شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۱۰۱۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان:
رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به آمار و ارقام مبتلایان به کرونا در استان خوزستان تاکید کرد که باید نگاه ویژه‌ای با توجه به ضعف زیرساخت‌های بهداشتی استان به منطقه شود.

شوشان: قاسم ساعدی با اشاره به وضعیت استان خوزستان در شیوع ویروس کرونا بیان کرد: با توجه به گزارش‌های وزارت بهداشت برخی از مناطق در استان‌های کشور سفید اعلام شده و فعالیت‌ها و کسب‌وکارها از سر گرفته شده است، اما در استان خوزستان وضعیت متفاوت بوده و امروز از نظر شیوع ویروس کرونا وضعیت قرمز است.

وی آمار شیوع کرونا در شهرستان‌های استان خوزستان به خصوص در مناطقی مانند دشت آزادگان، هویزه و امیدیه را نگران کننده دانست.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا در عین حال خاطرنشان کرد: با توجه به جمعیت پنج میلیونی استان خوزستان و پایین بودن سطح امکانات و تجهیزات بیمارستانی و درمانی و از سوی دیگر وضعیت اقتصادی نامطلوب مردم نیاز به نگاه و توجه ویژه به استان وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: همه مسئولان استانی و پرسنل بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستند اما دولت باید به طور ویژه خوزستان را ببیند؛ چرا که زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی استان بسیار ضعیف بوده و از سوی دیگر با کمبود نیروی درمانی مواجه هستیم.

ساعدی تهیه لوازم بهداشتی برای مردم استان خوزستان را خواستار شد و نسبت به میزان آمار تعداد مبتلایان هشدار داد.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
تاریانا داخلی