شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۶۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز با بیان اینکه شناسایی نقاط تلاقی آب و فاضلاب به صورت پیوسته بر روی شبکه توزیع آب اهواز در حال انجام است، گفت: در هفته گذشته سه مورد تلاقی آب و فاضلاب در مرکز شهر اهواز شناسایی و رفع مشکل شد.

سعید دشتی‌زاده اظهار کرد: در حال حاضر خوشبختانه حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد از آب شهر اهواز از طریق رودخانه کرخه و آب حیات تامین می‌شود که این موضوع کیفیت آب اهواز را افزایش داده است.

وی در خصوص تلاقی آب و فاضلاب در برخی از مناطق اهواز افزود: این مساله به صورت احتمالی و به شکل یک اتفاق گاهی در شبکه توزیع رخ می‌دهد.

مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: به کمک سیستم‌های نوین در حال بررسی شبکه توزیع آب اهواز هستیم تا نقاطی که آب و فاضلاب تلاقی دارند، شناسایی و نسبت به حل مشکل آن نقاط اقدام شود.

دشتی‌زاده عنوان کرد: این نقاط بر روی زمین و مشهود نیستند و حتما باید به وسیله سیستم‌ها و تجهیزات خاص کار شناسایی آن‌ها انجام شود. این کار به صورت پیوسته بر روی شبکه توزیع آب اهواز در حال انجام است.

وی گفت: در هفته گذشته سه مورد تلاقی آب و فاضلاب در مرکز شهر اهواز شناسایی و رفع مشکل شد. این کار یک اقدام بسیار موثر برای افزایش کیفیت آب است.

مدیر شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: هیچ آلودگی در زمانی که شبکه پایدار است و فشار دارد، وارد شکستگی‌های خطوط توزیع آب نمی‌شود.

دشتی‌زاده با بیان اینکه بر روی مساله کیفیت آب اهواز بسیار حساس هستیم، عنوان کرد: اگر آلودگی در نقطه‌ای ایجاد شود، منحصر به همان منطقه است و ارتباطی به سایر نقاط ندارد.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار