اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۱۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: بیش از ۳۰۰ اثر به جشنواره ملی مجازی شعر و داستان «ذکر» رسیده است.
محمد جوروند با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از انتشار فراخوان جشنواره به صورت مجازی، بیش از ۳۰۰ اثر از ۲۵ استان سراسر کشور از ۱۳۰ شاعر و نویسنده در ۲ بخش شعر و داستان به دبیرخانه جشنواره ملی ذکر رسید.

وی افزود: جشنواره ملی ذکر به همت شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر، با هدف ترویج بیش از پیش فریضه نماز و توجه به ادبیات آیینی و دینی در رشته‌های شعر و داستان کوتاه (حداکثر ۱۵۰۰ کلمه) برگزار شده است.

جوروند با اشاره به پایان مهلت ارسال اثر به جشنواره ادامه داد: مهلت ارسال اثر تا ۳۱ اردیبهشت بود که داوری آثار پس از آن آغاز شد و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره متعاقباً اعلام می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان استقبال از جشنواره را در کمتر از یک ماه چشمگیر عنوان کرد و گفت: اختتامیه جشنواره یا به صورت زنده از صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس zekr.۹۹ پخش می‌شود و یا در قالب یک کلیپ ضبط شده در صفحه جشنواره قرار داده می‌شود.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان تمام اطلاعات و اخبار مربوط به جشنواره را از این پس می‌توانند در صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس zekr.۹۹ مشاهده کنند.

برپایه اعلام اداره‌کل ارشاد خوزستان، جوروند یادآور شد: رویدادهای بی‌شماری در حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، قرآنی و دینی در ایام شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی با هدف حمایت از پویش‌های هنر در خانه و در خانه بمانیم برگزار شده و یا در حال برگزاری است و سعی ما بر این استوار است تا چراغ فرهنگ و هنر و ادب در این شرایط به خاطر مردم همچنان روشن باقی بماند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار