اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
نماینده مردم شوش در مجلس:
کعب‌عمیر گفت: زیباسازی شهری و روستایی باعث تعلق‌خاطر بیشتر اهالی به شهرها و روستاهای خود می‌شود.

شوشان: محمد کعب‌عمیر اظهار کرد: روز گذشته دو پروژه ساماندهی ورودی شهر الوان و احداث پارک خانواده میان‌آب کلنگ‌زنی شد. 

وی با بیان اینکه پروژه ساماندهی ورودی شهر الوان از نظر روان‌سازی ترافیک و پیشگیری از حوادث جاده‌ای بسیار مهم است، افزود: زیباسازی ورودی شهر الوان از دیگر کارکردهای این پروژه برای شهروندان خواهد بود. 

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پروژه احداث پارک خانواده میان‌آب نیز باعث زیبایی منظر روستایی، افزایش سرانه فضای سبز و توسعه امکانات رفاهی برای اهالی منطقه خواهد بود. 

کعب‌عمیر بیان کرد: این پروژه‌ها باید در مدت زمانی مشخص و کوتاه، به بهره‌برداری برسند تا شهروندان و اهالی از انها بهره‌مند شوند. 

وی ادامه داد: انتظار می‌رود که بخشداران و مدیران محترم شهری و روستایی، توجه ویژه‌ای به مقوله زیباسازی محیطی داشته باشند. 

کعب‌عمیر خاطرنشان کرد: بی‌توجهی به سیمای شهری و روستایی، به معنای بی‌توجهی به شهروندان تعبیر می‌شود پس در این زمینه باید برنامه‌ریزی عملی و موثر دیده شود‌. 

وی در خصوص پروژه چهارراه ورودی شهر شوش نیز گفت: پیگیری‌های مستمری برای ساماندهی این نقطه در سطح وزارتخانه‌های راه و میراث فرهنگی انجام شده است. 

کعب‌عمیر با اشاره به لزوم در نظرگرفتن دو وجه بصری و کارکردی در این پروژه، ادامه داد: این پیگیری‌ها با تعامل مناسبی از سوی مقامات مربوطه همراه شده و امیدواریم که در آینده‌ای نزدیک پروژه مذکور، احداث و خدشه در ورودی شهر پرآوازه شوش، ترمیم شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار