بن عباس مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان :
صادرات از مرزهای چزابه و شلمچه ممنوع اعلام شد.  + عکس
امید بن عباس با اشاره به ایام اربعین و حضور پرشور زوار ابا عبدالله الحسین(ع)، گفت: توافقاتی بین دو کشور ایران و عراق صورت گرفت که بر مبنای آن توافقات، در ایام اربعین، مرزها برای استفاده تجاری تعطیل هستند.
بن عباس مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:
ترددهای تجاری در ایام اربعین از طریق مرز دریایی انجام می شود + عکس
بن عباس افزود: صادر کنندگان می توانند تمامی صادرات خود را از طریق حمل دریایی انجام دهند و نگرانی بابت کاهش صادرات نداشته باشند، چرا که صادرات بیش از پیش و با حجم مورد نیاز صادر کنندگان انجام می شود.
هشدار مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی به اعضا قرارگاه فرماندهی اقتصادی:
قرارگاه، ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی است + عکس
بن عباس در خصوص ثبت 105 قلم کالای مشمول در سامانه انبارها گفت: قرار بود صاحبان کالا نسبت به ثبت اطلاعات موجودی ورود و خروج کالا اقدام کنند و اگرتخلفی صورت گرفته برخورد لازم صورت گیرد، آیا بنکداران ورود و خروج کالا را ثبت می کنند؟ اگر این اقدام انجام نمی شود، طبق مهلت یک هفته ای که به آن ها داده شده، باید با متخلف برخورد شود. هیچ عذری هم پذیرفته نیست
سرهنگ بهاروندفرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شوش:
کشف 20قبضه اسلحه شکاری و جنگی توسط یگان امداد شوش + عکس
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوش افزود : در جریان بازرسی های یگان امداد این شهرستان از کشف کشف بیست قبضه اسلحه شکاری وجنگی در طول سال توسط یگان امداد شهرستان شوش خبر داد.
سرهنگ بهاروند فرمانده نیروی انتظامی شوش :
باند ۱۰ نفره سارقین مسلح و زور گیر در شوش منهدم شد + عکس
بهاروند افزود : این باند که شبانه و با تهدید سلاح، موتور سیکلت مردم را بسرقت میبردند به ۳۵ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.
سرهنگ بهاروند فرمانده نیروی انتظامی شوش دانیال:
80درصد سارقین شوش اعتیاد دارند  + عکس
فرمانده انتظامی شوش افزود: میزان دستگیری افرادی که سلاح غیرمجاز استفاده کرده اند 26 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
مهر علیزاده قائم مقام معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان در امور اقتصادی:
مسئولان آمادگی خود را برای کار جهادی آماده کنند+ عکس
یداله مهرعلیزاده در جلسه ستاد تنظیم بازاراستان خوزستان با اشاره به تحریم های دشمنان با بیان این که تحریم یعنی جنگ اقتصادی، و این میز عملیات جنگ است که دور آن جمع شده ایم، اظهار کرد: توان تصمیم گیری ما برای این جنگیدن بالاست اما باید از تمام ظرفیت خود برای مقابله با این جنگ اقتصادی استفاده کنیم.
بن عباس مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:
: رب گوجه به مقدار نیاز بازار در حال توزیع است+عکس
بن عباس افزود: البته به مقدار 160 تن هم تا پنج شنبه وارد استان می شود، ضمن این که کارخانه مجید نیز از روز یکشنبه کار توزیع را شروع کرده و به صورت روزانه تا سقف 15 تن توزیع را انجام می دهد.
بن عباس مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:
تخصیص سهمیه سوخت مرزنشینان به دستور استانداردر حال پیگیری است
بن عباس با بیان این که سهمیه خوزستان مشخص است و استاندار خوزستان هم برای افزایش میزان سهمیه اختصاصی در حال رایزنی و پیگیری است، اظهار کرد: خراسان طی دو سال گذشته به عنوان یک استان منظم در اجرای این فرآیند، از روش مزایده، اقدام به فروش سوخت کرده که برای برگزاری مزایده، طبق دستورالعمل های صادر شده از وزارت کشور در این حوزه، یک مجری یا کارگزارِ برگزاری مزایده مشخص شده است.
مدیر عامل شرکت قند شوش در گفتگو با شوشان:
راه اندازی شرکت قند شوش بعد از 15 سال
زرندی: به همت بخش خصوصی ،مسئولین شهرستان، استان و کشور بعداز گذشت 15 سال شرکت قند شوش راه اندازی شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شوش:
ضریح مطهر دانیال نبی (ع) غبار روبی و عطر افشانی شد.+ عکس
محمد حسن پور نعمت از ساخت و بهسازی ضریح حرم دانیال نبی (ع) خبر داد و اظهار کرد: ضریح حرم دانیال نبی (ع) ضرف مدت سه ماه آینده بهسازی خواهد شد.
