شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷
آیین اهدای ۵۰۰ سری جهیزیه به ارزش ۷۵ میلیارد ریال به نوعروسان به مناسبت عید سعید غدیر شامگاه پنجشنبه با حضور جمعی از فرماندهان سپاه و مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام در ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اهواز برگزار شد.
سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان شامگاه پنجشنبه در آیین اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب همواره بر ترویج فرهنگ ازدواج تاکید فراوان دارند اما با توجه به شرایط اقتصادی، تهیه جهیزیه توسط تعدادی از زوج‌ها دشوار است.

وی افزود: به مناسبت عید سعید غدیر ۲۰۰ سری جهیزیه از سوی سپاه ولیعصر خوزستان و ۳۰۰ سری نیز توسط ستاد اجرایی فرمان امام به زوج های جوان اهدا شد.

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان ادامه داد: امید می رود بخشی از مشکلات این زوج های جوان برای آغاز زندگی برطرف شود.

وی تصریح کرد: رفع مشکلات جوانان و آسان کردن امر ازدواج برای آنها رسالتی است که بر دوش همه ما قرار دارد و امید است که با ورود خیران و حمایت آنها بتوانیم این سنت حسنه را ادامه دهیم.

همچنین علی جمالپور عضو گروه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) (بنیاد احساس خوزستان ) در این خصوص گفت: ۱۰۰ سری از این جهیزیه ها شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، وسایل آشپزخانه و پتو  در این آیین به نوعروسان اهدا شد و ۴۰۰ سری دیگر نیز در هفته آینده بین زوج های سطح استان توزیع خواهد شد.

وی افزود: در ماه های آینده نیز در شهرستان های اهواز ، خرمشهر و آبادان اهدای جهیزیه به نوعروسان در دستور کار ستاد اجرایی فرمان امام(ره) است.

جمالپور تصریح کرد: در یک سال گذشته با توجه به خسارت های ناشی از آبگرفتگی، سیل و زلزله حدود ۸۲ هزار قلم کالا بین مردم استان خوزستان توزیع شده و این نهضت همچنان ادامه دارد.

پیش از این نیز سرهنگ پاسدار نعمت باقری جانشین سپاه ولیعصر(ع) خوزستان در هفتم خردادماه سال جاری از اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به ارزش ۱۲ میلیارد ریال در راستای حمایت از خانواده‌های نیازمند به نوعروسان خوزستانی خبر داد.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار