اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۳۰۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
فرماندار دشت آزادگان:
فرماندار دشت آزادگان گفت: روز گذشته جلسه با طرف عراقی داشتیم اما در خصوص برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع) پاسخ ندادند و این موضوع را به تصمیم ستاد مقابله با کرونا در کشور عراق منوط کردند.
حمید سیلاوی در نشست ستاد استانی اربعین حسینی(ع) که امروز (۳۰ تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: روز گذشته جلسه با طرف عراقی داشتیم اما در خصوص برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع) پاسخ ندادند و این موضوع را به تصمیم ستاد مقابله با کرونا در کشور عراق منوط کردند. امروز نیز موضوع برگزاری اربعین از سوی عراق پایدار نشد.

وی افزود: تکمیل جاده کمربندی سوسنگرد با نصب علائم ترافیکی و روشنایی باید قبل از اربعین انجام شود زیرا نبود روشنایی کافی، در سال‌های گذشته مشکلاتی برای زائران ایجاد کرده بود.

سیلاوی ادامه داد: روکش نهایی جاده سوسنگرد - بستان نیز باید انجام شود زیرا اختلاف ارتفاع در این مسیر، موجب مشکلات و برخی مواقع تصادفات شدیدی شده است. تکمیل جاده پشت مواکب و روکش آسفالت بین مواکب نیز برخی از  پروژه‌هایی هستند که باید اجرا شوند.

فرماندار دشت آزادگان گفت: قسمت‌های انحرافی جاده سوسنگرد – بستان نیز باید تکمیل شود زیرا احتمال تصادفات در این مسیر زیاد است و چندین تصادف در این مسیر رخ داده است.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار