اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۰۹۷۴
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
دادستان عمومی و انقلاب شوشتر از آرامش نسبی در این شهرستان پس از درگیری روز شنبه خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری متهمان اصلی پرونده ادامه دارد.
شوشان: سیدقادر موسوی اظهار کرد: در حادثه ای که روز شنبه در مسیر گلزار شهدای شوشتر رخ داد، چهار نفر سوار بر موتورسیکلت اقدام به تیراندازی کردند که در این حادثه یک نفر به هویت ق.ط به قتل رسید.

وی ادامه داد: دو نفر از مهاجمین حین متواری شدن از صحنه جرم در اثر برخورد با یک دستگاه نیسان متوقف شدند که یکی از راکبین در اثر صدمات وارده در بیمارستان فوت کرد و یک نفر دیگر هم از صحنه جرم متواری شد.

موسوی گفت: در همان ابتدای حادثه، بازپرس پرونده به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل حاضر و اقدامات قانونی انجام شد و پرونده هم اکنون در شعبه دوم بازپرسی در حال رسیدگی است.

وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان می دهد که علت این حادثه، مشاجره ای بوده که یکی از مهاجمان با یکی دیگر از بستگان مقتول داشته ضمن اینکه تحقیقات در خصوص علت حادثه و عمدی بودن برخورد نیسان با موتورسواران در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر گفت: تا این لحظه تمامی ضاربین متواری هستند و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفته است.

موسوی بیان کرد: با تلاش مأموران نیروی انتظامی، آرامش به منطقه بازگشته است و مرتبطین با متهمان قول داده اند که متهمان را به محض رویت و در اسرع وقت به کلانتری تحویل دهند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار