گزارش
بهره‌برداری میدان آزادگان جنوبی به طور رسمی بر عهده شركت نفت و گاز اروندان قرار گرفت
آیین تحویل و تحول میدان آزادگان جنوبی از شرکت مهندسی و توسعه نفت به شرکت نفت و گاز اروندان برگزار و طی آن بهره برداری از این میدان بزرگ نفتی به طور رسمی به اروندان واگذار شد.
برگزاری نشست هماهنگی جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر
جلسه هماهنگی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر صبح دیروز بیستم مرداد ماه در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه خرمشهر با حضور حمیدرضا آذرنگ و تعدادی از مسئولین برگزار شد.
در نشست خبری مدیر آکادمی اروند با اصحاب رسانه مطرح شد
جزئیات و نحوه ی واگذاری امتیاز تیم کارون اروند
صبح امروز ۱۸مرداد ماه طی نشستی با اصحاب رسانه،امیر سامری ،سخنگوی باشگاه و مدیر آکادمی اروند در محل دفتر باشگاه،درخصوص حواشی ایجاد شده در رابطه با واگذاری تیم کارون اروند و دلایل این اقدام توضیحاتی را ارائه داد که در ادامه به آن اشاره شده است.
نشست سه‌جانبه ی دانشگاه خرمشهر و دو دانشگاه مهم کشور با محوریت جذب دانشجوی خارجی برگزار شد.
بررسی شیوه همکاری سه جانبه بین دانشگاه علوم و فنون خرمشهر ،دانشگاه صنعتی امیر کبیر و دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با هدف جذب دانشجوی خارجی و همکاری آموزشی و پژوهشی بین سه دانشگاه به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر آغاز شد.
دیدار جمعی از فعالان اجتماعی- سیاسی شهرستان خرمشهر با ریاست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
بدنبال انتصاب زراء نژاد به ریاست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در هفته جاری، وی امروز طی جلسه ای با جمعی از فعالان اجتماعی- سیاسی خرمشهر به تبیین دیدگاه و چشم اندازهای مدنظر خود پرداخت.
اعتراضات دانشجویان علوم و فنون خرمشهر، به مسمومیت های غذایی و تایید و تکذیب مسئولین دانشگاه همچنان ادامه دارد.
بعد از انتشار خبر مسمویت غذایی چند باره تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و تایید و تکذیبهای مسئولین دانشگاه،پیگیر اصل ماجرا شدیم...
نمایشی با نام
بیت المال و سفره های کوچک تر از همیشه ی مردم خرمشهر و آبادان، نباید هزینه ی شوهای تبلیغاتی و برنامه های نمایشی کم بازده برخی مسئولین و سازمان های داعیه دار پیشرفت در منطقه را پرداخت کند.
اولین برد تیم ملی بسکتبال بانوان زیر 18سال در مسابقات آسیایی
بازیهای آسیایی بانوان زیر 18سال از ششم تا دوازدهم آبان ماه در بنگلور هند در حال برگزاری است، تیم ملی بسکتبال زیر 18 سال در اولین بازی خود به پیروزی رسید.
حسن قورچیان:  فیلم با صدا به تکامل خواهد رسید/ عدم حضور کارشناسان صدا در جشنواره فیلم کوتاه امتیاز منفی دارد
بازگشت فیلم کوتاهی به کارگردانی شهریار پورسیدیان و با طراحی صدا و صداگذاری حسین قورچیان در سومین جشنواره جهانی فیلم کوتاه پونا هندوستان کاندید دریافت جایزه در بخش صدا شد.
پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند رونمایی شد
پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند امروز سه شنبه یکم آبان ماه با حضور مدیران و علاقمندان به فعالیت های فرهنگی هنری منطقه آزاد اروند در محل مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان رونمایی گردید.
بیانیه ی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب خرمشهر نسبت به عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند در تعامل با رسانه های مستقل
شورای هماهنگی اخزاب اصلاح طلب شهرستان خرمشهر با صدور بیانیه ای نسبت به عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند واکنش نشان داد.
از رییس فعلی شورا گله مندم.
شوشان خرمشهر امروز در گفتگو با امیر سامری عضو شورای اسلامی شهر در خصوص دو موضوع مدارک تحصیلی مشاور و معاون شهردار و علت غیبت اعضا در جلسات گفت و گو کرد.
نشست خبری فقهی ( سرپرست بیمارستان ) و بهشتی ( سرپرست شبکه بهداشت و درمان خرمشهر) با اصحاب رسانه.
نشست خبری فقهی سرپرست بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر و بهشتی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر صبح امروز دوشنبه،5شهریور ماه در ساختمان شبکه ی بهداشت برگزار شد. حاصل نشست با بهشتی و فقهی، و گزارش اقدامات و عملکرد انجام شده در بیمارستان و مراکز در مانی و پاسخگویی به سوالات و ابهامات اصحاب رسانه و بازدید از بیمارستان،اطلاعاتی است که در ادامه ی مطلب خواهید دید.
رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر از آمادگی این دانشگاه برای پذیرش اتباع عراقی و دیگر کشورها خبر داد.
دکتر لطف الله خواجه پور رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع) و تبریک روز خبرنگار از آماده سازی برنامه راهبردی دانشگاه تاسال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: باتوجه به پتانسیل ها و ظرفیت دانشگاه بدنبال افزایش رشته های دانشگاه هستیم و ساختار تشکیلاتی دانشگاه مثل مدیریت ها و برخی معاونت ها رابرای افزایش کارایی، اصلاح کردیم. ساز وکار استخدام هیئت علمی و پرسنل نیز در این ساختار پیش بینی شده است.
مراسم تقدیر و تجلیل از خبرنگاران خرمشهری به میزبانی آموزش و پرورش خرمشهر برگزار شد.
این مراسم با حضور اصحاب رسانه، مدیریت آموزش و پرورش خرمشهر( علی فر) ، معاونین اداره(احمدزاده،سیاحی،چلداوی)و مسئول روابط عمومی(جلیلیان) برگزار شد و علی فر در قالب گزارشی از عملکرد نه ماهه ی حضور خود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
شهردار خرمشهر: عمداً از شورا تشکر نمیکنم!
شهردار خرمشهر در آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت این روز و تبریک به خبرنگاران ، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و به ارائه گزارش عملکردی شش ماهه ی شهرداری پرداخت.
شهردار خرمشهر از برگزاری بیش از یکصد برنامه متنوع فرهنگی ، ورزشی و هنری در تابستان خبر داد.
داوود دارابی:باید تحرک و نشاط را در بین شهروندان ایجاد کنیم و نباید در تابستان اوقات فراغت صرفا منتهی به تماشای تلویزیون طی ساعات طولانی و بی تحرکی شود.
در نشست خبری مدیر آموزش و پرورش خرمشهر خبر داد:
برگزاری جشنواره استانی تقدیر از معلمان نمونه در خرمشهر
علی فر: تا به حال ۳۳ بار جشنواره ی استانی تقدیر از معلمان نمونه برگزار شده که محل برگزازی همه ی این جشنواره ها اهواز بوده و امسال برای اولین بار این مراسم در خرمشهر برگزار خواهد شد.
پیش بینی شده تمام آثار برگزیده نمایش داده شده و به نقد و بررسی گذاشته میشود.
اولین دوره جشنواره ی فیلم کوتاه رسام با موضوع دفاع مقدس امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه در سینمان نخل خرمشهر کلید خورد.
جشنواره فیلم کوتاه زیر سایه ی فیلم فجر بود اما بعد از سه سال مستقل شد. همچنین جشنواره ی رسام در حوزه ی موضوعی تا سال گذشته زیر مجموعه ی جشنواره مقاومت بود و الان کاملا جداگانه بخشی را به خود اختصاص داد.
آخرین اخبار