اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان با اشاره به پیش‌بینی موج دوم بیماری در یکی دو ماه آینده، گفت: در حال اعطای مرخصی به نیروهای‌مان هستیم تا استراحت کنند اما اگر قرار باشد مردم رعایت نکنند، پیک بیماری سریع‌تر به سراغ ما می‌آید.
دکتر قدرت‌الله شاکری‌نژاد با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در خوزستان، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کروناویروس در خوزستان، تقسیم کار انجام شد و در بهبهان دو بیمارستان شهیدزاده و بیمارستان شهید مصطفی خمینی تامین اجتماعی، درگیر کرونا شدند اما با توجه به کاهش بار بیماری در ۲۰ روز اخیر، بیمارستان تامین اجتماعی از چرخه کرونا خارج شده است.

وی افزود: سه بخش بیمارستان شهیدزاده با ظرفیت ۷۵ تخت بستری ویژه بیماران مبتلا به کرونا برای ارائه خدمات به بیماران در نظر گرفته شده است که تا روز گذشته حدود ۳۵ بیمار در این بیمارستان بستری بوده‌اند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان با تاکید بر لزوم ادامه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، گفت: اکثر موارد فوتی در بهبهان افراد بالای ۶۰ سال بوده‌اند بنابراین توصیه می‌شود افراد مسن از تردد غیرضروری به خارج از منزل خودداری کنند.

شاکری‌نژاد ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اینکه آگاهی مردم افزایش یافته و همچنین به دلیل اینکه برخی از مردم عزیزان‌شان را به دلیل ابتلا به کرونا از دست دادند، باور آن‌ها نسبت به بیماری بیشتر شده است و از بیماری ترسیده‌اند و بیشتر از ماسک استفاده می‌کنند که باید این روند ادامه یابد.

وی با ابراز نگرانی از احتمال کاهش استفاده از ماسک با بهتر شدن شرایط خوزستان، تصریح کرد: کاهش استفاده از ماسک، می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند؛ از مردم می‌خواهیم همچنان دستورالعمل‌ها را رعایت کنند تا شرایط پایدار خوزستان حفظ شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان با اشاره به پیش‌بینی موج دوم بیماری در یکی دو ماه آینده، گفت: در حال اعطای مرخصی به نیروهای‌مان هستیم تا استراحت کنند اما اگر قرار باشد مردم رعایت نکنند پیک بیماری سریع‌تر به سراغ ما می‌آید.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار