اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۱۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
هشدار علوم پزشکی آبادان نسبت به سهل‌انگاری مسئولین شادگان؛
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اعتراض به برگزاری مراسم عزاداری و عروسی در شادگان در شرایط شیوع گسترده کرونا در منطقه، گفت: مسئولین شاد

دکتر شکراله سلمان‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به ادامه برگزاری مراسم عزاداری و عروسی در شادگان اظهار کرد: مسئولین این شهرستان باید پاسخگوی سهل‌انگاری خود در زمینه جلوگیری از تشکیل اینگونه تجمعات باشند.

وی افزود: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا در خوزستان مبنی بر الزام اعمال و رعایت محدودیت‌ها و اعلام وضعیت قرمز در منطقه، مشاهده تجمعات چند هزار نفری در این شرایط بحرانی قابل اغماض نیست.

سلمان‌زاده گفت: در صورتی که این سهل‌انگاری از سوی مسئولین شادگان به روال فعلی ادامه داشته باشد، باید منتظر افزایش شدیدتر شیوع کرونا در این منطقه باشیم که قطعاً تبعات منفی آن شهرهای همجوار و حتی استان خوزستان را نیز در بر خواهد گرفت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: در حالی که جهادگران حوزه بهداشت و درمان قریب به پنج ماه است که با ایثار و تلاش شبانه روزی خود سعی در کنترل بیماری و درمان بیماران دارند، متاسفانه ادامه برگزاری چنین تجمعاتی تلاش‌های آنان را بی‌اثر و سلامت عمومی مردم را تهدید خواهد کرد.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار