سرمایه‌گذاران برای ورود به خوزستان لَه‌لَه می‌زنند، چرا حمایت نمی‌کنید؟
خش خصوصی یک فرآیند 17 گانه را برای ورود به حوزه‌های گوناگون و اخذ مجوزهای لازم باید طی کند. همچنین در این رابطه، ببینید در دادن وام‌ها چه فساد و روالی وجود دارد تا به نتیجه برسد. چرا فکری نمی‌کنید؟
در شوشتر باید دو موزه اشیاء و مردم‌شناسی داشته باشیم / ایجاد موزه آب یکی از بزرگترین نیازهای باز زنده‌داری شوشتر
ما حداقل باید دو موزه داشته باشیم، یکی موزه نگهداری اشیاء تاریخی که تعدادشان در شوشتر کم نیست و دیگری موزه مردم‌شناسی که شامل معرفی فرهنگ‌ها، آداب و رسوم و… می‌شود.
امام جمعه شوشتر بر اثر سانحه رانندگی درگذشت
بامداد شنبه امام جمعه شوشتر در یک سانحه رانندگی در محور رامهرمز- هفتگل درگذشت.
خلاصه سفر وزیر راه و شهرسازی به شوشتر
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه خود به خوزستان، با دعوت نماینده مردم شوشتر و گتوند به این شهرستان ها نیز سفر کرده و برخی پروژه ها را بازدید، کلنگ زنی و افتتاح کرد.
6 سوال نماینده مردم از وزیر نیرو؛
از تخریب ساختمان هیدالو تا رسیدگی به سد گتوند و عدم اجرای تعهدات در مورد سازه‌های آبی شوشتر
رخی مسائلی که مردم شریف شوشتر و گتوند بارها مورد مطالبه قرار دادند، توسط نماینده‌شان از وزیر نیرو مورد طرح سوال قرار گرفت.
برگزاری شورای اشتغال برای اولین بار در بخش شعیبیه / با دستور فرماندار شوشتر ایجاد شهرک‌های گلخانه و دامپروری در شعیبیه استارت می‌خورد
نده اعتقاد دارم دیگر نباید به شعیبیه بخش محروم بگوییم، چرا که اولاً نخبگان و فرزندان با استعداد بسیاری در این منطقه وجود دارد و دوم اینکه نعمات خدادادی مانند اراضی کم‌نظیر کشاورزی در این بخش به وفور دیده می‌شود.
امام جمعه شعیبیه:
مسئله اشتغال و بیکاری یکی از معضلات چندین ساله بخش شعیبیه است / برای اولین بار در تاریخ شعیبیه جلسه شورای اشتغال شهرستان در این منطقه برگزار شده است
برای اولین بار در تاریخ شعیبیه جلسه شورای اشتغال شهرستان در این منطقه برگزار شده است که باید تشکر ویژه‌ای از فرماندار سختکوش شهرستان برای این منظور داشته باشم.
سهراب گیلانی در نشست با اصحاب رسانه چه گفت؟
هر کاری که انجام می دهیم و هر کلنگی که به زمین زده می شود با فکر کارشناسی و با ساعت ها بررسی و مطالعه و آینده نگری اتفاق می افتد.
امام جمعه شوشتر:
در مقابله با کرونا باید به سلامت روح و روان هم توجه شود
امام جمعه شوشتر گفت: تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و مجموعه بهداشت و درمان به عنوان فرماندهان مبارزه با این ویروس منحوس، همانطور که رهبری عزیز بارها تاکید کرده‌اند، ضروری است
نماینده شوشتر و گتوند:
با تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی مخالفم / لزوم توجه به ظرفیت‌های گردشگری / متولیان امر مکانی مناسب برای باغ‌ویلاها مشخص کنند
ویلاسازی در اراضی با کاربری غیرکشاورزی باید دنبال شود و لازم است تا متولیان امر با توجه به ظرفیت‌های بی نظیر گردشگری شوشتر، طرحی جامع برای پاسخ به این مطالبه مردم فرهیخته ارائه داده و مکان های مناسب برای باغ ویلا را مشخص کنند.
