شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۱۰۳۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
سخنی با نمایندگان استان در مجلس؛
شوشان؛ با وجود آنکه چند هفته از آغاز تلاش جمعی از نمایندگان خوزستان برای تغییر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان می گذرد اما به نظر می رسد بدلیل ضعف مجمع نمایندگان و برخی تک روی های صورت گرفته، تاکنون اقدام جدی برای واداشتن وزیر ورزش و جوانان به تغییر مدیرکل صورت نگرفته است.

بهمین دلیل بنظر می رسد پیوستن نمایندگان منتقد به جمع استیضاح کنندگان وزیر و امضای استیضاح می تواند باعث شود سلطانی فر به خواست فعالان ورزشی و نمایندگان برای تغییر مدیرکل پروازی خوزستان پاسخ مثبت بدهد بویژه آنکه به نوشته یکی از سایت های خبری، حیدری با فرزند وزیر ورزش ارتباط دوستانه ای دارد و تا زمانی که وزیر احساس خطر و جدیت از جانب نمایندگان استان نکند تن به تغییر او نمی دهد.

از طرفی یکی دو نماینده استان که در دوران مدیریت حیدری از حمایت های وی برخوردار بودند پالس های دیگری به وزیر داده اند و به او اعلام کرده اند که موضوع تغییر حیدری در مجمع نمایندگان چندان موضوع جدی نیست و به آن توجه نکند. وزیر در حال حاضر تصور می کند که نمایندگان بطور جدی خواهان تغییر حیدری نیستند ضمن آنکه موافقین حیدری با بهانه های مختلف جلوی تشکیل جلسه مجمع نمایندگان را تا کنون گرفته اند تا فرصت بیشتری برای رایزنی های انفرادی حیدری و سلطانی فر با نمایندگان ایجاد شود و هفته گذشته یکی از نمایندگان استان با وزیر دیدار کرده است.

حال باید دید آیا نمایندگان منتقد با امضای استیضاح وزیر ورزش و جوانان قدم جدی برای تغییر مدیرکل برخواهند داشت یا فعلا به اعلام اولتیماتوم به او کفایت خواهند کرد؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان