شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۳۶۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
استاندار خوزستان:
غلامرضا شریعتی: نیروی انتظامی که نماد حکومت در یک جامعه است با نوع رفتار، عملکرد و کارکرد خود در آن جامعه تعیین کننده نوع نگاه مردم نسبت به حکومت می باشد.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان صبح امروز ۳۰ مهرماه با حضور در ستاد فرماندهی ناجا استان با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی به تمامی مردم و عزیزان خدوم در نیروی انتظامی استان، با بیان بررسی مسائل طرح شده در جلسه گفت: طی جلسه ای که داشتیم در جریان برنامه های آتی نیروی انتظامی و مباحث مورد توجه مردم استان در رابطه با حفظ امنیت استان و مشکلاتی که فرا روی پلیس است قرار گرفته ام و موارد مذکور به بحث گذاشته شد.

وی با تأکید بر اهمیت وجودی نیرو های انتظامی گفت: مظهر حاکمیت هر حکومتی در پلیس آن تعریف شده است، نیرو های نظامی و امنیتی کار مهم و حیاتی و ارزشمند حفاظت از کیان و تمامیت ارضی کشور را بر عهده دارند که در مواقع بحران و در مرز ها حضور دارند، اما نیرو های انتظامی مظهر حاکمیت هستند چرا که در هر زمانی اعم از آرامش و عادی و غیر عادی کماکان حظور دارند و اعمال قانون و حاکمیت در شهر ها توسط نیروی انتظامی انجام می شود.

شریعتی همچنین افزود: ممکن است مردم فرصت صحبت و دیدار با استاندار یا رئیس جمهور کشور خود را پیدا نکنند اما نیروی انتظامی هر روز و هر لحظه در دسترس آنها است و با آن سر و کار دارند که این نشان دهنده نمود مظهر کارکرد دولت و نظام جامعه در نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه نوع نگاه مردم نسبت به حاکمیت ارتباط مستقیمی با نوع رفتار نماد حاکمیت در جامعه خواهد داشت گفت: نیروی انتظامی که نماد حکومت در یک جامعه است با نوع رفتار، عملکرد و کارکرد خود در آن جامعه تعیین کننده نوع نگاه مردم نسبت به حکومت می باشد.

استاندار خوزستان بیان کرد: امیدواریم با فرماندهی جدید نیروی انتظامی که از فرزندان همین استان است و مراتب ارتقاء را پله به پله طی کرده بتوانیم شرایط استان را بهبود بخشیدم و با تکمیل زحماتی که در گذشته کشیده شده در مسیر رضایتمندی مردم عزیز استان که رضایتمندی خداوند بزرگ را در پی دارد گام برداشته و کوشا باشیم.

نماینده عالی دولت در استان همچنین با یاد آور شدن زحمات مدافعان و مجاهدان راه سلامت گفت: نیروی انتظامی استان به مناسبت قدردانی از پزشکان و پرستاران و پیراپزشکان و نیرو های بهداشت و سایر کسانی که در جبهه نبرد با ویروس کرونا فعالیت دارند و از جان خود مایه گذاشته اند و در راستای سلامت جامعه خطر می پذیرند برنامه ای را تدارک دیدند و با دعوت از دکتر فرهاد ابول نژادیان ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز به عنوان نماینده مدافعان سلامت در استان از وی تقدیر کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار