تلگرام شوشان
تلگرام شوشان
تلگرام شوشان
تلگرام شوشان
تلگرام شوشان
تلگرام شوشان
شهردار خرمشهر از برگزاری بیش از یکصد برنامه متنوع فرهنگی ، ورزشی و هنری در تابستان خبر داد.
داوود دارابی:باید تحرک و نشاط را در بین شهروندان ایجاد کنیم و نباید در تابستان اوقات فراغت صرفا منتهی به تماشای تلویزیون طی ساعات طولانی و بی تحرکی شود.
در نشست خبری مدیر آموزش و پرورش خرمشهر خبر داد:
برگزاری جشنواره استانی تقدیر از معلمان نمونه در خرمشهر
علی فر: تا به حال ۳۳ بار جشنواره ی استانی تقدیر از معلمان نمونه برگزار شده که محل برگزازی همه ی این جشنواره ها اهواز بوده و امسال برای اولین بار این مراسم در خرمشهر برگزار خواهد شد.
پیش بینی شده تمام آثار برگزیده نمایش داده شده و به نقد و بررسی گذاشته میشود.
اولین دوره جشنواره ی فیلم کوتاه رسام با موضوع دفاع مقدس امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه در سینمان نخل خرمشهر کلید خورد.
جشنواره فیلم کوتاه زیر سایه ی فیلم فجر بود اما بعد از سه سال مستقل شد. همچنین جشنواره ی رسام در حوزه ی موضوعی تا سال گذشته زیر مجموعه ی جشنواره مقاومت بود و الان کاملا جداگانه بخشی را به خود اختصاص داد.
نشست نماینده ی مردم خرمشهر و مینو شهر در مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه
نشست عبدالله سامری نماینده ی خرمشهر صبح روز پنج شنبه ۲۳فروردین ماه در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی خرمشهر با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
برگزاری مراسم تجلیل از معاونین پرورشی مدارس و نخبگان مسابقات قرآنی شهرستان خرمشهر
جلسه ی تجلیل از معاونین پرورشی و نخبگان مسابقات قرآنی با حضور رفیعی معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان،علی فر ریاست آموزش و پرورش شهرستان خرمشهر و معاونین و کادر اداری آموزش و پرورش،سازمان منطقه آزاد،اداره تبلیغات اسلامی،اعضای شورای شهر،مدیران و معاونین و مربیان پرورشی مدارس،روز یکشنبه بیستم اسفند ماه در تالار خلیج فارس برگزار شد.
برای اولین بار برنامه اردویی
ابتکار و ایده ی نو در اجرای اردوی کمپ شبی در مدرسه برای اولین بار در سطح مدارس خرمشهر،همراه با برنامه های علمی ، ورزشی ، مذهبی و تفریحی برای دانش آموزان در دبستان هیئت امنایی شهیدسیدمصطفی خمینی/شهدای مدافع حرم برگزار شد.
تجهیز بیمارستان ولیعصر در استانه ی نوروز 97
حسین ولایی در گفت و گو با شوشان اظهار کرد: در ایام نوروز تمام بخش های بیمارستان ولی عصر(عج) خرمشهر فعال هستند و پزشکان متخصص نیز در طول مدت تعطیلات در منطقه حضور دارند.
سیاسی ها درخت نکارند!!
ما یک درخت میکاریم، معنایش این است که جوانها که چندین برابرِ نیروی یک آدم پا به سن گذاشته ای مثل ما در آنها وجود دارد و نشاط بیشتری دارند، تعداد بیشتری درخت بکارند و مردم عزیز کشورمان عادت کنند به سنت ایجاد این وسیله‌ی حیات."مقام معظم رهبری"
جلسه ی انجمن اسلامی معلمان استان و روسای انجمن شهرستانها برگزار شد
جلسه انجمن اسلامی معلمان استان خوزستان روز جمعه ۹۶/۱۲/۱۱ با حضور رؤسای انجمن شهرستان ها و شورای مرکزی استان با دستور جلسه ی بیان نقطه نظرات رؤسای انجمنها واعضای شورای مرکزی در خصوص مشکلات و مسائل روز کشور و مسائل روز فرهنگیان هر منطقه ارائه گزارش سالانه فعالیتهای انجمن مناطق توسط رؤسای مناطق و فعالیت شورای مرکزی توسط رئیس انجمن استان هم اندیشی درخصوص برنامه های سال ۹۷ انجمن،برگزار شد.
اختتامیه ی سی و ششمین جشنواره ی فیلم فجر برگزار شد.
