شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۴۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
در دیدارهای کاری استاندار خوزستان تاکید شد؛
اصحاب رسانه با انتشار مطالب سازنده می‌توانند ما را در توسعه و تعالی جایگاه خوزستان یاری کنند، مدیران و مسئولان استان نیز حق شکایت از نقد منصفانه و سازنده اصحاب رسانه را ندارند اما ما مخالف توهین و تهمت هستیم و این فضا برای ما قابل پذیرش نیست.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی "ایرنا” مرکز خوزستان، مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان و مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان ظهر امروز چهارشنبه ۱۳۰اسفند ماه۱۳۹۹ با استاندار خوزستان دیدار کردند.

در این دیدار قاسم سلیمانی‌دشتکی بر لزوم حضور گردشی یک نماینده از مدیران رسانه‌های رسمی به انتخاب کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا، در جلسات ستاد استانی مدیریت بیماری ناشی از ویروس کرونا تاکید کرد و اظهار داشت: مسئولین دولتی نمی‌توانند به خوبی بیان کننده خواست و مطالبات مردم باشند لذا لازم است نماینده مدیران مطبوعات و خبرگزاری‌ها در جلسات حضور یابد و موارد را به عنوان ستاد استانی منتقل کند تا بتوانیم با تعامل و هم‌افزایی به مقابله با این بیماری همه گیر برویم.

وی افزود: از ابتدای انتصاب اینجانب در سمت استاندار خوزستان، تمایل داشتم نشستی با اصحاب رسانه‌ داشته‌باشم تا از نظرات و ظرفیت‌های این قشر بهره‌مند شویم اما شرایط قرمز و ویژه کرونایی این فرصت را از ما گرفت و ان شاءالله در فرصت مناسب این موضوع در دستور کار قرار می گیرد.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه رسانه‌ها باید در نقد مدیران و مسئولان آزاد باشند، بیان کرد: اصحاب رسانه با انتشار مطالب سازنده می‌توانند ما را در توسعه و تعالی جایگاه خوزستان یاری کنند، مدیران و مسئولان استان نیز حق شکایت از نقد منصفانه و سازنده اصحاب رسانه را ندارند اما ما مخالف توهین و تهمت هستیم و این فضا برای ما قابل پذیرش نیست.

گفتنی است در این دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی "ایرنا” مرکز خوزستان، مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان و مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان نیز بر دغدغه‌های اصحاب رسانه، خبرنگاران، عکاسان و فعالین رسانه‌ای تاکید کردند.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار