نمایشگاه حفاری در توانایی و حمایت از تولید داخلی اثرگذار است
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان گفت: برگزاری پانزدهمین نمایشگاه صنعت حفاری قطعا در ایجاد توانایی و حمایت از تولید داخلی اثر گذار است.
بخش خصوصی باید در برگزاری نمایشگاه صنعت حفاری مشارکت بیشتری کند
قائم مقام شرکت ملی حفاری ایران گفت: بعد از چندین دوره برگزاری نمایشگاه صنعت حفاری و نیز تداوم برگزاری آن، لازم است تا بخش خصوصی با توان و مشارکت بیشتری در این نمایشگاه حضور پیدا کند.
تولیدکنندگان تجهیزات حفاری نیاز به حمایت دولت دارند
رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی خوزستان گفت: تولید کنندگان و سازندگان صنعت حفاری نیاز به حمایت دولت دارند و در این راستا باید برنامه ریزی های دقیق و ویژه ای انجام شود.
119 حلقه چاه نفت و گاز در 9 ماهه امسال حفر و تکمیل شد
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران گفت: 119 حلقه چاه نفت و گاز در 9 ماهه امسال توسط ناوگان این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور حفر و تکمیل شد.
ساخت داخل تجیهزات پرمصرف در صنعت نفت توسعه می یابد
اهواز - قائم مقام وزیر نفت گفت: از مهمترین کارهای در دست اقدام، توسعه ساخت داخل تجیهزات و کالاهای پرمصرف در صنعت نفت و گاز است.
۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی خوزستان پرداخت می شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به واحدهای تولیدی فعال این استان با ظرفیت بالای ۶۰ درصد اختصاص پیدا کند.
۷۵ درصد کالاهای ساخت داخل حفاری را شرکتهای خوزستانی تولید می کنند
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: بیش از ۷۵ درصد قراردادهای ساخت داخل این شرکت سال گذشته به تولیدکنندگان خوزستانی واگذار شده است.
کلید ساخت مینی پالایشگاه تولید بنزین یورو ۶ در بندر امام (ره)
مینی پالایشگاه تولید بنزین یورو ۶ با ظرفیت تولید ۲۸۰ هزار لیتر بنزین یورو ۶ در مجتمع بندری امام خمینی احداث می‌شود.
بازگشت 18 واحد صنعتی آبادان به چرخه تولید در 4 سال گذشته
فرماندار آبادان گفت: 18واحد راکد صنعتی در آبادان در 4 سال گذشته به تولید بازگشته‌اند و در حال حاضر با ظرفیت نسبی مشغول به کار هستند.
تخصیص اعتبار 1 تا 3 میلیارد تومانی برای رفع مشکلات صنایع کوچک
وی همچنین از تخصیص اعتبار 1 تا 3 میلیارد تومانی به هر یک از این هفت هزار و 500 واحد صنعتی برای رفع مشکلات صنایع کوچک خبر داد و...
انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان مورد تقدیر نماینده ولی فقیه خوزستان قرار گرفت
آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان همچنین از انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان تشکر و قدردانی کرد و گفت: برای رعایت حقوق مصرف کنندگان نیازی به دستگاه های کنترلی نیست، به عنوان یک مسلمان با رعایت...
پرداخت تسهیلات رونق تولید به 35 واحد تولیدی درخوزستان
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: به 35 واحد تولیدی در خوزستان از محل طرح رونق تولید تسهیلات پرداخت شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان:
شرکت شهرک های صنعتی خوزستان معین مسجد سلیمان برای ایجاد اشتغال
اخلاق محمدیان : شرکت شهرک های صنعتی خوزستان به تشخیص استاندار خوزستان به عنوان رییس شورای اشتغال استان، معین ایجاد اشتغال و کاهش میزان بیکاری در مسجد سلیمان شده است.
در نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی اهواز مطرح شد:
مکانیزاسیون، عامل مدیریت نهاده‌های کشاورزی
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی کشور در اهواز گفت: در حوزه واردات ماشین آلات کشاورزی بیش از ۹۰ درصد به خود کفایی رسیده ایم.
بهره‌برداری از 33 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی اهواز
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 10ماهه امسال 33 واحد با اشتغالزایی 359 نفر به صورت مستقیم در شهرک‌های صنعتی اهواز به بهره‌برداری رسیده است.
11 شهرک و ناحیه صنعتی درخوزستان تقاضا محور نیستند
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت:11 شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان تقاضا محور نیستند و هزینه های زیادی را به این شرکت تحمیل می کنند.
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
بخش صنعت به جایگاه تولید ماشین آلات کشاورزی کم توجه است
معاون مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی با انتقاد از توجه کم بخش صنعت به تولید ماشین آلات کشاورزی گفت: جایگاه تولید ماشین آلات کشاورزی در بخش صنعت رعایت نشده از همین رو رتبه پایینی در این بخش داریم.
انتصاب معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان
جلسه تودیع و معارفه سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان با حضور رییس و کلیه معاونین و روسای ادارت این سازمان برگزار شد .
پرداخت تسهیلات به 2 هزار و 230 شرکت تولیدی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی کشور
جلسه بررسی تشکیل صندوق نوآوری و شکوفایی استان با حضور رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور ، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و همچنین جمعی از مدیران واحد های صنعتی بزرگ و مسئولین دانشگاهها در محل سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان تشکیل شد .
مدیریت جدید شهرک‌ها و نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند معارفه شد
با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، مدیریت جدید شهرک‌ها و نواحی صنعتی آبادان و خرمشهر ( منطقه آزاد اروند ) معارفه شد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد:
راهکارهای برق منطقه ای خوزستان برای مقابله با ریزگردها
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: تاکنون راهکارهای مختلفی برای مقابله با ریزگردها در شبکه برق این استان در پیش گرفتi شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد:
برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری در اندیمشک تا پایان سال جاری
اخلاق محمدیان : بمنظور توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذار در اندیمشک، تا پایان سال جاری با همکاری این شرکت و دستگاه های اجرایی شهرستان، همایش فرصت های سرمایه گذاری برگزار خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد:
بهره برداری از نخستین واحد تولیدی نمک صنعتی دریایی کشور در دهه فجر
نخستین واحد تولید کننده نمک صنعتی دریایی کشور در دهه فجر سال جاری در استان خوزستان به بهره برداری خواهد رسید.
تقدیر رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه به منظورکمک به زلزله زدگان
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان و مجموعه آن به منظور همیاری و کمک به زلزله زدگان تقدیر کرد.
گزارش بازرسی از نمایندگی های ایران خودرو و سایپا درشهرستان اهواز
کمیته حقوق شهروندی با عنوان سیاست ها وراهبردهای صیانت از حقوق شهروندی ، بازدید مشترکی توسط کارشناسان استانداری خوزستان ، اداره کل تعزیرا ت حکومتی استان و اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان انجام شد .
آغاز به کار نمایشگاه قطعات و لوازم خودرویی در اهواز از فردا
نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو اهواز از امروز با حضور بیش از 100واحد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز آغاز به کار می‌کند.
برگزاری جلسه میز تخصصی آبزیان گرمابی
سومین جلسه میز تخصصی آبزیان گرمابی با حضور اعضاء و فعالین این حوزه در محل سالن جلسات سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان برگزار شد.
سهم ۱.۶ درصدی شرکت‌های دانش‌بنیان خوزستان از اعتبار صندوق نوآوری و شکوفایی
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با بیان این که تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان خوزستان از ظرفیت جمعیتی این استان بسیار کمتر است٬ گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان استان تاکنون حدود ۲۰ میلیارد تومان٬ یعنی تنها ۱.۶ درصد از صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده کرده‌اند.
پرداخت تسهیلات به 2 هزار و 230 شرکت تولیدی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی کشور
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور گفت: در مدت زمان پنج سال فعالیت این صندوق به 2 هزار و 230 شرکت تولیدی تسهیلات پرداخت شده است.
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:
حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه صنعت حفاری قابل توجه  است
قائم مقام شرکت ملی حفاری ایران گفت: حضور شرکتهای دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری قابل توجه است.
تات نفت روسیه گزارش مطالعات میدان شادگان رابه مناطق نفتخیز جنوب داد
شرکت تات نفت روسیه طرح توسعه میدان نفتی شادگان(MDP ) را به شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تحویل داد.
آخرین اخبار