مراسم اختتامیه ی سی و ششمین جشنواره ی فیلم فجر با اهدای سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره به پایان رسید. که این جایزه توسط منوچهر شاهسواری به فیلم "مغزهای کوچک زنگ زده"اهدا شد. جوایز اصلی جشنواره ی امسال را فیلم تنگه ی ابوقریب از آن خود کرد،که در رشته های بهترین فیلم(سعید ملکان)،بهترین کارگردان(بهرام توکلی)،بازیگر نقش اول مرد(امیر جدیدی)صاحب سیمرغ شد. هومن سیدی با دریافت سه سیمرغ رکورد دار دریافت جایزه شد.
افتتاح اولین واحد تولید کننده ی شکر قهوه ای طبیعی کشور در خرمشهر
شکر از جمله محصولات استراتژیک مطرح جهانی و از محصولاتی است که طیف وسیعی از مصرف کنندگان مختلف شامل مصارف خانگی،صنایع غذائی،صنایع داروسازی و...را در برمیگیرد که هر کدام نیازمند محصولی با استانداردهای ویژه خود هستند. شرکت توسعه ی نیشکر و صنایع جانبی جهت کسب رضایت مصرف کنندگان بخشی از هزینه های تحقیقات خود را صرف مطالعه در خصوص نیاز مصرف کنندگان و عرضه ی محصولات متنوع نموده است.
فیلمها در سه نوبت،ده صبح ویژه فیلم کودک و نوجوان و ساعت ۱۹و۲۲ فیلمهای مسابقه سینمای ایران به نمایش در می آیند.
آغاز به کار جشنواره فیلم اروند همزمان و نمایش فیلمهای سی و ششمین جشنواره فجر با تهران
نشست خبری با کارگردان و عوامل فیلم اتاق تاریک و افتتاحیه ی جشنواره فیلم فجر اروند روز شنبه ۱۴ بهمن ماه برگزار شد. اتاق تاریک پنجمین فیلم حجازی کارگردان جوان و خوش قریحه ی آبادانی است.
فیلمها در سه نوبت،ده صبح ویژه فیلم کودک و نوجوان و ساعت ۱۹و۲۲ فیلمهای مسابقه سینمای ایران به نمایش در می آیند.
آغاز به کار جشنواره فیلم اروند همزمان و نمایش فیلمهای سی و ششمین جشنواره فجر همزمان با تهران
نشست خبری با کارگردان و عوامل فیلم اتاق تاریک و افتتاحیه ی جشنواره فیلم فجر اروند روز شنبه ۱۴ بهمن ماه برگزار شد. اتاق تاریک پنجمین فیلم حجازی کارگردان جوان و خوش قریحه ی آبادانی است.
نشست مطبوعاتی مدیرعامل منطقه آزاد اروند در سالن کنفرانس سازمان برگزار شد...
در این نشست که با حضور آقایان زمانی ، قنواتی ، مردانی و شمخانی برگزار شده بود آقایان قنواتی ، شمخانی و زمانی به بیان بیلان کاری و برنامه های منطقه آزاد پرداختند. مدیر اداره ی ارشاد منطقه با اشاره به این که در آستانه ی ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب هستیم،از برگزاری آثار سینمایی شرکت کننده در جشنواره فیلم فجر همزمان با سایر استانها خبر داد.
علی فر ، میزبان اعضای انجمن اسلامی معلمان استان در خرمشهر
بعداز ظهر امروز ناصر علی فر ، ریاست آموزش و پرورش شهرستان خرمشهر ، میزبان تنی چند از اعضای انجمن اسلامی معلمان استان بود .
آئین معارفه و اعطای حکم شهردار مینوشهر و خرمشهر هفته ی گذشته برگزار شد.
طی دو مراسم که بصورت مجزا برگزار شد،حکم هاشم سیاحی بعنوان شهردار مینو شهر و داوود دارابی بعنوان شهردار خرمشهر با حضور مسئولین و امام جمعه اعطا شد.
دینا بومعرف دانش اموز پایه چهارم ابتدایی خرمشهر مقام نایب قهرمان جهان درمسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی را بدست آورد.
"دینا بو معرف" دانش آموز خانه ی ریاضی خرمشهر، به مقام نایب قهرمانی مسابقه حساب ذهنی با چرتکه در سطح ELE A (المنتری ا ) رسید
یگانه ، دختر بچه ی خرمشهری بعد از شش سال به اغوش خانواده بازگشت.
یگانه یونسی ، شش سال پیش در حالی که کودکی دو سال و نیمه بود توسط شخص یا اشخاصی ناشناس ربوده شد
گروه بندی تیم های حاضر در جام جهانی 2018 و برنامه ی بازی های ایران
ایران در گروه در گروه دو این بازی ها با پرتغال ، اسپانیا و مراکش هم گروه شد.
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
تلگرام شوشان
تلگرام شوشان