آسفالت مسکن مهر شوشتر به کجا رسید؟
اگر پیمانکار، پروژه را به اتمام نرساند، اداره کل راه و شهرسازی استان فسخ قرارداد نموده و از طریق مناقصه پیمانکار جدید را برای ادامه کار معرفی می‌نماید.
مصوبات سفر معاون عمرانی استاندار به شوشتر چه بود؟
مواردی در حوزه مسائل عمرانی در شهرستان شوشتر وجود داشت که به بررسی و پیگیری های جدی برای حل آن ها نیاز بود که پس از بررسی و بازدیدهای لازم در هر ۳ بخش شهرستان، بیش از ۲۰ مورد مصوب شد.
تقویت چشمگیر فشار آب شرب در شوشتر
کمبود آب شرب در شوشتر حدود 8 هزار متر مکعب در شبانه روز بوده که با بهره‌برداری از این چاه 6 هزار متر مکعب آن جبران شد.
نماینده مردم شوشتر و گتوند خواستار شد؛
وزارتخانه‌های میراث فرهنگی و نیرو به تعهدات خود در خصوص آثار جهانی شوشتر عمل کنند
وزارت گردشگری و وزارت نیرو باید به توافقات صورت گرفته در مورد سازه‌های آبی شوشتر عمل کنند و این خواسته کل مردم ایران است.
مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان:
آمادگی واگذاری آثار ثبت جهانی شوشتر را به سرمایه‌گذار مطابق ضوابط میراث فرهنگی داریم
شوشتر مملو از آثار تاریخی است، و مردم خودشان باید در کنار دستگاه‌های مربوطه مانع تخریب املاک تاریخی شوند.
با پیگیری فرماندار شوشتر؛
عملیات اجرایی فاضلاب منطقه بین‌الحرمین، شهرک بهاران و گلزار شهدا به زودی آغاز می‌شود
با وجود اینکه در سال جدید اعتبارات عمرانی به مرحله اجرا نرسیده، اما با پیگیری فرماندار شهرستان در اردیبهشت ماه جاری مناقصه برگزار و پیمانکار اجرایی مشخص شد.
نماینده شوشتر و گتوند در جلسه با فعالان اجتماعی:
من هم یک فعال اجتماعی هستم / فلسفه حضور ما فقط خدمت به مردم است + تصاویر
پیشرفت‌هایی که در حال حاضر می‌بینید مرهون اعتماد خودتان است و در واقع شما موفق به کسب این پیشرفت‌ها شده‌اید.
فرماندار شوشتر:
باید به برون‌سپاری آثار ثبت جهانی شوشتر به طور جدی پرداخته شود
این اثر جهانی، علاوه بر آن که گردشگری است، علمی و کاربردی هم هست و باید از زوایای مختلف بررسی و علوم آن در دانشگاه‌ها تدریس شود.
زمینه ایجاد کارخانه تایرسازی گتوند را فراهم می‌کنیم / با کمک آقای گیلانی از طریق صندوق توسعه ملی مسئله را پیگیری می‌کنیم
استاندار خوزستان گفت: تلاش می‌کنیم برای حمایت از شرکت لاستیک‌سازی گتوند، ضمن اینکه از واردات تیوپ و لاستیک جلوگیری کنیم، زمینه ایجاد کارخانه تایرسازی را نیز فراهم نمائیم.
امام جمعه شوشتر:
برپایی جماعات مذهبی در مساجد شوشتر پیرو تصمیمات کشور و استان است
امام جمعه شوشتر گفت: هر تصمیمی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی یا بسته ماندن مساجد بگیرند همان را عیناً عمل خواهیم کرد.
امام جمعه موقت شوشتر:
امروزه علم اسلام و تشیع بر دوش تک تک ملت ایران است / تاکید بر حضور تمام سلایق جامعه در سالروز حماسه 9 دی
حضور هر فرد در سالروز حماسه 9 دی در کنار دیگر آحاد جامعه می تواند خاری بزرگ در چشم دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی باشد.
آخرین اخبار