اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۱۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
تست کرونای شش بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان مثبت اعلام شد.
با تایید باشگاه فولاد خوزستان، در آخرین تست کرونای اعضای تیم فولاد مشخص شد، تست شش بازیکن، یک مربی و چند عضو از تدارکات این تیم مثبت است.

نکونام در نشست خبری پس از بازی با ماشین سازی نیز اعلام کرده بود که فرزاد جعفری به کووید - ۱۹ مبتلا شده است. البته حالا او در مصاحبه‌ای عنوان کرده که در بازی با ماشین سازی، ۲ بازیکن کرونایی داشته‌اند، موردی که پیش از این صراحتا عنوان نشده بود.

فولاد که این روزها در بهترین شرایط ممکن به سر می‌برد، با مثبت اعلام شدن تست این تعداد بازیکن، مربی و تدارکات، شرایط سختی دارد و مشخص نیست در بازی روز یکشنبه مقابل نساجی چه سرنوشتی در انتظار فولاد خواهد بود و آیا اصلا این بازی برگزار می‌شود یا نه. زیرا احتمال ناقل بودن دیگر اعضای این تیم نیز وجود دارد.

همچنین ایوب والی و آیاندا پاتوسی، دو بازیکن کلیدی فولاد هستند که نکونام آن‌ها را هم در اختیار ندارد. فولاد، شهاب گردان را نیز به دلیل اخراج در بازی با ماشین‌سازی در دیدار با نساجی در اختیار ندارد. ضمن این‌که بیت سعید همراه با فولادی‌ها به اردوی تهران نرفته است و دلیل آن هم مشخص نیست. فرزاد جعفری هم با پشت سر گذاشتن دوران قرنطینه، فولاد را در این اردوی پیش بازی با نساجی همراهی می‌کند.

پیش از این نیز بارها مدیرعامل فولاد و سرمربی این تیم نسبت به برگزاری لیگ با وجود ویروس کرونا اعتراض داشتند و موافق انجام مسابقات نبودند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار