شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۱۰۳۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با وجود آنکه ویروس در موج فعلی کشنده‌تر شده اما متاسفیم که این روزها در شهرها دیگر خبری از ترس روزهای نخست کرونا نیست.
دکتر فرهاد ابول‌نژادیان با اشاره به خطرناک‌تر شدن کرونا نسبت به روزهای نخست شیوع ویروس، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: "با وجود آنکه ویروس در موج فعلی خطرناک‌تر و کشنده‌تر شده اما متاسفیم که این واقعیت را بگوییم که این روزها در شهرها دیگر خبری از ترس و اضطراب روزهای نخست کرونا نیست، طولانی شدن روند اپیدمی رفتارهای بخشی از جامعه را تغییر داده، دیگر برای ماسک و مواد ضدعفونی تقاضای زیادی نمی‌شود، وضعیت قرمز چندان باور نمی‌شود و جاده‌ها پذیرای تعداد بالای مسافران است.

فوتی‌های روزانه، جان‌ها و امیدهایی هستند که اکنون گویا تنها به یک عدد تبدیل شده‌اند، اعدادی که برای برخی‌ها تکراری شد. مردم عزیز باور داشته باشید این اعداد همیشه روایتگر فوت دیگران نخواهد بود و ممکن است روزی رفتن خود ما و عزیزان‌مان را خبر دهد. فرسایشی شدن روند اپیدمی، انگیزه ما برای مبارزه با کرونا را تضعیف نکند. ما امروز برای رسیدن به روزهای روشن فردا راهی جز مقاومت نداریم. باید بدانیم کرونای امروز از کرونای روزهای نخست خطرناک‌تر است و جوان‌ترها را نیز اسیر می‌کند.

دوره چند ماهه مبارزه با کرونا موارد زیادی را عوض کرد اما چیزی که عوض نشد فداکاری مدافعان سلامت، وارثان ایثار در خط مقدم محافظت از جان و سلامت مردم است. آن‌ها در این مدت سختی‌های فراوانی را به جان خریدند، فرسوده شدند اما هیچگاه پا پس نکشیدند تا پیام‌آور سلامت باشند. به ثمر نشستن تلاش‌های آن‌ها منوط به مشارکت همه مردم و نهادها در توجه به مراقبت‌های مهم بهداشتی است؛ امروز یاری‌گر آن‌ها باشیم شاید فردا دیر شود."

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان