اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۱۳۴۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد:
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از انتقال ۵۳ بیمار از بخش اعصاب و روان بیمارستان سینا به بیمارستان گلستان اهواز، به منظور ایجاد ظرفیت تخت خالی در بیمارستان سینا برای بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.
دکتر محمدامین زرگر با اشاره به انتقال تعدادی بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان رازی اهواز به بیمارستان سینا کارون، اظهار کرد: با انتقال این بیماران و به منظور حفظ ظرفیت خالی در بیمارستان سینا، تصمیم گرفته شد که با انتقال بیماران بخش اعصاب و روان، ظرفیت برای بیماران کرونایی در بیمارستان سینا ایجاد شود.

وی افزود: در این راستا، مسئولان بیمارستان گلستان و بیمارستان ‌سینا امروز (۲۶ اردیبهشت‌ماه) از مرکز پایش مراقبت‌های درمانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز (MCMC)، درخواست انتقال بیماران از بیمارستان سینا کارون به بیمارستان گلستان اهواز را داشتند.

زرگر بیان کرد: پس از هماهنگی با ستاد مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی اهواز، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس مرکز اورژانس ۱۱۵ اهواز برای انتقال بیماران اعزام شد.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در این عملیات، ۵۳ بیمار از بخش اعصاب و روان بیمارستان سینا کارون به بیمارستان گلستان اهواز انتقال یافتند. بدین ترتیب ظرفیت تخت برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان سینا خالی شده است.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار