اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار
کد خبر: ۱۱۰۳۰۹
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
شوشان ـ محسن بهداروند مرداسی :

به گواه تاریخ در این 200 سال اخیر غربی ها از هیچ جنایتی در ایران خودداری نکردند.  «آنهم بدترین جنایات» از داستان  «کاپیتولاسیون گرفته» تا تجزیه  «شمال و جنوب» و یا فروش سلاح شیمایی به عراق علیه ایران و دهها و صدها مورد پیدا و پنهان..... در یک کلام... اینها همچون  «رندان دهل دریده ای» هستند. که هر روز باید  «پته هایشان» را روی آب انداخت.. مثل کودتای 28 مرداد... اما ای کاش همه این تزویرهای چند قرن گذشته سر و ته تمامی دردها بود بس.... اما آنجا که بتاریخ معاصر ما برمی‌گردد.. همه و همه اش پر است از تخریب نیرنگ تزویر و هزاران بامبول دیگر..

مگر در این مدت کوتاه طرح ترور دانشمندان ایرانی در دستور کار سرویس های تروریستی و جاسوسی قرار نگرفت.. مگر بارها در رابطه با ترورهای دانشمندان ایرانی ناکام نماندند.. مگر با  «رمز»  «برخیز اول تو بکش» شروع نکردند.. مگر برای شهید کردن دکتر فخری زاده از دستگاه های هوش مصنوعی کنترل کننده استفاده نکردند.. و با مسلسلی که از راه دور و از طریق ماهواره هدایت میشد. 13 گلوله به دکتر فخری زاده شلیک نکردند. مگر 26 دی 1385 دکتر اردشیر حسین پور را دانشمند ایرانی و دکتری فیزیک هسته ای بر اثر گاز  سمی ترور نکردند. مگر دکتر مسعود علی محمدی و دکتر مجید شهریاری و دکتر فریدون عباسی و دکتر داریوش رضایی و دکتر مصطفی احمدی روشن توسط اسرائیل و تیم های نامرئی ترور هدف قرار نگرفتند. که به جز دکتر عباسی..... همگی به شهادت رسیدند..

 اینها خواب های زیادی را در این 44 سال برای ما دیده بودند.. در همین مدت کوتاه..  «رندانه» افغانستان را تخلیه کردند. تا ایران را در خاک افغانستان با طالبان درگیر کنند.. به عناوینی مردم استان های مرزی را وارد جنگ آشوب درگیری کردند تا شرایط تجزیه ایران فراهم شود.. به ضرس قاطع مسبب 80 درصد این اتفاقات رد پای آنها بوده..... برای نمونه غربی ها بکمک اسرائیل و عربستان و به بهانه 11 سپتامبر در کشورهای چه کردند... به عراق حمله کردند.. و لبنان لیبی و سومالی سودان و افغانستان را تا مرز ویرانی به پیش کشاندند.. به ایران تهمت زدند.. تحریم کردند.. با حربه مسمومیت ها ی سریالی بر علیه مدارس دخترانه یک بازی کاملا هوشمندانه ایی را آغاز کردند.. کدام کشور حاضر است نظم آرامش و امنیت عمومی خودش را بهم بزند. حضور بانوان و دختران در مراکز تحصیلی و دانشگاهی؛ پزشکی؛ ادارات؛ و در فعالیت های اجتماعی و اقتصادی در این سال‌ها هیچگونه ممانعتی نداشته است.. صهیونیسم بی رحمانه چه می‌کند.. و.. باید افکار عمومی بر علیه استکبار جهانی به میدان بیاید.. و آخرین دندان نظامی آمریکا را از بیخ برکند..
نام:
ایمیل:
* نظر:
اینستاگرام شوشان
شوشان تولبار