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت:
جرای طرح روستا تعاون با هدف ایجاد اشتغال هدفمند و پایدار روستائیان انجام می‌شود + عکس.
رقیه محمودی با اشاره به نتایج مثبت ایجاد اشتغال در روستاها، اظهار کرد: روستاها به عنوان یک واحد تولیدی بزرگ می‌توانند با ارائه محصولات خود به بازار و یا فرآوری این محصولات موجب رونق واحدهای تولیدی شوند.
پیام سرهنگ پاسدار کریم بابائی فرمانده سپاه شوش بمناسبت آغاز هفته  بسیج + عکس
بسیجی ضمیری روشن و زبانی ذاکر و شاکر را همچون صدفی که گوهری از ایمان و بینش در درون دارد، از لغزش ها حفظ کرده است. او پیروزیش در جهاد اصغر را مرهون سعی و تلاشش در جهاد اکبر می داند
رئیس اداره اوقاقف و امور خیریه شهرستان شوش گفت:
مرمت سازه باستانی حرم دانیال(ع) با گذشت 6 سال همچنان نیمه کاره رها شده است + عکس
محمدحسن پورنعمت در نشست خبری اصحاب رسانه ضمن انتقاد از سازمان میراث فرهنگی به دلیل نیمه کاره رها کردن مرمت بخش باستانی این سازه تصریح کرد: با وجود جایگاه ارزشمند این اثر مذهبی و سفر گردشگران به این مکان مقدس همچنان بخش باستانی آن نیمه کاره باقی مانده است.
شهردار شوش:
تحول چشمگیر شهر شوش با بهره برداری از پروژه های در حال اجرا در شهرداری + عکس
شهردار شوش از بهره برداری و اجرای پروژه های بزرگ عمرانی و خدماتی در شهر شوش خبر داد و خاطر نشان کرد: پروژه احداث فضای سبز پارک دانشجو روبه روی دانشگاه پیام نور، پروژه بزرگ ساماندهی زهکش ورودی شهر شوش از دزفول به طول 1/5کیلومتر ، احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی و تکمیل پارکینگ طبقاتی از پروژه های در حال اجرا است که بدون وقفه به بهره برداری خواهد رسید.
فرماندار شوش در حضور معاونت عمرانی وزیر کشورشهرستان شوش نیازمند نگاه فرا استانی و ملی است.+ عکس
غزی گفت: شهرستان شوش دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی از جمله وجود آرامگاه حضرت دانیال نبی (ع) ،یادمان شهدای فتح المبین ، وجود سه رودخانه پرآب کرخه، دز و شاوور ،جاده ترانزیتی شمال به جنوب کشور و همچنین زمین های حاصلخیز کشاورزی می باشد.
فرماندار شوش:
بسیج متعلق به یک قشر خاص نیست.+ عکس
غزی گفت: بسیج متاثر از اندیشه های تابناک و نورانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به رشد و بالندگی و کمال رسید و درسرنوشت سازترین صحنه های تاریخ انقلاب اسلامی ، نقش کارآمد و تاثیر گزاری را ایفاد نموده است .
فرماندار شوش:
طرح جامع اقتصادی شهرستان تهیه و تدوین خواهد شد + عکس
سرپرست فرمانداری شوش با اشاره به ظرفیت های بالای اقتصادی شهرستان از پیگیری های صورت گرفته در جهت تدوین سند توسعه اشتغال و همچنین طرح جامع اقتصادی شهرستان با همکاری تمامی دستگاه ها خبر داد.
شهردار شوش:
موکب شهرستان شوش پیش قراول کمک های مردمی در استان کرمانشاه+ عکس
یوسف زمانی اصل ضمن ابراز همدردی و تسلیت جان باختن شماری از هموطنان در زلزله کرمانشاه اظهار کرد: مردم شوش با حرکتی انسان دوستانه در کمک به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه موکبی جهت ارائه خدمات به زلزله زدگان دایر خواهند کرد.
فرماندار شوش:
پیش بینی تولید 80هزارتن شکر سفید از سطح مزارع هفت تپه + عکس
شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مانند نگینی در شهرستان شوش می درخشد که ایجاد اشتغال،استفاده از نیروهای بومی و زمین های حاصلخیز به عنوان شعاع های این نگین هستند.
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
تلگرام شوشان
تلگرام شوشان