شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۵۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲

سند طرح تحول سازمانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در مراسمی با حضور مدیرعامل و تنی چند از مدیران ارشد این شرکت رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، هدف از تهیه این سند ‌ارائه برنامه عملیاتی جهت دستیابی به سهم شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب در چشم انداز سال ۱۴۰۴ شركت ملی نفت ایران است.

تهیه این سند با توجه به شتاب قابل ملاحظه تغییرات محیطی و پیچیده شدن تصمیمات سازمانی لزوم بکارگیری سند جامعی با تکیه بر تفکری پویا، جامع نگر، آینده نگر و اقتضایی برای رویارویی با مسایل یادشده در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس این سند، فرآیند اجرای تحول سازمانی طی پنج مرحله شامل پیش تحول، عارضه‌یابی، تجسم آینده، ‌هموارسازی و اجرای تحول و پایش و تداوم تحول سازمانی به اجرا گذاشته می‌شود و در هر مرحله نیز فعالیت‌های مشخصی برنامه‌ریزی می‌شود که تاکنون مرحله اول انجام شده و مراحل دوم تا پنجم در دست انجام است.

شایان ذکر است‌ تهیه این سند با دستور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، در قالب یك كتابچه بر اساس اهداف كوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت همراه با برنامه های اجرایی و عملیاتی از تیرماه سال ۱۳۹۸ آغاز شد و با برگزاری نشست های تخصصی و بهره گیری از نظرات مدیران و‌ كارشناسان به انجام رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار