شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
تاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان
کد خبر: ۱۰۳۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به اینکه ۷۳ ناحیه و شهرک صنعتی در این استان وجود دارد گفت: تعدد شهرک‌های صنعتی در خوزستان تامین امکانات و زیرساخت را برای این فضاها سخت و دشوار کرده است.
اخلاق محمدیان بیان کرد: شاید تصور شود که تعداد بالای شهرک صنعتی در استان یک مزیت است اما آمار بالای شهرک‌ها و نواحی صنعتی و پراکندگی آنها ایجاد زیرساخت این شهرک‌ها را مشکل می‌کند به همین دلیل تلاش داریم تا از افزایش بی‌رویه شهرک‌ها و نواحی صنعتی جلوگیری کنیم.

وی گفت: البته یک شهرک تخصصی در امیدیه در دست ساخت است و در شهرستان کارون نیز که شهرک صنعتی وجود ندارد تصمیم به ساخت شهرک صنعتی داریم تا سرمایه گذاران در این منطقه نیز امکان فعالیت داشته باشند.

محمدیان با اشاره به اینکه شرایط در شهرک‌های صنعتی خوزستان برای فعالیت سرمایه‌گذاران فراهم است ادامه داد: در جریان سیل پارسال شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز دچار خسارت زیادی شد که بدون دریافت هیچگونه کمک مالی از مرکز آسیب‌های این شهرک برطرف شد.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ کارآفرینی یکی از برنامه‌های شرکت شهرک های صنعتی خوزستان است ادامه داد: خوزستان یک استان دولتی است و برای اینکه صاحبان سرمایه برای سرمایه گذاری در خوزستان ترغیب شوند باید برای این گروه انگیزه و شرایط لازم را فراهم کرد.

در استان خوزستان ۳۴ شهرک و ۳۹ ناحیه صنعتی وجود دارد که در ۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی واگذاری زمین به متقاضیان صورت ‌گرفته و بقیه در حال احداث و تکمیل زیرساخت‌های اولیه هستند.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
تلگرام شوشان