شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۴۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
سرپرست فرمانداری شادگان گفت‌: بازار شادگان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس گرسترش بیماری کووید ۱۹ به مدت سه روز تعطیل شد.
امید صبری پور یکشنبه در نشست ستاد مدیریت کرونا شادگان بیان کرد: همچنین تمامی مدارس این شهرستان در همه مقاطع به مدت ۲ هفته به منظور جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا تعطیل است.

وی با بیان اینکه از فردا دوشنبه مورخ ۲۰ بهمن جاری به مدت ۲ هفته ادارات در شادگان با حضور ۵۰ درصد کارکنان خود فعالیت می‌کنند، افزود: ادارات و بانک‌های شهرستان شادگان در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب می‌شوند.

سرپرست فرمانداری شادگان با تاکید بر نظارت جدی تر بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: بانک‌ها، دفاتر پیشخوان دولت و اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، به سرعت پلمب می‌شوند.

صبری‌پور افزود: تالارهای پذیرایی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای، سالن‌های ورزشی، کافه‌ها  و چایخانه‌ها، مراکز تفریحی، و باشگاه‌های بدن سازی نیز تا اطلاع بعدی اجازه فعالیت ندارند و نماز جمعه نیز برگزار نخواهد شد.

وی بیان کرد:  اصناف و مراکز گروه شغلی یک در این شهرستان اجازه فعالیت دارند و بقیه گروه های شغلی ۲ و۳و۴ به مدت سه روز تعطیل می‌باشند.

وی افزود: سلامت شهروندان برای ما بسیار مهم بوده و تلاش همه مسوولان جلوگیری از گسترش ویروس کرونا است؛ با توجه به افزایش افراد مبتلا به ویروس کرونا تعطیلی‌ بازارها و بازارچه‌ها نقش مهمی در قطع زنجیره انتقال این ویروس خواهد داشت.

سرپرست فرمانداری شادگان با تاکید بر رعایت بهداشت فردی و پرهیز از حضور در اجتماعات، از مردم، بازاریان و کسبه خواست که همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند و برای حفظ سلامتی خودشان تا اطلاع بعدی از تردد غیرضروری در سطح شهر و شهرستان خودداری کرده و در خانه بمانند.

بر اساس اعلام دانشکده علوم پزشکی آبادان تنها ۳۰ درصد از مردم شادگان از ماسک استفاده می‌کنند.

به گزارش ایرنا ۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار