شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۴۳۶۱
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز هشدار داد
امراله مردانی: استفاده از ماسک بسیار کاهش یافته و از طرفی نیز حضور در بازارها و شرکت در دورهمی‌های خانوادگی افزایش یافته است که این موارد، زنگ خطری برای همه ما است.
امراله مردانی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کروناویروس در شرق اهواز، اظهار کرد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وضعیت شیوع کرونا بهتر شده است اما مردم باید بدانند این وضعیت، نتیجه همکاری خوب آن‌ها در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بوده است.

وی با اشاره به کاهش شدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط برخی از مردم، افزود: در حال حاضر استفاده از ماسک بسیار کاهش یافته و از طرفی نیز حضور در بازارها و شرکت در دورهمی‌های خانوادگی افزایش یافته است که این موارد، زنگ خطری برای همه ما است.

مردانی بیان کرد: بیشترین فراوانی موارد شناسایی‌شده کرونا در شرق اهواز در مناطق کوروش، زیتون و پاداد است. البته موارد به صورت هفتگی بررسی می‌شوند و ممکن است فراوانی در مناطق مختلف در هفته آینده تغییر کند.

رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: در حال حاضر در حوزه شرق اهواز هنوز مراجعات به مراکز ۱۶ ساعته و آمار مبتلایان افزایشی نشده است اما کاهش پروتکل‌های بهداشتی، زنگ خطر را به صدا درآورده است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیان کرد: از همشهریان می‌خواهیم همچنان استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها، پرهیز از حضور در تجمعات و مراسم و همچنین رعایت فاصله‌گذاری را در دستور کار خود قرار دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار