اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
رئیس اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از تحقق ۶ هزار و ۱۳۵ متر حفاری در چهار ماه نخست سال جاری در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.
قربانعلی کاظمی امروز (یکم مردادماه) در جمع خبرنگاران در اهواز اظهار کرد: از ابتدای فروردین‌ماه تا پایان تیرماه، ۶ هزار و ۱۳۵ متر حفاری روی ۱۷ حلقه چاه انجام شده است.

وی افزود: انجام دو عملیات مغزه‌گیری با بازیافت ۳۷۳ متر مغزه و یک عملیات کنارگذر با ابزار ویپ استاک بخش دیگری از فعالیت این واحد تخصصی زیرمجموعه مدیریت خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران بوده است.

رئیس اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به شاخص‌های عملکردی مهم در این بخش گفت: افزایش سهم بازار حفاری جهت‌دار به نحوی که میزان سهم از ۳۵ به ۴۲ درصد افزایش یافته است و پیگیری مستمر ساخت قطعات و تجهیزات از جمله قطعات کاربردی ابزار مغزه‌گیری، از موارد مهم و تاثیرگذار در این مدت است.

کاظمی بیان کرد: نگاه خاص به روش‌های نوین، کنترل هزینه از جمله شیوه مهندسی هزینه خدمات تمام‌شده حفاری جهت‌دار، مغزه‌گیری و کنارگذر از موارد بااهمیتی است که در دستور کار است.

وی گفت: این بخش هم‌اکنون ارایه خدمات مورد نیاز پروژه‌های کلید در دست EPC و EPD، از جمله پروژه‌های ۱۰+۲۰ حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی، نفت‌شهر، دارخوین و هشت حلقه چاه اکتشافی در مناطق مختلف را در دست اجرا دارد.

کاظمی افزود: همچنین اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران هم‌اکنون به شرکت‌های ملی مناطق نفتخیز جنوب، نفت فلات قاره ایران، نفت مناطق مرکزی و دیگر شرکت‌های متقاضی زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران و همچنین شرکت‌های بخش خصوصی، خدمات ارائه می‌دهد.

رئیس اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: این مجموعه از مجرب‌ترین متخصصان در ارائه خدمات ویژه حفاری برخوردار است و توان پاسخگویی از صفر تا ۱۰۰ در بخش عملیات ویژه حفاری را دارد.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار