اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
در ۴ ماه نخست امسال محقق شد
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از افزایش ۳۸ درصدی میزان تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری خرمشهر در چهار ماه نخست امسال خبر داد.
نوراله اسعدی اظهار کرد: در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۲۴ هزار و ۲۹۶ تن بارگیری کانتینری در بندر خرمشهر انجام شده است که این میزان بارگیری، نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹۶ درصد رشد داشته است.

وی افزود: در چهار ماه نخست امسال بیش از سه هزار و ۴۱۸ TEU بارگیری کانتینری در بندر خرمشهر انجام شده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۶۷ درصد رشد داشته است.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر تصریح کرد: در این بازه زمانی میزان تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری خرمشهر افزایش ۳۸ درصدی داشته و یک میلیون و ۹۹ هزار تن کالا در بندر خرمشهر تخلیه و بارگیری شده است.

اسعدی بیان کرد: بندرخرمشهر با برخورداری از ۲۰ پست اسکله و ۲۳۰ هکتار وسعت و با استفاده از پتانسیل منطقه تجاری صنعتی آزاد اروند و بهره‌مندی از مزایا و معافیت‌های منحصر به فرد در منطقه، آمادگی لازم برای ارائه تسهیلات به سرمایه‌گذاران و خطوط مختلف کشتیرانی را دارد و امیدواریم شاهد ارتقای میزان تخلیه و بارگیری کالا در این بندر باشیم.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار