شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار خوزستان؛
بسته قراردادی مارون ۲ و۵ از طرح توسعه ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در آیینی با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در شهر مشراگه از توابع شهرستان رامشیر آغاز به کار کرد.

شوشان: در این آیین که روز چهارشنبه دوازدهم شهریورماه ۱۳۹۹ برگزار شد، فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان،  فرخ علیخانی معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید، مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و جمعی از مدیران این شرکت و مسئولان محلی حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: بسته قراردادی مارون ۲ و۵ یکی از بسته های طرح نگهداشت و افزایش تولید این شرکت است که با اعتبار ۷۳ میلیون یورو اجرا می شود و شامل ۶ پروژه روسطحی  و حفاری ۱۴ حلقه چاه توسعه ای و تعمیری است.

مهندس محمدی گفت: ۴ درصد از اعتبار بسته قراردادی مارون ۲و ۵ به میزان ۲.۹۲ میلیون یورو صرف پروژه های مرتبط با حوزه مسئولیت های اجتماعی خواهد شد.


وی افزود: از اهداف این طرح اشتغال نیروهای بومی، توسعه ساخت داخل، توانمندسازی پیمانکاران داخلی و افزایش و نگهداشت تولید است.

مهندس صادق فتح الهی مدیرامور فنی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز با بیان اینکه پیمانکار بسته قراردادی مارون ۲و۵، شرکت تنکو وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء است گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء تا کنون از حدود ۲۱۳۶ میلیون یورو کار واگذار شده در طرح نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفت خیز جنوب، ۴۷۴ میلیون یورو یعنی ۲۲ درصد کارهای واگذار شده را برنده شده که جای خوشبختی دارد که ما با یک پیمانکار توانمند کار می کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار