه قند شمال خوزستلن به عنوان بزرگترین کارخانه قند خاورمیانه اوایل برج 9 روشن خواهد شد.
سرهنگ پاسدار کریم بابایی:
قدردانی فرمانده سپاه شوش از فرماندار سابق این شهرستان + عکس
کارنامه ایثارگری ها و رشادت های بسیجی خستگی ناپذیر مهندس رضا نجاتی قطور و درخشان است
فرماندار شوش:
طرح گازرسانی به شهر فتح المبین شوش به بهره برداری رسید + عکس
به گزارش شوشان: در آئین افتتاح این طرح با اشاره به بهره مندی 720 خانوار شهر فتح المبین از نعمت گاز با اجرای این طرح گفت: برای اجرای این طرح بیش از 29 کیلومتر شبکه گذاری گاز اجرا شده است.
سیامک افشار قائم مقام شرکت نیشکر هفت تپه:
بازسازی و ایجاد ایستگاه راه آهن هفت تپه + عکس
سیامک افشار در اظهار داشت: باتوجه به خصوصی شدن شرکت نیشکر هفت تپه یکی از مهمترین اقدامات این شرکت بازسازی خط ریلی پس از سال ها است که اهمیت بسزایی در پیشرفت هفت تپه و رفاه حال ساکنین منطقه خواهد داشت.
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
تلگرام شوشان
تلگرام شوشان