شیلنگ و لوله خوزستان داخلی
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۶۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
استاندار خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی لازم است بساط مراسم های نمایشی همچون کلنگ زنی ها و روبان قیچی کردن ها را جمع نمایند و روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند خودداری نمایند.
استاندار خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی لازم است بساط مراسم های نمایشی همچون کلنگ زنی ها و روبان قیچی کردن ها را جمع نمایند و روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند خودداری نمایند.

اگر یک کار و خدمتی در قالب یک پروژه به سرانجام رسید مردمی که از آن منتفع میشوند بخوبی خدمت صورت را لمس خواهند کرد و از بانیان و عوامل آن پروژه قدردانی میکنند و در مرحله به بهره برداری رسیدن و منتفع شدن مردم از یک پروژه کلیپ و گزارش کار ساخنه و منتشر شود و به عموم مردم اطلاع رسانی شود؛ کلیپ عملکرد دستگاه نیز حاوی خدمات و اقدامات صورت گرفته باشد نه اینکه صرفا برای نمایش و تبلیغ چهره اشخاص کلیپ تهیه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان نشست قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان های رامهرمز و رامشیر روز شنبه به ریاست دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در محل استانداری برگزار شد.

استاندار خوزستان در این نشست گفت: دستگاه های اجرایی لازم است بساط مراسم های نمایشی همچون کلنگ زنی ها و روبان قیچی کردن ها را جمع نمایند و روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ‌هایی که دردی از مردم دوا نمی‌کند خودداری نمایند.

وی افزود: اگر یک کار و خدمتی در قالب یک پروژه به سرانجام رسید مردمی که از آن منتفع میشوند بخوبی خدمت صورت را لمس خواهند کرد و از بانیان و عوامل آن پروژه قدردانی میکنند و در مرحله به بهره برداری رسیدن و منتفع شدن مردم از یک پروژه کلیپ و گزارش کار ساخنه و منتشر شود و به عموم مردم اطلاع رسانی شود؛ کلیپ عملکرد دستگاه نیز حاوی خدمات و اقدامات صورت گرفته باشد نه اینکه صرفا برای نمایش و تبلیغ چهره اشخاص کلیپ تهیه شود.

خلیلیان گفت: این موضوع را از باب تذکر به همه دستگاه ها از جمله خود استانداری گفتم و در گزارش و اطلاع رسانی خدمات به مردم باید از شوهای تبلیغاتی پرهیز کرد و به جای آن خدمات صورت گرفته را به مردم معرفی نمود.

استاندار خوزستان همچنین اظهار داشت: در جهت توسعه استان خوزستان بایستی مسائل و مشکلات هر شهرستان پروژه به پروژه مورد بررسی قرار گیرد و موانع اجرایی شدن آن برطرف شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز پروژه های مرتبط با مسکن مهر همچنین طرح های تولید فولاد و ورق های فولادی و پروژه های آب فاضلاب و شبکه های فرسوده و عواملی که مربوط به توسعه کشاورزی است در شهرستان های رامهرمز و رامشیر مورد بررسی قرار گرفت.

خلیلیان بیان کرد: برخی موارد به جمع‌بندی رسید و قرار شد تا ۲۰ روز آینده به اتمام برسد و سایر طرح ها زمانبندی شد که تا یک سال آینده اجرایی شود.

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: همچنین بخشی از مسکن مهر در شهرستان رامشیر مشکل فاضلاب داشت که قرار شد شرکت آبفا آن را در بیست روز آینده برطرف کند و در اختیار متقاضیان این واحدهای مسکونی جهت استقرار و سکونت آنها قرار دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار