شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۲۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
رییس سازمان های مردم نهاد خوزستان:
داودی افزود: انجمن های مردم نهاد فعالیت خود را در حوزه های اجتماعی و فرهنگی استان متمرکز کرده اند و در بحران ها هم به کمک دولت و مردم خواهند آمد.

به گزارش شوشان نشست خبری سیروس داودی نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد(سمن‌ها) و سعید رضوانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

سیروس داودی رییس سازمان های مردم نهاد خوزستان  اظهار کرد: این سازمان  با شعار، نه سیاسی، نه دولتی و نه تجاری بودن، باعث ادامه حیات سمن های مردم نهاد شده پس به همین دلیل تاکنون توانستیم به فعالیت خود ادامه دهیم آغاز شد.

داودی افزود: انجمن های مردم نهاد فعالیت خود را در حوزه های اجتماعی و فرهنگی استان متمرکز کرده اند و در بحران ها هم به کمک دولت و مردم خواهند آمد.

وی با اشاره به فعالیت های سمن ها در خوزستان بیان کرد: سمن های خوزستانی در چند سال اخیر  در بحران های مختلفی حاضر بوده اند بحران هایی چون سیل ۹۸، زلزله مسجدسلیمان، آتش سوزی های مختلف در جنگل ها و حتی بحران فاضلاب اهواز که مشکلات فراوانی را برای شهروندان بوجود آورد.

داودی در خصوص فعالیت ها در دوران کرونا اضافه کرد: از همان روزهای آغازین شیوع ویروس در ستاد کرونا حضور یافته و پیشنهاد هایی را ارایه نمودیم و تاکید داشتیم از ظرفیت های سمن ها استفاده شود.

او ادامه داد: یکی از پیشنهادهایی که مورد استقبال استاندار قرار گرفت، نظارت سمن ها بر مصوبات ستاد کرونا در استان بود که ۸۰ بازرس منتخب از سمن های استان با جدیت بر این مصوبات نظارت کردند.

رییس انجمن های مردم نهاد خوزستان افزود: سمن ها در حوزه های مختلفی چون، کودکان کار، زنان بدسرپرست و بی سرپرست، مهارت های شغلی، خیریه ها، ورزش و جوانان و آسیب های اجتماعی و مواد مخدر فعال هستند.

داودی در پایان با اشاره به اینکه در سال های گذشته بیش از دو هزار ساعت آموزش داشته ایم اظهار کرد: در دوران کرونا آموزش های ما بیشتر به سمت این موضوع سوق داده شد و به دلیل شیوع این بیماری از آموزش های فیزیکی و حضوری خودداری کردیم و تلاش کردیم تمام آموزش ها را در بستر فضای مجازی پیگیری کنیم.نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار