تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۲۵۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
عملیات اجرایی ساخت واحدهای باغ ویلای شهر جدید رامین روز شنبه با حضور مسئولان محلی شروع شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین در آیین آغاز عملیات اجرایی ساخت این واحدها گفت: 400واحد باغ ویلا قرار است در این شهر ساخته شود که در مرحله نخست ساخت 10واحد از این مجموعه در دستور کار قرار گرفت.

شاپور رستمی ادامه داد: ساخت 200واحد باغ ویلا از مجموع باغ ویلاها توسط تعاونی های مختلف در دست پیگیری است که عملیات اجرایی آنها در آینده نزدیک شروع خواهد شد.

وی افزود: هم اینک پنج هزار و 773واحد مسکن در قالب مسکن مهر در شهر جدید رامین در دست ساخت است که یک هزار و 400واحد از این ها پیشرفت فیزیکی 85درصدی دارند.

مدیرعامل شهر جدید رامین با تاکید بر ضرورت تامین سهم آورده متقاضیان گفت: در صورتی که متقاضیان سهم آورده خود را به یکصد میلیون ریال برسانند واحدهای ساخته شده در کوتاه ترین زمان تحویل آنان خواهد شد.

رستمی اضافه کرد: هم اینک یکصد واحد از مجموع واحدهای در دست ساخت با توجه به تعهدات داده شده آماده تحویل است. 

همچنین فرماندار باوی در این آیین گفت: نسبت به ساخت باغ ویلا در استان خوزستان خلاء احساس می شد که با آغاز عملیات اجرایی ساخت باغ ویلاهای شهر جدید رامین کار خوبی در این چارچوب آغاز شده است.

حیدر سیدی افزود: تلاش می شود ساخت 400واحد باغ ویلا در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برسد و دیگر هیچ گونه محدودیتی برای ساخت باغ ویلاهای وجود ندارد.

وی اضافه کرد: از درآمد حاصل از محل فروش این باغ ویلاها به طرح های زیربنایی شهر رامین کمک شایانی خواهد شد و می تواند شهر را زنده و پویا کند.


فرماندار باوی گفت: از محل فروش اراضی توجه ویژه ای به شهر جدید رامین خواهد شد.

وی اظهار کرد: در شهر جدید رامین هفت هزار واحد مسکونی احداث می شود که پنج هزار و 700واحد از این مجموع در دست ساخت است.

عملیات ساخت دو شهر جدید شیرین شهر در 30کیلومتری جنوب اهواز و رامین در 35کیلومتری شمال اهواز در قالب مسکن مهر و با هدف اسکان سرریز جمعیت این کلانشهر از شش سال پیش شروع شد. 

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در سفر خرداد امسال خود به خوزستان در نشست بررسی روند اجرایی واحدهای مسکن مهر شهر جدید رامین با بیان اینکه هنوز زیرساخت های لازم در این شهر احداث نشده از کندی ساخت و ساز در آن و نبود استقبال از سوی متقاضیان برای مشارکت در ساخت و ساز و کمی سهم آورده خود انتقاد کرد.

محسن نریمان در این نشست همچنین افزود: در صورت نبود استقبال برای سکونت در این شهر واحدهای ساخته شده به دیگر افراد متقاضی واگذار می شود.

به گفته نریمان، بیش از چهار هزار میلیارد ریال سرمایه ملی در این دو شهر بلااستفاده مانده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار