اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۰۷۹۹۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از تلاش برای تبدیل وضعیت کارگران با قراردادهای موقت اما دارای جنبه مستمر به قراردادهای دائم خبر داد.

علی‌حسین رعیتی‌فرد در نشست شورای اجتماعی خوزستان که امروز (۲۵ دی‌ماه) با حضور اعضای کمیسیون مجلس شورای اسلامی در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در دولت سیزدهم از ابتدا تلاش ما بر این بود که جلسات شورای عالی کار را به صورت منظم برگزار و مطالبات بحق کارگران را پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: یکی از مطالبات کارگران امنیت شغلی است؛ در این خصوص ماده ۷ قانون کار، قراردادهای موقت را ملاک قرار داده است که ما در تلاش هستیم کارهایی که جنبه مستمر دارد را به قرارداد دائم تبدیل کنیم.

رعیتی‌فرد گفت: در شورای عالی کار نیز اصلاح قانون کار مورد بحث قرار گرفت که با نظر خبرگان و نخبگان حوزه قانون کار، امنیت شغلی، مسکن و موضوعات مهم را پیگیری کنیم.

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: در جلسات قبلی شورای عالی کار، قانون مسکن کارگری که یکی از برنامه‌های ویژه دولت برای جهش تولید مسکن است، در حال بحث است. دستمزد و حقوق و اصلاح قانون کار و قراردادهای فصلی نیز در حال پیگیری است.

منبع: ایسنا
comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
comment
comment
جهادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
comment
0
0
comment ما تعداد 110نفر اکنون تحت عنوان قراردادکارگری موقت از سال 90 درسازمان جهاد کشاورزی خوزستان با حداقل حقوق اداره کار مشغول بکار هستیم از نحوه اجرای قرارداد وحقوق دریافتی ناراضی هستیم ما با سازمان قرارداد داریم لطفا رسیدگی فرماید
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار