اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
مهران مدیری درباره سرانجام موزه دورهمی و فعالیت‌های تازه خود در حوزه مسئولیت اجتماعی و ساخت سریال هیولا دو به ارائه توضیحاتی پرداخت.
نشست خبری مهران مدیری به مناسبت انتخاب و انتساب به عنوان سفیر رفاه در حوزه مسئولیت اجتماعی برگزار شد.

مهران مدیری نیز در این نشست گفت: شخصا هیچگاه در بحث تبلیغات نبوده‌ام و اکنون به دلیل بعد مسئولیت اجتماعی این کار آن پذیرفتم. چراکه بنابر این همکاری قرار است بخشی از فروش ماهانه، سالانه فروشگاه رفاه در تمام کشور به مسائل مختلفی همچون کودکان کار، بیماران تالاسمی و هر آنچه که در جامعه ما با مشکل مواجه است اختصاص داده شود. به نظرم یک همکاری خوب و مفید با فروشگاه رفاه در حال شکل‌گیری است. در این توافق قرار است یک کار خوب و مفید انجام شود. این کار یک نوع مسئولیت اجتماعی و کمک به افرادی است که نیازمند کمک هستند. بنابراین در شرایطی که ما به سر می‌بریم این توافق می‌تواند سبب کمک شایانی به افراد زیادی در جامعه باشد. بارها گفته و بازهم می‌گویم در شرایطی هستیم که فقط خودمان باید به خودمان کمک کنیم.

وی ادامه داد: بر اساس همکاری شکل گرفته قرار است هر نفری که از فروشگاه رفاه در سراسر کشور خریداری می‌کند، هزار تومان از آن به دانش‌آموزانی که توان تامین هزینه تحصیل و لباس خود را ندارند اختصاص پیدا می‌کند. چنین اتفاقی از سوی من همواره با استقبال همراه شده و می‌شود. چراکه این مبلغ بسیار بزرگی است که در پارت اول خود قرار است ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دانش‌آموز را تحت پوشش قرار دهد. در پارت دوم نیز برنامه‌ریزی شده تا به مادرانی که در هزینه‌های با مشکل مواجه هستند کمک شود.

مدیری درباره نوع همکاری خود نیز توضیح داد: این کار قرار است با حضور من در تیزرهای تبلیغاتی، بیلبوردها و مکان‌های دیگر انجام شود. اکنون عضو خانواده رفاه هستم و هرکاری از دستم بر بیاید انجام می‌دهم تا بتوانم به مردم کمک بیشتری کنم.

وی همچنین درباره بحث تبلیغات و دستمزدی که در این پروژه دریافت می‌کند، بیان کرد: در حقیقت رفاه نیازی به تبلیغ ندارد و من هم به خاطر بحث مسئولیت اجتماعی در این پروژه حضور پیدا کردم. درباره دستمزد نیز باید بگویم احتمالا چند کارت هدیه به من برسد(می‌خندد).

مدیری همچنین درباره نظارت روی درست اجرا شدن این پروژه برای جلوگیری از حواشی بعد از آن اظهار داشت: وقتی مبلغ‌های بزرگی به این صورت در حال جابه‌جایی باشد، دستگاه‌های نظارتی روی آن نظارت لازم را انجام می‌دهند. یکی از این دستگاه‌ها تلویزیون است که چون تیزرها از آن پخش می‌شود نظارت لازم را انجام می‌دهد. علاوه بر آن نیز دستگاه‌های دیگر نیز نظارت لازم را انجام داده که در ادامه روند قطعا همه جزئیات آن اعلام می‌شود.

وی افزود: در تمام این سال‌ها پروژه‌های تبلیغاتی بسیاری پیشنهاد شده بود ولی هیچکدام را قبول نکردم و این بار نیز برای شرایطی که در آن هستیم و باتوجه به تعریفی که در این پروژه از مسئولیت اجتماعی می‌شود آن را قبول کردم.

مدیری در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره موزه دورهمی نیز توضیح داد: متاسفانه قضیه موزه دورهمی به چند دلیل کش پیدا کرد. اول اینکه برای این کار هماهنگی‌های بسیاری با تلویزیون لازم بود و دوم بسیاری از هنرمندان هدایای خود را هنوز به موزه دورهمی نداده‌اند. هفته آینده دورهمی فصل چهارم به پایان رسیده و هماهنگی‌های نهایی برای موزه دورهمی انجام شود. به این ترتیب یک پیج در فضای اینستاگرام در نظر گرفته شده که تمام هدایا به همراه توضیحاتش در آن گذاشته شده و فراخوانی می‌دهیم تا از صاحبان برند دعوت کنیم که اگر راغب هستند مبلغ پیشنهادی خود برای خرید کل موزه را ارائه دهند. بعد از این اتفاق موزه به بالاترین پیشنهاد واگذار شده و مبلغش به هلال احمر اهدا می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: فصل پنجم دورهمی بعد از محرم و صفر آماده شده و همزمان سری دوم مجموعه هیولا نیز برای تولید آماده می‌شود.

مهران مدیری در بخش پایانی این نشست در پاسخ به سوال‌‌ خبرنگار ایلنا درباره اینکه چرا سانسور دورهمی توسط تلویزیون را که بارها از آن حرف زده قبول کرده و همچنان به کار خود ادامه می‌دهد، اظهار داشت: این بحثی طولانی است که نمی‌توان آن را در این نشست توضیح داد. به زودی نشست خبری برگزار کرده و به همه سوالات پیرامون این موضوع پاسخ می‌دهم.

محمدی(مدیرعامل فروشگاه رفاه) در این نشست گفت: باتوجه به اینکه آقای مدیری شخصیتی است که همواره شادی را برای ما به ارمغان آورده، ایشان را به عنوان سفیر خود در بحث مسئولیت اجتماعی انتخاب کردیم تا یک حال و شادی بیشتر را برای مردم خود به ارمغان بیاوریم. ما به حوزه مسئولیت اجتماعی پایبند هستیم و در تلاشیم تا کارهای مثبتی را در این زمینه پیش ببریم. امسال با کمک آقای مدیری طرح‌های دیگری را در این حوزه طراحی کرده و امیدواریم کمکی در جهت بهبود رفاه و حال خوب مردم داشته باشیم.
منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار