حمایت از تولیدات و صنعت ملی، عاملی مهم در توسعه و شکوفایی کشور
وی وجود سرمایه را برای پیشرفت صنعت ضروری دانست و گفت : حمایت از تولیدات و صنعت ملی ، توسعه کالاهای صادراتی و مبارزه با کالای قاچاق از جمله عواملی است که بر توسعه و شکوفایی کشور تاثیر گذار خواهد بود .
تخصیص اعتبار 1 تا 3 میلیارد تومانی برای رفع مشکلات صنایع کوچک
وی همچنین از تخصیص اعتبار 1 تا 3 میلیارد تومانی به هر یک از این هفت هزار و 500 واحد صنعتی برای رفع مشکلات صنایع کوچک خبر داد و...
انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان مورد تقدیر نماینده ولی فقیه خوزستان قرار گرفت
آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان همچنین از انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان تشکر و قدردانی کرد و گفت: برای رعایت حقوق مصرف کنندگان نیازی به دستگاه های کنترلی نیست، به عنوان یک مسلمان با رعایت...
مدیر عامل شرکت پارس پولاد در گفتگو با شوشان خبر داد:
آویزه آستری با سایز 20*5/8 13 برای اولین بار در ایران طراحی و تولید شد
آقایی: شرکت پارس پولاد اکنون با اتکاء به توان متخصصین خود و تجربه گذشته در زمینه طراحی و تولید و به سفارش شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برای اولین بار موفق به طراحی و ساخت آویزه آستری در سایز 20*5/8 13 گردیده است.
استاندارخوزستان تاکیدکرد:
تلاش برای اجرای تمام طرح 550 هزار هکتاری
استاندار خوزستان از جدیت دولت در اجرای طرح 550 هزار هکتاری برای رونق کشاورزی و احیای اراضی استان خبر داد و گفت:برای انجام هرچه تمامتر طرح 550 هزار هکتاری تلاش خواهیم کرد.
معاون وزارت صنعت در اهواز عنوان کرد:
رشد و توسعه کشور فقط توسط منابع انسانی میسر است
علی یزدانی: منابع انسانی را از مهم ترین سرمایه هر دستگاه های اجرایی برشمرد و گفت: منابع انسانی وظیفه صیانت از ارزش های نظام، تعالی، رشد و توسعۀ کشور را بر عهده دارد.
نخستین همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم/آیت الله جزایری: سرمایه گذاران را با رعایت حقوق اسلامی حمایت می کنیم/حسن زاده: اعلام آمادگی سرمایه گذاران از 6 کشور برای سرمایه گذاری در آلومینیوم خوزستان/حسینی: احداث کارخانه آلومینیوم مسجد سلیمان باعث ایجاد 300 شغل خواهد شد/بحرینی: لازمه دستیابی به رشد بلند مدت بهبود فضای کسب و کار برای جذب سرمایه گذاری است
سرمایه گذاران را با رعایت حقوق اسلامی حمایت می کنیم
آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: با رعایت اخلاق و حقوق اسلامی از افرادی که قصد سرمایه گذاری در خوزستان را دارند حمایت می کنیم.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان عنوان کرد:
خوزستان می تواند به قطب صنعتی کشور تبدیل شود + تصاویر
اخلاق محمدیان: خوزستان با ارائه آخرین قابلیت ها، توانمندی ها و فناوری های صنعتی و کشاورزی خود می تواند در آینده به ‌عنوان قطب صنعت کشور معرفی شود.
وزیر صنعت در ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی مطرح کرد:
تبدیل صنعت به صادرات راهکار موفقیت واحدهای صنعتی خوزستان
نعمت زاده: راهکار رشد و پویایی واحدهای متوسط و کوچک صنعتی خوزستان تبدیل به صادرات محور است.
مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی خبر داد:
افزایش 3 برابری تولید شکر در سال گذشته
سلطانی: میزان تولید شکر در سال 1388 حدود 20 هزار تن بود که به بیش از 3 برابر افزایش یافته و در سال گذشته به 72 هزار تن رسیده است.
بازدید خبرنگاران از طرح 550 هزار هکتاری حوزه باوی/ تحویل بیش از 10 هزار هکتار به جهاد کشاورزی تا پایان 95 /100درصد نیروهای پروژه ابوفاضل طرح 550 هزار هکتاری بومی هستند/
افزایش تولید محصولات کشاورزی از اهداف طرح 550 هزار هکتاری
قیصری نیا گفت: افزایش بهره‌ وری، صرفه جویی در استفاده از منابع آبی و بالا بردن راندمان آبیاری، کاهش پتانسیل فرسایش پذیری خاکها، افزایش یکنواختی در توزیع آب، اجرای کشاورزی بصورت ماکنیزه و درنهایت...
معاون کشاورزی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی عنوان کرد:
شش میلیون تن نیشکر تا پایان سال برداشت می‌شود
حسین آمیلی گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال شش میلیون تن نیشکر از مزارع استان برداشت شود که از این میزان نیشکر حدود ۶۰۰ هزار تن شکر تولید خواهد شد.
معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در گفتگو با شوشان:
سامانه شناسایی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحولی نو در مبارزه با قاچاق است
ابوالقاسم کوره چینی گفت: براساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز آئین نامه اجرایی ماده 5 که دولت را ملکف کرده که سامانه های نرم افزاری را به منظور جلوگیری از قاچاق کالا را راه‌اندازی بکند سازمان صنعت، معدن و تجارت با طراحی سامانه‌های مرتبط خود اقداماتی کرده است.
تابش در همایش روز تالاب ها مطرح کرد:
20 درصد تالاب های بحرانی در برنامه ششم احیا می شود
عضو فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی با اشاره به نابودی 58 درصد از تالاب های کشور، گفت: تا پایان برنامه ششم باید 20 درصد از تالاب های بحرانی یا در معرض تهدید احیا شوند.
استاندار خوزستان در نشست بررسی طرح 550 هزار هکتاری تاکید کرد:
موافقت با حذف بخشی از طرح 550 هزار هکتاری موافقت با انتقال آب است
شریعتی در نشست بررسی طرح 550 هزار هکتاری بیان کرد: موافقت با حذف بخشی از فاز دوم این طرح موافقت با انتقال آب است به همین دلیل اعتراض خود را از تصمیم وزارت نیرو درکاهش اراضی فاز دوم این طرح اعلام کردم.
مصاحبه اختصاصی شوشان با معاون اجرایی مؤسسه جهاد نصر/بومی سازی ساخت ماشین آلات تخصصی در طرح 550 هزار هکتاری/ تخصیص اعتبار 5/1 میلیارد دلاری موجب سرعت بخشیدن به طرح 550 هزار هکتاری شده است/ بحث مهندسی ارزش و کاهش عمق زهکش‌ ها موجب کاهش خروجی زه‌ آب های طرح 550 هزار هکتاری / جایگزینی کانالت به جای کانال های درجا موجب صرفه جویی 12 هزار هکتار خاک در طرح 550 هزار هکتاری / 238 هزار هکتار از فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری تخصیص آب داده شده است / اجرای طرح 550 هزار هکتاری نیازمند 1/3 میلیارد دلار می باشد / امکان ایجاد صنایع تبدیلی و جانبی و احداث کارخانجاتی از قبیل کارخانه تولید شکر بعد از اتمام طرح 550 هزار هکتاری/
تحولی عظیم و اشتغالزایی با اتمام طرح 550 هزار هکتاری در کشاورزی خوزستان
علاقه بند گفت: اگر به صنایع جانبی در اراضی 550 هزار هکتاری توجه شود، می‌توان از واردات 500 هزار تن شکر به درون کشور جلوگیری و با احداث 8 یا 9 کارخانه چغندرقند در استان...
یدالله شمایلی عنوان کرد:
تمامی ارزیابی های زیست محیطی در طرح 550 هزار هکتاری لحاظ شده است
مدیرعامل موسسه جهاد نصر کشور در خصوص وضعیت زه آب های این طرح گفت: مطالعات جمع آوری زه آب های طرح 550 هزار هکتار توسط وزارت نیرو انجام شده و تمامی ارزیابی های زیست محیطی نیز در این طرح لحاظ شده است.
محسن رضایی در جلسه پیگیری طرح احیای 550 هزار هکتاری تاکید کرد:
احداث شهرهای کشاورزی، صنعتی و تجاری از ملزومات پیشرفت استان است
وی در جلسه پیگیری طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی استان خوزستان گفت: احداث شهرهای کشاورزی، صنعتی و تجاری از ملزومات پیشرفت استان است.
مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی عنوان کرد:
ارائه خدمات رایگان پزشکی در منطقه شعیبیه شوشتر
ناصر مجدی: در این طرح برای هفتمین بار گروه پزشکی تخصصی و فوق تخصصی بسيج جامعه پزشكي دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با همکاری شرکت توسعه نیشکر در مناطق محروم و..
در سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به استان خوزستان انجام شد :
افتتاح و بازدید واحد های صنعتی در اهواز
وزیر صنعت معدن و تجارت پس از بازدید از واحد های صنعتی شهرستانهای شوش و دزفول از شهرک صنعتی شماره 4 و شماره 3 و شماره 5 اهواز نیز بازدید به عمل آورد .
نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد:
رعایت احکام اسلامی در داد و ستدها
آیت اله موسوی جزایری: ضمن تاکید بر ایجاد بازار اسلامی و رعایت احکام اسلامی در داد و ستدها توسط اصناف و بازاریان بیان داشت: نقش اصناف ، بازاریان و کمک های مردمی در زمان انقلاب و..
همایش روز ملی صادرات و تجلیل از صادرکنندگان برتر استان/ شریعتی: باید فناوری نوین را در حوزه نفت و انرژی توسعه بدهیم/ نایب رئیس کمیسیون صادرات اتاق بازرگاني ايران: دوران اتکاء به نفت به پایان رسیده است/ حسن زاده: زيرساخت‌هاي صادرات در خوزستان نيازمند كمك‌هاي ملي است/ بحرینی‌مقدم: دستگاه‌ها و بخش دولتی باید تنها تسهیل‌ کننده صادرات باشند/ فرهاد نوری مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت کشور: افزایش 5 درصدی صادرات نسبت به مدت مشابه سال گذشته
زيرساخت‌های صادرات در خوزستان نيازمند كمکهای ملی
حسن زاده اظهار كرد: زیرساخت‌های صادرات در استان نيازمند کمک‌های ملی است و کشور باید کمک کند، سال گذشته ...
معاون خانه صنعت و معدن خطاب به مسئولان؛
اشتغال جدید پیشکش، جلوی بیکار شدن شاغلان را بگیرید
بسیاری از کشورها با محاسبه تعداد شاغلان بر اساس تعریف این سازمان مشکل دارند چرا که این تعریف...
آخرین اخبار