شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
کاریانا داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۳۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲

آیین اهداء ۲ هزار بسته معیشتی به خانوارهای کم برخوردار شهرستان اهواز و روستاهای مجاور تاسیسات فرایندی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در قالب کمک های مومنانه با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب و رئیس سازمان بسیج ادارات خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون مدیر عامل این شرکت با بیان اینکه به همت جهادی کارکنان شرکت، کلیه اهداف تولیدی در سال جاری محقق شده، اظهار داشت: علاوه بر این، در بخش عمل به مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته و مایه مباهات است که توانستیم در خدمت‌رسانی به مردم شریف خوزستان مشارکت فعال داشته باشیم.

مهندس حمید کاویان افزود: از ۲ هزار بسته  معیشتی که با هزینه‌ای بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تامین شده‌اند،  هزار بسته به خانوارهای کم برخوردار شهرستان اهواز و هزار بسته دیگر طی روزهای آتی  به شهرها و روستاهای همجوار تاسیسات عملیاتی شركت شامل شهرهای رامشير و رامهرمز و بخش‌های غيزانيه و مشراگه ارسال خواهد شد.

وی به تامین ۱۵۰۰ بسته نوشت افزاری برای دانش آموزان مدارس روستایی همجوار واحدهای عملیاتی نیز اشاره کرد و یاد آور شد: حدود ۸۰۰ ميليون ریال برای تامین این اقلام هزینه شده است که طی هفته جاری برای دانش آموزان عزیز ارسال می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان نیز نهضت کمک های مومنانه را حرکتی عظیم خواند که بخش مهمی از آن را صنعت نفت جنوب بر عهده دارد.

سرهنگ حاجتی ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون،پايگاه مقاومت بسيج این شركت و حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان وزارت نفت در جنوب افزود: با وجود اینکه دشمن همواره در حال ایجاد مشکل و تنگنا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است،  خوشبختانه با مدد الهی توانستیم بر مشکلات موجود فائق آمده و به افتخار خدمت رسانی به مردم شریف خوزستان نائل آییم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار