در حاشیه نشست خبری بمناسبت هفته قوه قضاییه خرمشهر مطرح شد :
بیست پرونده ی تخلف انتخاباتی ایام انتخابات در دادگستری خرمشهر در حال پیگیری ست
دادگستری خرمشهر به مناسبت هفته ی قوه ی قضاییه کنفرانس خبری با هدف تبیین عملکرد یکسال گزشته ی خود در محل سالن کنفرانس هیش ترتیب دارد و در این جلسه با ارایه آمار و گزارش به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
عبدالحافظ عنبری معرفی کرد :
آموزش  و پرورش خرمشهر دوسال پیش اینها را نداشت
پس از گذشت دو سال و اندی از تکیه ی عبدالحافظ عنبری بر کرسی ریاست آموزش و پرورش خرمشهر تغییرات زیادی را در حوزه ی تحت کنترلش شاهد بودیم . این روزها که سال تحصیلی به پایان رسیده و آموزش و پرورش کم کم باید برنامه ی سال تحصیلی آینده اش را پایه ریزی کند به سراغ ریاست این اداره رفته ایم و پرسیدیم اهم عملکردهایش و اولویت برنامه های اموزش و پرورش طی دوسال گذشته چه بوده ؟
انتخابات در خرمشهر هنوز قربانی میگیرد
بنظر میرسد بازوهای قدرت در برابر تکمیل نشدن لیستهای خود برای شورا با تغییرات در مسولین سعی در ساخت حاشیه ی امن اجرایی برای خود هستند . دامنه ی این تغییرات امروز بیش از پیش بر شهرداری و آموزش و پرورش سایه انداخته است . دو ارگانی که طی سالهای گذشته هیچگونه همراهی را از قدرت بالادست دریغ نکرده اند.
طی نشست خبری
از پوستر بیستمین جشنواره ملی تاتر فتح خرمشهر رونمایی شد
امروز سوم تیرماه سال 96 از پوستر بیستمین جشنواره ملی تاتر فتح خرمشهر طی مراسمی با حضور اصحاب رسانه رونمایی شد .
گزارش تصویری از راهپیمایی روز قدس ۹۶ در خرمشهر
خیابانهای اصلی خرمشهر امسال هم ، همچون سالیان گزشته میزبان قدوم روزه دارانی بود که برای لبیک به ندای رهبری و مشارکت در بزرگداشت روز قدس گرمای هوا و عطش را بجان خریدند تا صحنه ی مبارزه خالی نباشد .
فرودگاه آبادان روی مدار تحول
ترمینال فرودگاه آبادان وارد مدار شد + عکس
گزارش شوشان و گفته های غلامرضا دهقانی زاده مدیر فرودگاه آبادان ، بخش اعظم قسمت ترمینال در حال بهسازی فرودگاه آبادان بطور موقت وارد مدار گردید
آخرین گزارش کمیته بررسی تعیین صلاحیت وزیران دولت دوزادهم
در حال حاضر دو اولویت اصلی و کاندیدا که این کمیته در خصوص آنها به نتیجه رسیده، اعلام می‌شود.اسامی وزیران احتمالی حسن روحانی برای دوره چهارساله دوم عبارتند از:
با همت فعالان رسانه ای کمپین "توهین به اهالی رسانه ممنوع" با امضاء ۶۰۰ خبرنگار و عکاس تشکیل شد. این کمپین در واکنش به درگیری لفظی جند روز پیش بهناز جعفری بازیگر سینما با خبرنگاران و توهین به اهالی رسانه با شعار پاسخ هیچ سوالی توهین نیست تشکیل شده است .
سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی منطقه آزاد اروند در سال ۹۶ برگزار شد
احداث شهرک خودرویی در منطقه آزاد اروند
از مهم ترین موضوعاتی که می تواند در آینده نزدیک شرایط فعالیت های صنفی در منطقه به ویژه آبادان را رونق بخشد موضوع شهرک خودرویی است که به همت و تلاش شهرداری آبادان پروژه آن آغاز شده است و این سازمان نیز در این زمینه همکاری های خود را در جهت راه اندازی این پروژه با آن دستگاه اجرایی آغاز کرده است.
واکنش ها و پیام های تسلیت به مناسبت فوت پدر حیاتی فرماندار خرمشهر
آقای حیاتی : تسلیت .
در پی فوت ابوی محترم ولی الله حیاتی فرماندار خرمشهر ، سیل پیامهای تسلیت به خانواده ی متوفی و ابراز همدردی مسولین ، شهروندان و دستگاه ها جاری شد.
جشنواره تقدیر از قهرمانان ورزش آموزشگاهی خرمشهر برگزار شد
قرار گرفتن خرمشهر میان پنج تیم برتر استان در ورزش آموزشگاهی
به گزارش جشنواره تجلیل از قهرمانان ورزش آموزشگاه های خرمشهر( منطقه ای _ استانی _ کشوری) در مجتمع رفاهی فرهنگیان خرمشهر. باحضور مسىولان شهری و استانی. برگزار شد و از مقام آوران رشته های مختلف، مربیان و عوامل فعال مرتب با ورزش آموزشگاهی و دانش آموزی این شهرستان تجلیل شد.
تغییرات آغاز شد : از کابینه ریاست جمهوری تا منطقه آزاد
همانطور که پیش بینی میشد پست های مدیریتی کشور بعد از انتخابات آبستن حوادث و تغییراتی شد که از این هفته شاهد آغاز موجهای آن خواهیم بود
احمد شریفات رئیس اتاق تعاون خرمشهر عنوان کرد:
علت تعطیلی مرز شلمچه زیاده خواهی طرف عراقی ست
به گفته ی احمد شریفات رئیس اتاق تعاون خرمشهر مدت ده روز است که طرف عراقی برای هر ماشين قريب به هفت مليون ريال از تجار مطالبه میکند ؛ مبلغی که تا پیش از این رایگان بوده و امروزه باعث بیکار شدن تجار ایرانی شده است .
امروز
آب غدیر به روستاهای خرمشهر رسید
در این طرح روستاهای ام الخرجین ، ام سواد ، کفیشه ، مشارع ، مملح علیا ، مملح سفلی ، ام نوشه تحت پوشش قرار گرفتند و روستای قصبه منیعات که از مدتها قبل آب لوله کشی نداشت در روزهای اولیه ماه رمضان از آب لوله کشی بهرمند شد
خانه تکانی دولتیان در خوزستان و خرمشهر
تغییر استانداران و مدیران میانی در راه است /با انتخاب شورای شهر جدید خیلی از معادلات لیدرهای سیاسی و اقتصادی در شهر بهم خورده که این اتفاق خرمشهر را آبستن حوادث و اخبار جالبی برای روزهای آتی خواهد کرد .
گزارش تصویری از شبهای رمضان
دیدار منتخبین شورای شهر خرمشهر با علمای دینی خرمشهر
در ادامه دیدارها و نشست های اعضای دوره ی پنجم شورای شهر خرمشهر ، اینک تنی چند از علمای دینی و مذهبی شهر میزبان اعضای این شورا در شبهای مبارک ماه رمضان بودند
واکنشها پیرامون فوت ابوی عزیز ساعدی ، شهردار خرمشهر
آقای ساعدی : تسلیت .
لیست پیام های تسلیت مسولین دوایر اداری و تشکل های غیر دولتی برای همدردی در ضایعه اسفناک خانواده ی ساعدی
در حاشیه احداث پارکینگ طبقاتی در بازار خرمشهر
بازار خرمشهر در پارکینگ طبقاتی متوقف شد
همه بخوبی میدانیم برای اینگونه پروژه ها آنهم در این مکان ، مبالغ و هزینه های هنگفتی مستقیم و غیرمستقیم پرداخت و دریافت میشود . مبالغ هنگفتی که در این مورد بازاری لوکس در بهترین مکان شهر را برای طبقه مرفه و مکانی کوچک در پشت بازار را برای قشر آسیب پذیر رقم میزند .
حواشی انتخابات شورای شهر خرمشهر و مینو شهر
انتخابات ، آزمون سخت فرمانداری خرمشهر
با وجود گذشت چند روز از پایان انتخابات شوراهای شهر و روستا ، هنوز هم حواشی و اخبار ضد و نقیضی پیرامون صحت انتخابات بگوش میرسد. گمان میرود ادامه این اخبار ، نتیجه ی مثبتی برای اعتماد مردم به فرمانداری نداشته باشد.
اسامی وزیران پیشنهادی کابینه دوم دولت دکتر روحانی
با تداوم دولت روحانی و احتمال تغییرات در کابینه ی آتی ، گمان میرود اشخاص زیر در کابینه ی جدید دولت با دستگاه اجرایی همراه شوند
آخرین اخبار