نظرسنجی
به نظر شما اکثریت مجلس یازدهم سهم کدام گروه می‌باشد؟
اصلاح‌طلبان
اصول‌گرایان
مستقل
اسدبیگی مدیرعامل مجتمع کشت و صنعت نیشکر:
تکذیب شایعه واگذاری مجتمع کشت و صنعت هفت تپه + عکس
اسدبیگی در درباره شایعه واگذاری مجتمع کشت و صنعت هفت تپه تا پایان سال جاری نیز گفت: این خبر کذب محض است و ما هیچ تصمیمی برای خرید و فروش مجتمع هفت تپه نداریم. چندین سال است که شبانه‌روزی برای رونق هفت تپه تلاش کرده‌ایم و کسانی که این شایعات را می‌سازند جز برهم زدن مجموعه و به مخاطره انداختن اشتغال و معیشت کارگران هدف دیگری را دنبال نمی‌کنند.
مهندس امید اسد بیگی مدیر عامل کشت وصنعت نیشکر هفت تپه:
با بازگشت به کار کارگران اخراجی مشکلی نداریم+ عکس
با بازگشت به کار این کارگران هیچ مشکلی ندارد، افزود: ما تابع دستور قوه قضائیه هستیم و این کارگران در قوه قضائیه پرونده دارند. مدیرعامل هفت تپه با طرح این سوال که چراباید یک شرکتی با این همه کارگر، ۷۰ روز با همین فضاسازی‌های بیهموده تعطیل باشد، افزود: ما با بازگشت به کار تمام کارگرانی که مشکل زندان وقضایی پیدا کرده‌اند مشکلی نداریم در عین حال حقوق آنها نیز در دوران زندان به خانواده‌هایشان پرداخت شده است.
مهندس اسدبیگی مدیرعامل مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه:
ثبت رکورد جدید در زیر کشت بردن ۲۵۰۰ هکتار زمین زراعی نیشکر+ عکس
مدیرعامل مجتمع نیشکر هفت تپه با بیان اینکه بر اساس وعده‌های داده شده تا ۱۰ روز آینده با آماده‌سازی بخش صنعتی مجموعه (اورهال) بهربرداری آغاز می‌شود، افزود: با شروع اعتراضات کارگری که حدود ۷۰ روز به طول انجامید، ۲ ماه بهره‌برداری شکر به تاخیر افتاد ولی با این حال سعی کردیم با دعوت از کارگران برای کار تا بیشتر از این مجموعه دچار ضررو زیان نشود.
حضور سردار حسین اشتری  درشوش دانیال(ع) منزل شهید رضا صیادی
سردار اشتری تصریح کرد: ناجا در حوادث اخیر خوش درخشید و این مسئله بایستی برای گروه ها و افراد تأثیرگذار تبیین شود.
دکتر غزی فرماندار شوش:
دستگاه‌های اجرايی مجاز به حمايت از کاندیداهای انتخاباتی نيستند + عکس
غزی اظهار داشت: رفتار کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با جدیت رصد می شود و اگر تخلفی از سوی آنها مشاهده شود موارد تخلف آنها بررسی و طبق قانون با انها برخورد می‌شود.
شعله بر جان  باگاس نیشکر / دود غلیظ برفراز هفت تپه + عکس
مهندس شاپور ابراهیمی مدیر کارخانه کاغذ پارس گفت : باگاس شعله ور شده مربوط به شرکت کشت وصنعت نیشکر میباشد . که طی دوماه گذشته به صورت مکتوب در رابطه با خطرات و شرایط نگهداری باگاس دپو شده در مجاورت شرکت کاغذ پارس هشدار داده بودیم اما متاسفانه هیچگونه اقدامی صورت نگرفت و امروز شاهد حریق باگاس شدیم و پرسنل و نیروهای ما به تنهایی در حال مهار آتش هستند .
بازدید نماینده ولی فقیه در خوزستان از شرکت نیشکر  هفت تپه + عکس
نماینده ولی فقیه وامام جمعه اهواز نیز پس از بیان مشکلات این شرکت توسط مدیریت و کارگران بر لزوم تلاش و همت بیشتر برای رفع این مشکلات تاکید کرد.
صادق جعفری چگنی رئیس دادگستری شهرستان شوش:
40 هکتار از اراضی ملی در منطقه سرخه بخش فتح المبین شهرستان خلع ید شد.
رییس دادگستری شهرستان تاکید کرد: در برخورد با زمین خواری منتظر تغییر کاربری و ساخت و ساز نخواهیم ماند بلکه دستگاه قضایی شهرستان پیشگام بوده و جلوی دست اندازی ها را در بدو امر خواهد گرفت.
دکتر روغنی رئیس هیئت مدیره شرکت کاغذپارس
هیچگونه مطالبات قانونی یا بدهی تحت هیچ شرایطی به همکاران نداریم.
دکتر روغنی با تاکید بر احترام به ارزش‌های اخلاقی و انسانی کارگران گفت سیاست هیات مدیره و سهامدارن این شرکت رونق به سفره کارگر میباشد ، ما پرسنل شرکت را کارگر نمی دانیم بلکه همراه ،همکاروشریک تجاری خود می دانیم واگر بیشتراز مسئولین به فکر این عزیزان نباشیم قطعا کمتراز آنها نیستیم چون آنها را اعضای خانواده خود میدانیم.
ابوالفضل روغنی، رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا:
امروز دولت ارز 4200 تومانی را که می‌تواند نیاز مردم به دارو را تا حدی برطرف کند،‌ به کاغذ اختصاص داده و این نشان می‌دهد که ما مسیر را اشتباه رفته‌ایم+ عکس
رئیس سندیکای تولید کنندگان کاغذ و مقوا با اشاره به ورود وزارت ارشاد به موضوع کاغذ یادآور شد:‌ وزارت صنعت و وزارت ارشاد مشکلاتی بر سر کاغذ با هم پیدا کردند‌. من می‌گویم سیستم واردات کاغذ باید متمرکز باشد،‌ از تشکل‌های بخش خصوصی بهره گرفته شود؛ این در حالی است که در گذشته ارز کاغذ را به افرادی دادند که ارزها را برده و کاغذی نیاوردند.
مصطفی نظری دادستان شوش:
مردم شایعات مربوط به سیل را منتشر نکنند + عکس
مصطفی نظری گفت: از پلیس فتا وپلیس اطلاعات خواسته شده تا ضمن رصد کردن شایعات منتشرشده، با تولیدکنندگان و منتشرکنندگان اخبار دروغ معرفی تاازطریق مراجع قضایی برخورد کند.
بازدید  رییس هیات شرکت گروه صنایع کاغذپارس از مناطق سیل زده استان خوزستان + عکس
رئیس هیات مدیره طی بازدید از مناطق سیل زده استان در گفتگو با خبرنگار شوشان، ، گفت: وقوع سیل اخیر در استان خوزستان وضعیت بغرنج و تاسف باری را برای مردم شریف این استان ایجاد نموده است و به همین منظور شرکت گروه صنایع کاغذ پارس در اولین روزهای این حادثه تمام تلاش خود را بکار گرفت تا در کنار مردم باشیم و بتوانیم برنامه ریزی و اقدامات لازم را در زمینه کمک رسانی و همراهی با ستادبحران شهرستان شوش انجام دهیم.
مهندس احمد مقدم مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذپارس:
مشارکت گروه صنایع کاغذ پارس به مناطق سیل زده خوزستان + عکس
احمد مقدم در ادامه افزود:در بازدید کارشناسان شرکت کاغذ پارس از اردوگاههای الوان و شهید درویشی تجهیز سرویس های بهداشتی محل های اسکان ، رفع اشکالات برقی و تامین روشنایی این محل ها صورت گرفت .
سرهنگ بهاروند فرمانده انتظامی شوش:
دستگیری ۳۵ سارق حرفه ای در شوش + عکس
سرهنگ بهاروند اظهار داشت: در اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و تشدید مبارزه با سارقان و مخلان نظم و امنیت، مأموران پلیس آگاهی وسایرعوامل انتظامي با انجام اقدامات اطلاعاتی، تعداد ۳۵نفر از سارقان حرفه ای را در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.
بحرینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان :
مدیران به فکر التهاب و تقاضای شب عید باشند+ عکس
بحرینی مقدم با اشاره به نزدیک بودن بازار شب عید عنوان کرد: در حال حاضر شرایط تامین کالا در استان خوب است اما یک ماه دیگر بازار شب عید را پیش رو داریم و باید از اکنون التهاب و تقاضای شب عید را مد نظر قرار داد زیرا اگر این هماهنگی اکنون ایجاد نشود، آن زمان در شرایط بحرانی قرار می‌گیریم و این مساله قابل قبول نیست.
بن عباس مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:
اقدامات دستگاه‌ها در تامین و توزیع کالاها باید برای مردم ملموس باشد + عکس
بن عباس اظهار کرد: در این شرایط اقتصادی، نرخ ارز و وضعیت تحریم‌ها، دولت خود را موظف کرده که ارز ۴۲۰۰ تومانی به کالاها تخصیص بدهد، زیرا هدفی دارد و تصمیم گرفته، تا معیشت مردم به سختی نیافتد و ضروریات زندگی مردم به راحتی تامین شود.
مصطفی نظری دادستان شوش:
57کیلوگرم حشیش در شوش کشف شد + عکس
مصطفی نظری افزود: این میزان مواد مخدر با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان وشهرستان شوش و هماهنگی دادستانی شوش از یک دستگاه کامیون خاور کشف و ضبط شد.
بن عباس مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:
شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه آغاز به کار کرد + عکس
مید بن عباس امروز یکشنبه در محل این شرکت، با اشاره به برگزاری جلسات مکرر با حضور مسئولان اقتصادی و دادستانی استان گفت: فعالیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از امروز رسما حسب پیگیری های قبلی و دستور استاندار خوزستان و تلاش هایی که انجام شد، فعالیت خود را آغاز کرد.
بن عباس مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان :
صادرات از مرزهای چزابه و شلمچه ممنوع اعلام شد.  + عکس
امید بن عباس با اشاره به ایام اربعین و حضور پرشور زوار ابا عبدالله الحسین(ع)، گفت: توافقاتی بین دو کشور ایران و عراق صورت گرفت که بر مبنای آن توافقات، در ایام اربعین، مرزها برای استفاده تجاری تعطیل هستند.
بن عباس مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان:
ترددهای تجاری در ایام اربعین از طریق مرز دریایی انجام می شود + عکس
بن عباس افزود: صادر کنندگان می توانند تمامی صادرات خود را از طریق حمل دریایی انجام دهند و نگرانی بابت کاهش صادرات نداشته باشند، چرا که صادرات بیش از پیش و با حجم مورد نیاز صادر کنندگان انجام می شود.
آخرین اخبار