اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۱۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران خبر داد:
مدیر خدمات ویژه  شرکت ملی حفاری ایران از انجام  سه هزار و 593 متر عملیات حفاری افقی و جهت دار چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و‌دریایی کشور از سوی این شرکت در دو ماه نخست سال جاری خبر داد. 


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس علی دقایقی  گفت: در این مدت همچنین با ایجاد هفت حفره نسبت به   انجام 373 متر مغزه گیری که برای بررسی و شناخت سنگ و لایه های مخزن صورت می پذیرد، اقدام شده است. 


وی افزود: همسو با عملیات ویژه در بخش خدمات ویژه نیز متخصصان و کارکنان مجرب این مدیریت در مدت پیش گفته موفق به انجام 44  عملیات نمودارگیری درون چاهی، 81 عملیات نمودارگیری سطحی و 49  عملیات چاه پیمایی و نصب ادوات سرچاهی شدند. 


دقایقی اظهار کرد: این شرکت در زمان حاضر از بزرگترین ناوگان خدمات نمودارگیری درون چاهی و نمودارگیری سطحی و حفاری جهت دار کشور برخوردار و برای ارایه خدمات تخصصی به شرکت های متقاضی و پروژه های کلید در دست آمادگی کامل دارد. 


مدير خدمات ویژه شرکت ملی حفاري ایران گفت: این مدیریت با بهره مندی از فناوری های روز صنعت راهبردی حفاری و بالغ بر 900 نفر نیروی انسانی با تجربه و توانمند، افزون بر 15 نوع خدمات فني تخصصي به شرکت های نفتی در مناطق عملیاتی خشکی و دریا ارایه مي‌ دهد که از آن جمله می توان به عملیات حفاری جهت دار و افقی، جهت یابی حفاری ، مغزه گیری، گذر از جداره، مشبک کاری، نمودارگیری درون چاهی، نمودارگیری حین حفاری، نمودارگیری سطحی، چاه پیمایی، تکمیل چاه و نصب ادوات سرچاهی اشاره کرد. 


وی یادآور شد: شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب،  نفت مناطق مرکزی، نفت فلات قاره، مهندسی و توسعه نفت، نفت و گاز اروندان، نفت و گاز پارس و تعدادی از شرکت های بخش خصوصی از شمار شرکت هایی هستند که از خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران استفاده می کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار