استاندار خوزستان در سالگرد آزاد سازی خرمشهر :
دولت به ارائه خدمت بی منت به مردم آبادان و خرمشهر متعهد است
استاندار خوزستان خدمات دولت یازدهم در استان خوزستان را در بخش های زیربنایی قابل دفاع توصیف کرد و گفت:دولت دوازدهم نیز متعهد به تداوم اجرای کار زیربنایی در خوزستان به ویژه آبادان و خرمشهر است.
مدیران پرچمی
مدیران مراقب تماس های مردمی با نهاد ریاست جمهوری باشند/راه‌اندازی سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات برای عموم
مدیران آفتاب پرست برکنار شوند! انتخابات ریاست جمهوری که گذشت آزمونی بود برای مدیرانی که فارغ از خدمت به مردم و پرداختن به وظایفشان ، مثل آفتاب پرست با روی کار آمدن هر جریانی به رنگ آن در می آیند.
افتتاح ساختمان اداره بیمه سلامت ایران در خرمشهر
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر ساختمان اداره بیمه سلامت ایران با یک میلیارد تومان اعتبار در خرمشهر افتتاح شد.
طی نامه ای به فرمانداری خرمشهر :
اعتراض قریب به سی نفر از کاندیداهای شورای شهر خرمشهر به مجموع آرا اعلام شده
در آخرین روز مهلت اعتراضات، امروز دوشنبه مورخ یکم خردادماه، قریب به سی نفر از نامزدهای پنجمین دوره شورای شهر خرمشهر اعتراض رسمی خود را به مجموع آرا اعلام شده، تقدیم فرمانداری نمودند.
فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر,
آراء کلیه کاندیدای  شورای شهر خرمشهر  مشخص شدند
اعضای اصلی: 1) آقای محمد جواد بچاری با 4686 رای 2) آقای امیر سامری با 4541 رای 3) آقای موسی مطوری جزیره با 3924 رای 4) آقای علی بندری با 3847 رای 5) آقای میلاد پورحمزاوی با 3829 رای 6) آقای حاتم بندری با 3808 رای 7) آقای فاخر ربیعی با 3717 رای
مشخص شد:
تعداد آراء دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان خرمشهر
1) آقای سید ابراهیم رئیس الساداتی رئیس با 33152 رای 2) آقای حسن روحاني با 28354 رای 3) آقای سید مصطفی آقا میرسلیم با 1322 رای 4) آقای سید مصطفی هاشمی طبا با 989 رای
اسامی اعضای شورای شهر خرمشهر   و مینو شهر مشخص شدند
بنظر میرسد برادران حاتم و علی بندری و آقایان موسی مطوری جزیره ، فاخر ربیعی ، میلاد پور حمزاوی و محمد جواد بچاری (با حدود چهار هزار رای ) در پنجمین دوره ی شوراهای شهر و روستا در خرمشهر نوسط مردم انتخاب شدند .
شامگاه یکشنبه طی تفاهم نامه ای
گمرک مستقر در بازارهای تجاری ساحل اروند آبادان و بازار کنزالمال خرمشهر  به مبادی خروجی و ورودی منطقه آزاد اروند منتقل شد.
آیین انتقال گمرک مستقر در بازارهای تجاری ساحل اروند آبادان و بازار کنزالمال خرمشهر به خروجی های منطقه آزاد اروند با حضور محمدرضا معتمدی معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، مدیران کل گمرک خرمشهر و آبادان و جمعی از صاحبان واحدهای صنفی برگزار شد.
مراسم رونمایی از ارکستر منطقه آزاد اروند برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، همزمان با میلاد منجی عالم بشریت، مهدی موعود(عج)، مراسم رونمایی از ارکستر منطقه آزاد اروند با حضور اهالی فرهنگ و هنر و چهره برجسته موسیقی کشور، در سالن خلیج فارس خرمشهر برگزار شد.
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر اعلام کرد
اسامی کاندیداهای پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر خرمشهر / دستورالعمل فعالیت های تبلیغاتی انتخابات در فضای مجازی/لیست نهایی تایید صلاحیت شدگان شوراهای شهر خوزستان
در اجراي ماده 51 قانون انتخابات و ماده 56 آيين نامه اجرايي، به آگاهي اهالي محترم حوزه انتخابيه شهر خرمشهر مي رساند كه پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در روز جمعه مورخ 29/02/1396 برگزار مي شود و اسامي نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر خرمشهر به شرح زير مي باشد:
آخرین اخبار از نتایج اعتراضات به رد صلاحیت های شوراهای خوزستان (خرمشهر و اهواز)
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده از سوی هیات نظارت استان اعلام شد.
