تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۰۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
ین مقام مسئول تاکید کرد: دکتر عدنان‌غزی در بین فرمانداران استان خوزستان کمترین غیبت در جلسات را داشته است و در این خصوص عملکرد مناسبی دارد.

یک مقام مسئول در استان خوزستان:

دکتر عدنان‌غزی در بین فرمانداران استان خوزستان کمترین غیبت در جلسات را داشته است/ضرورت توجه رسانه ها به اصول حرفه ای در تنظیم اخبار


یک مقام مسئول خبر غیبت فرماندار شهرستان شوش در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران خوزستان را تکذیب کرد و گفت: فرماندار شوش در جلسه شب گذشته این ستاد که با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان برگزار شد حضور داشته است.

وی  گفت: استاندار خوزستان در جلسه فوق عنوان کرد که آبادان، هندیجان، ماهشهر، بهبهان و شوش در معرض خطر حمله ملخ‌ها قرار دارند و از غیبت فرمانداران برخی از این شهرها انتقاد کرد اما دکتر عدنان غزی فرماندار شوش در این جلسه فوق حضور داشته است و در تصویر جلسه نیز مشخص است.

این مقام مسئول تاکید کرد: دکتر عدنان‌غزی در بین فرمانداران استان خوزستان کمترین غیبت در جلسات را داشته است و در این خصوص عملکرد مناسبی دارد.

وی در خاتمه بر ضرورت توجه رسانه ها به اصول حرفه ای در تنظیم اخبار تاکید و بر پرهیز از انتشار مطالب مبهم و شائبه برانگیز تاکید کرد.

منبع ایران انا

نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار