امام خامنه‌ای در جلسه درس خارج فقه:
اوضاع خوزستان دل انسان را می‌خراشد/ مسئولان موظفند فوراً رسیدگی کنند
رهبر انقلاب صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه بیانات مهمی درباره لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم جنوب کشور بیان کردند.
شورای چهارم هندیجان برای خرید تجهیزات سنگین شهرداری چه اقدامی کرده است؟
در چند روز گذشته بحث‌های گسترده‌ای از سوی محافل عمومی، فضای مجازی شهرستان هندیجان درباره حواله خرید لودر از سوی استانداری خوزستان جهت شهرداری هندیجان به‌سرعت در حال مطرح‌ شدن است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بندر هندیجان:
پلمب واحدهای صنفی متخلف/ با عرضه هرگونه مواد غذایی در معابر عمومی هندیجان برخورد می‌کنیم
رئیس شبکه بهداشت و درمان هندیجان گفت: باکسانی که در پارک‌ها و معابر عمومی به عرضه موارد غذایی می‌پردازند برخورد می‌کنیم.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بندر هندیجان:
مسئولان برای ساخت یادمان شهدای هندیجان همت کنند + تصاویر
رئیس شورای فرهنگ عمومی هندیجان گفت: مسئولان برای ساخت یادمان شهدای هندیجان همت کنند
امام‌جمعه بندر هندیجان:
سدسازی‌ها بلای جان مردم شده است/ اعلام آبگیری 70 درصد هور العظیم کارشناسی و منطقی نیست
امام‌جمعه هندیجان گفت: سدسازی‌های اخیر بلای جان ملت ما شده و اعلام آبگیری 70 درصدی هورالعظیم غیره منطقی و غیره کارشناسی است.
درخواست‌ مردم بندر هندیجان از مسئولان؛
دفتر ثبت ازدواج شماره 20 هندیجان را از تعطیلی بی دلیل خارج کنید
حدود یک سال از تعطیلی دفتر ثبت ازدواج شماره 20 هندیجان می‌گذرد و در این مدت، مردم جهت ثبت ازدواج ناچار به مراجعه به دفاتر ثبت در شهرستان ماهشهر می‌شوند، که این مسئله گاها باعث بروز تصادفات مرگبار جاده‌ای می‌گردد.
عمر شورای چهارم هندیجان رو به پایان ولی نخاله‌ها همچنان جولان می‌دهند + تصاویر
دوره فعلی شورای اسلامی شهر هندیجان در حالی رو به پایان است که بسیاری از مشکلات پابرجا مانده و نخاله‌های ساختمانی، زباله‌ها همچنان در نزدیکی ایام نوروز در شهر جولان می‌دهند.
فروش بنزین ۱۰۳۵ در هندیجان لغو شد
در هندیجان فروش بنزین در بشکه‌های ۲۰ و ۶۰ لیتری به مبلغ ۱۰۳۵ تومان صورت می‌گرفت، اما انتشار گزارش خبرگزاری تسنیم مسئولان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این مصوبه را لغو کردند.
امام‌جمعه بندرهندیجان:
کشاورزان هندیجانی از خشک‌سالی و خشکی رود زهره در رنج و عذاب هستند
امام‌جمعه هندیجان گفت: متأسفانه کشاورزان شهرستان هندیجان از بی‌آبی و خشک‌سالی و خشک شدن رودخانه زهره زجر می‌کشند و لازم است مسئولان هندیجان و استان خوزستان برای حل معضل آب کشاورزی تلاش ورزند.
امام‌جمعه هندیجان:
مسئولان از واردات جلوگیری کنند؛ بسترهای تولید محصولات ایرانی فراهم شود
امام‌جمعه هندیجان گفت: مسئولان در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از واردات جلوگیری کرده و بسترهای لازم برای تولید محصولات ایرانی را فراهم کنند.
امام‌جمعه بندر هندیجان:
آبگیری ۷۰ درصدی تالاب هورالعظیم
امام‌جمعه هندیجان گفت: آبگیری ۷۰ درصدی تالاب هورالعظیم دروغ بزرگ مسئولان محیط‌زیست کشور بوده و صحت ندارد.
در تودیع و معارفه فرماندار صورت گرفت
انتقاد شدید امام جمعه هندیجان از ناهماهنگی در تغییر فرماندار
امام جمعه هندیجان گفت: دولت با علما اسلام و روحانیت همانند اجنبی ها برخورد می‌کند، برای انتصاب فرماندار جدید هندیجان با امام جمعه و نماینده هماهنگی نشده است.
تنها دفتر قدیمی ثبت ازدواج هندیجان
تنها دفتر قدیمی و بومی شهرستان هندیجان بیش از یک سال تعطیل‌شده و هیچ‌کس پاسخگویی مردم نیست. برای ثبت ازدواج ۶تن از اعضای یک خانواده در جاده هندیجان به ماهشهر کشته شدند.
امام‌جمعه بندر هندیجان:
هشدارها درباره سدسازی بی‌رویه گوش شنوایی نیافت
امام‌جمعه هندیجان با اشاره به هشدارهای دلسوزان درباره سدسازی بی‌رویه گفت: خشکی رودخانه‌هایی مانند زهره و کم آبی کارون سبب کاهش رطوبت زمین شده و همین عامل ریزگردهاست.
با حضور استاندار خوزستان صورت گرفت؛
افتتاح قطعه چهارم جاده هندیجان به دیلم بدون حضور رسانه‌ها!
بعدازظهر امروز با حضور استاندار خوزستان و جهت رفاه حال مردم در ایام نوروز قطعه چهارم جاده هندیجان به دیلم در کنار مرقد مطهر حضرت امام‌زاده شاه عبدالله (ع) افتتاح شد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
مدیران ناکارآمد باید برکنار شوند
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ما یک خبر برای مردم‌داریم و آن‌هم تغییر مدیران ناکارآمد است وقتی مدیری نتواند با مسئولان جهادی حرکت کند باید کنار برود. در شبکه بهداشت ماهشهر ما واقعاً وضعیت اسفناکی داشته‌ایم.
خشکی رودخانه زهره هندیجان عامل اصلی ریز گردها است
کشاورزان هندیجان در سلسله نشست‌های بررسی وضعیت اسفناک رودخانه زهره با حضور برخی مسئولان ابراز داشته‌اند که در ضعف عملکرد سازمان جهاد کشاورزی خوزستان مافیای سازمان آب و برق علیه رودخانه زهره هندیجان شکل‌گرفته است.
نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی:
تکمیل جاده هندیجان به ماهشهر اولویت کشور است
نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل جاده هندیجان به ماهشهر اولویت کشور است و باید هر چه سریع‌تر کار ساخت آن به اتمام برسد.
بنزین در هندیجان 1035 تومان به فروش می‌رسد/شرکت پخش از قانون تخلف می‌کند
با همسان‌سازی نرخ بنزین در سراسر کشور توسط هیئت دولت با نرخ 1000 تومان برای همه مصرف‌کنندگان تکلیف فروش این ماده نفتی مشخص شد.
مردم هندیجان خواهان اهدای خون هستند؛ مسئولان شهرستان آماده میزبانی از اکیپ خون‌گیری
درحالی که مردم هندیجان آماده اهداء خون هستند، ولی مسئولان مربوطه همچنان شرایط و امکانات این اقدام را در این شهرستان ایجاد نکردند.
آخرین اخبار