اخرین حواشی بگوش رسیده از اخبار صلاحیتهای انتخابات شورا در خرمشهر
لبه ی تیغ صلاحیتها
از چند روز گذشته اخبار ضدو نقیضی پیرامون اعلام نتایج اعتراضات به صلاحیتهای رد شده برخی کاندیداها برای شرکت در دور پنجم انتخابات شوراهای شهر روستای خرمشهر بگوش میرسد که جدای از صحت منابع آنها حاوی نکات جالبی ست .
عضوهیت نظارت برانتخابات شورای شهر وروستا استان:
صلاحیت 15752نفر احراز و تایید صلاحیت شد، از این افراد 12189نفر مربوط به روستاهاو 3563 نفر مربوط به شهرستانها میباشد
ملاک اصلی بررسی به اعتراضات اجرای صحیح و دقیق قانون(مرقانون) است. همچنين تا پایان مهلت بررسی هیيت نظارت به اعتراضات احتمال تغییر آمار و تایید صلاحیت افراد رد صلاحیت شده وجود دارد که تا پایان مهلت قانونی یعنی 16اردیبهشت ماه از اعلام خواهد شد
آخرین حواشی انتخاباتی خرمشهر
ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری / انتخابات صوری در مسجد جامع / شکست ائتلاف ها در غبار توهم
خبرهای جالبی از اتفاقات حاشیه ای پیرامون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری بگوش میرسد که فارغ از صحیح یا کذب بودنشان نشان از تنش ها و جذابیت زیاد این انتخابات برای شهروندان و بخصوص کاندیداها دارد
روحانی لباس رزم پوشید
به نظر می‌رسد فشارهای فراوان جریان‌های مختلف به روحانی زمینه ساز فعال شدن آتش فشان درونی روحانی در قبال مخالفان شده است.
فرمانداری خرمشهر به داوطلبان انتخابات شورا اعلام کرد :
نقشه ی خطوط قرمز نصب ستادهای انتخاباتی در خرمشهر + عکس
فرمانداری خرمشهر برای نصب ستادهای انتخاباتی داوطلبین شورا نقشه ی راه مشخص کرد . تعدادی از کاندیداداها دیشب باهم جلسه ای داشتند .
آخرین اخبار از لیست تایید صلاحیتهای انتخابات شورای شهر خرمشهر
بازماندگان از شورای پنجم
طبق اعلام رسمی وزارت کشور و متعاقبا فرماندار خرمشهر دوم اردیبهشت ماه سال جاری موعد رسمی اعلام نتایج تایید یا رد صلاحیتهای انتخابات شورای شهر در کل کشور و همینطور خرمشهر است . روندی که از همان ابتدا با مخفی نگه داشتن نام هیئت های اجرایی و نظارت بر خلاف رویه ی معمول توسط فرمانداری با حواشی همراه بود و امروز با اتمام مهلت آن ، ثبت نام کنندگان و مردم باید تا روز شنبه برای اطلاع از اسامی صبر کنند.
نگاهی به صف بندی سیاسی نمایندگان برای تصاحب شورا درخرمشهر
نبرد نمایندگان
حمایت و لیست بندی صاحبان قدرت در استانه ی انتخابات امری عادی ست و مِن بعد نیز باید شاهد معرفی لیستهای اٸتلافی و حمایتی بیشتری از سوی تشکلها ، احزاب و اشخاص حقیقی وحقوقی باشیم اما تاکنون هیچ موضع گیری رسمی از سوی نمایندگان نسبت به این مجموعه ها که خود را منتسب به آنان معرفی میکنند صورت نگرفته است
از روز شنبه بررسی صلاحیت ها آغاز میشود
دوم اردیبهشت ماه ، اعلام نتایج صلاحیت های شورای شهر
پاسخ صلاحیت های کاندیداهای شورای شهر و روستای خرمشهر طبق اخبار فرمانداری باید در حال بررسی باشد
جوابیه های اخبار منتشره از حواشی بازدید نی شکر
دفتر نماینده : تکذیب میکنیم ، تصاویر غیرواقعی ست ! 
مهندس نیشکر : اشتباه کردم !
در پی خبر منتشره از خبرگزاری شوشان و اخبار غیر موثق درفضای مجازی پیرامون حواشی احتمالی بازدید نماینده محترم و جمعی از مسٶلین خرمشهر از محل تجمع زه آب نیشکر کشت و صنعت میرزا کوچک خان ، و با توجه به اظهارات اشخاص حقیقی و حقوقی طرفین این ماجرا ، دفتر روابط عمومی عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر و شخص مهندس نیشکر هرکدام بطور جداگانه بیانیه ای منتشر کرده اند .
آخرین اخبار