اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
شوشان - عبدالرحمن نیک سرشت :
چه اصراری وجود دارد که بعضی از متولین و مسوولین دولتی و دیگر نهادهای کشوری، بعضا، کار سازمانی خود را بیش از آن چیزی که هست جلوه داده و سوپر من مابانه رفتار می نمایند که انگار اگر آنها نباشند دیگر نیروهای درون نظام و آحاد ملت، همه ول معطل هستند.

البته، ناگفته نماند، که هر رجز خوانی و بلوف زنی، فی نفسه، در جای و مکان خود عمل ناپسندی نیست،
بشرطی که عاملین آن مجهز به دانش ادبیات محاوره ای و مسلط به منطق روانشناختی از طرفین مقابل خود باشند.

به هرحال، خدا نکند که متولین و مسوولین امر، برعکس آنچه انتظار می رود، ناشیانه دست به رجزخوانی های نامعقول و بلوف زنی های نخ نما شده ی از پیش لو رفته در سخنرانی ها، مصاحبه ها و توئیت نوشته های خود بزنند که این عمل خسارت بار بدون تردید آثار جبران ناپذیری به شرح زیر می تواند در برداشته باشد.

1- دشمنان با تحلیل و برآورد دقیق از این گاف ها، ناخودآگاه به داده ها و اطلاعات طبقه بندی کشور پی می برند و شبکه ها ی نفوذ خود را، روی نقاط ضعف کشور ما متمرکز می نمایند.

2- بدخواهان قسم خورده ی نظام مقدس جمهوری اسلامی، از این سوتی در کردن ها، بهره مندی حداکثری خود را بر روی تبلیغات تمسخرآمیز و وهن انگیز برعلیه کلیت نظام و بخصوص آن نهادها کلید می زنند.

3- سازمان های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای بیگانه، از این طریق، به شناسایی اهداف و برنامه های راهبردی نظام جمهوری اسلامی پی برده و براساس همین داده ها،  اقدامات خصمانه خود را به قصد صدمه زدن به امنیت و منافع ملی ما تدارک می بینند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار