فرماندار شوش:
ضرورت تعامل و هماهنگی بین بخشی در جهت رفع مشکلات شهرستان + عکس
رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوش به گرمای بالای هوا اشاره کرد و گفت: نظارت و کنترل مستمر بر آب شرب،کلرزنی ، نمونه برداری و رفع سریع شکستگی لوله های آب در مناطق شهری و روستایی مورد نظر می باشد.
فرماندار شوش:
توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهر اولویت شورای جدید باشد + عکس
فرماندار شهرستان شوش گفت:شوراهای اسلامی باید از ورود به مسایل حاشیه ای خودداری کرده و از تمام ظرفیت خود برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم استفاده کنند. وی از شوراهای اسلامی خواست با اولویت بندی و نیاز سنجی مطالبات ضروری مردم را مورد توجه قرار داده و پیگیری نمایند.
فرماندار شوش:
اختصاص 40 میلیارد ریال به توسعه راه ها،رسیدگی فوری به وضعیت زهکش کوی سلمان فارسی + عکس
فرماندار شهرستان شوش با اشاره به اختصاص اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال به توسعه و نگهداری راه های این شهرستان بر ضرورت رسیدگی فوری به وضعیت زهکش کوی سلمان فارسی شهر شوش تاکید کرد.
فرماندار شوش :
ضرورت احساس مسئولیت مردم نسبت به محیط زیست + عکس
نجاتی با اشاره به حضور و همراهی انجمن های مردم نهاد در زمینه ی حفاظت از محیط زیست در شهرستان گفت: وجود این انجمن ها به عنوان یک نیروی غیر اداری و مردمی یک ظرفیت بسیار بالا در جهت نگهداری از محیط زیست به شمار می رود.
فرماندار شوش:
بد اخلاقی با خبرنگاران خط قرمز دستگاه های اجرایی است + عکس
فرماندار شهرستان شوش با مهم و حساس شمردن شغل خبرنگاری به خبرنگاران و اصحاب رسانه توصیه کرد از نامهربانی برخی دلسرد نشوند و به درستی رسالت خود را انجام دهند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شوش:
برگزاری انتخابات اتحادیه پوشاک، کیف و کفش و لوازم بهداشتی - آرایشی بصورت الکترونیکی در شوش+ عکس
این مقام مسئول، شمارش آنلاین و برخط آرا و جلوگیری از هرگونه تخلف انتخاباتی را از مزایای برگزاری انتخابات الکترونیکی برشمرد.
شهردار شوش :
تندیس دعبل خزاعی هدیه ای به مردم شوش است + عکس
یوسف زمانی اصل در آیین رونمایی از تندیس دعبل خزاعی شاعر اهل بیت ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) اظهار کرد: نصب تندیس دعبل خزاعی شاعر اهل بیت و مفاخر علم و ادب شیعه از مطالبات مردم شهرستان است که به مناسبت دهه کرامت به مردم شوش اهدا شد.
فرماندار شوش:
کلنگ ساخت 4 آموزشگاه خیّرساز در بخش مرکزی شهرستان شوش زده شد + عکس
رضانجاتی در آیین کلنگ زنی ساخت 4 آموزشگاه در بخش مرکزی شوش گفت: این 4 واحد آموزشی توسط یکی از خیرین شهرستان شوش ساخته خواهد شد. وی گفت: این واحدهای آموزشی در روستاهای حویچم،ابوسلیله،چیچالی و داوودآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان شوش ساخته خواهند شد.
فرماندار شوش:
تسریع در واگذاری زمین های کشاورزی مهمترین مطالبه کشاورزان + عکس
فرماندار شوش گفت: تسریع در واگذاری زمین های کشاورزی طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری از سوی شرکت جهاد نصر را از مهمترین مطالبه کشاورزان بخش فتح المبین شهرستان عنوان کرد.
تاکید فرماندار شوش بر ساماندهی مسافر برهای شخصی درون و برون شهری +  عکس
خواسته های مردم بوده که باید در کمترین زمان ممکن انجام شود. رضانجاتی در نشست شورای ترافیک که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: بر اساس خواسته های مردمی و با هدف ساماندهی و پیشگیری از بروز مشکلات ترافیکی برای شهروندان، طرح ساماندهی مسافربرهای شخصی در شوش اجرا خواهد شد.
قدردانی فرمانده  سپاه  شوش از عملکرد دکتر حاذقی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش +عکس
عملکرد دکتر حاذقی بعنوان فرمانده بسیج جامعه پزشکی شهرستان شوش نیز شایسته تقدیر است. فرمانده مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه شوش از عملکرد رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش قدردانی کرد.
فرماندار شوش:
شرکت بیش از 5 هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت  + عکس
رضانجاتی در جریان بازدید از کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان در محل دارالقرآن شهر شوش ﺑﺎ اﺷﺎره ﺑﻪ اﻫﻤﯿﺖ و ﻧﻘﺶ ﺣﺴﺎس ﻃﺮح ﻏﻨﯽ ﺳﺎزي اوﻗﺎت ﻓﺮاﻏﺖ در ﺗﺎﻣﯿﻦ و ﺣﻔﻆ ﺳﻼﻣﺖ و آراﻣﺶ روﺣﯽ و رواﻧﯽ ﺟﺎﻣﻌﻪ خواستار همکاری تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان در این زمینه شد.
فرماندار شوش:
افتتاح نخستین باشگاه علمی ورزشی در شهرستان شوش
رضانجاتی در آیین افتتاح باشگاه علمی ورزشی نشاط گفت: این باشگاه با اعتباری بالغ بر 1میلیارد ریال و از محل تسهیلات صندوق کار آفرینی و امید و سهم آورده متقاضی راه اندازی شده است.
فرماندار شوش :
تامین نیروهای شرکت قند شمال خوزستان مستلزم توجه جدی به نیروهای انسانی تحصیل کرده این شهرستان + عکس
فرماندار شوش ضمن تاکید بر استخدام نیروهای بومی در کارخانه قند شمال خوزستان اظهار کرد : این شهرستان دارای پتانسیل های خوبی از نظر نیروی انسانی تحصیل کرده است که در این خصوص می بایست برای تامین نیروی کار آن از افراد بومی شهرستان استفاده شود.
فرماندار شوش :
بخشودگی سود و جریمه تسهیلات کشاورزی تاسقف یک میلیارد ریال + عکس
فرماندار شهرستان شوش از بخشودگی سود و جریمه تسهیلات کشاورزی تاسقف یک میلیارد ریال توسط بانک کشاورزی خبر داد و گفت: این امر در راستای توجه ویژه ی دولت به کشاورزان می باشد.
فرماندار شوش:
تخصیص 23 میلیارد ریال در جهت کاهش مشکلات آب و برق شهرستان + عکس
فرماندار شوش از اختصاص اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال جدای اعتبارات ملی و استانی و از محل اعتبارات شهرستانی در جهت کاهش مشکلات آب و برق شوش خبر داد.
شوش:
مسکن مهری که از بی مهری شعله ور شد + عکس
قطعا این آخرین باری نیست که این اتفاق در این مجتمع ها صورت می گیرد .در واقع باشروع گرما وغیر استاندارد بودن برق این مجتمع ها این اولین هشدار برای ساکنین ومسئولین شهرستان است.
آخرین اخبار