اینستاگرام شوشان
تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۳۴۴۳۸
تعداد نظرات: ۹ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۷
نتخب مردم اهواز همچنین پیرامون پیگیری مساله انتصابات در دست اقدام استاندار خوزستان گفت : این مورد همراه با اعتراض شدید، به دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور گوشزد شد و ایشان نیز با نفی موضوع خاطر نشان کرد که قایم مقام وزارت کشور را مسئول پیگیری این صحت وسقم این انتصابات خواهد کرد.
سایت عصر ما نوشت: شامگاه شنبه ۱۸ اردیبهشت و در حاشیه نشست منتخبان مردم در مجلس دهم با رییس جمهور و اعضای هیات دولت ، ۸ تن از منتخبان مردم خوزستان در گفتگو با معاون اول رئیس جمهور ، وزرای کشور ، اطلاعات و نیرو و همچنین دکتر عارف نسبت به موضوع انتقال آب سرشاخه های کارون به کرمان و انتصابات اخیر و در دست اقدام استاندار خوزستان شدیدا اعتراض و خواهان منتفی شدن کلنگ زنی طرح انتقال آب به روستاهای شمال کرمان شدند.

در همین زمینه دکتر علی ساری منتخب اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در گفتگویی کوتاه با خبرنگار عصرما اعلام کرد : شامگاه امروز شنبه و در حاشیه نشست با دکتر روحانی ، اینجانب به همراه مهندس الباجی ، دکتر یوسفی ، دکتر اقبال محمدیان ، دکتر عامر کعبی و دکتر مختار منتخبان اهواز ، رامهرمز و آبادان در گفتگو با آقایان دکتر عارف ، دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، وزرای اطلاعات ، کشور و نیرو نسبت به مساله انتقال آب از سرشاخه های کارون جهت آبرسانی به روستاهای شمال کرمان اعتراض و خواهان لغو چنین برنامه ای از سفر رییس جمهور به استان کرمان شدیم که همه مقامات مذکور بر عزم دولت بر رعایت حقوق مردم خوزستان تاکید و وزیر نیرو نیز با نفی وجود چنین طرحی، اعلام نمود در صورت صحت ، این برنامه از سفر رییس جمهور به کرمان لغو خواهد شد. همچنین دکتر عارف متعهد شد تا در دیدار جداگانه با رییس جمهور خواهان جلوگیری از اجرای هرگونه طرحی برای انتقال آب خواهد شد.

دکتر ساری افزود : وزیر اطلاعات نیز در این دیدار به منتخبان خوزستان وعده کرد تا ضمن بررسی موضوعات مطروحه مراتب اعتراض منتخبان مردم را باستحضار رییس جمهور روحانی برساند. منتخب مردم اهواز همچنین پیرامون پیگیری مساله انتصابات در دست اقدام استاندار خوزستان گفت : این مورد همراه با اعتراض شدید، به دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور گوشزد شد و ایشان نیز با نفی موضوع خاطر نشان کرد که قایم مقام وزارت کشور را مسئول پیگیری این صحت وسقم این انتصابات خواهد کرد.

دکتر علی ساری در پایان با تشکر از همراهی منتخبان اهواز ، آبادان و رامهرمز گفت : مردم عزیز مطمن باشند منتخبان آنها بویژه اعضای لیست امید در مقابل مطالبه حقوق آنها و خوزستان کوتاه نخواهند آمد.

همچنین مهندس الباجی منتخب اول حوزه انتخابیه اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در این راستا گفت : به همه مردم عزیز خوزستان اطمینان می دهیم که منتخبان آنها با جدیت پیگیر امور بوده و با تمام توان در مقابل طرح های انتقال آب از سرشاخه های کارون ایستادگی خواهند کرد
مهندس الباجی افزود : منتخبان خوزستان در راستای پاسداشت مصالح استان و نگاه کلان به توسعه خوزستان یکدل و همفکر هسند و در این راه ذره ای کوتاهی نخواهند کرد.امروز بخوبی توانستیم تبلور این همگرایی و همبستگی را در پیگیری مساله انتقال آب به روستاهای شمال کرمان و انتصابات در دست اقدام استانداری خوزستان مشاهده کنیم.اعتماد مردم سرمایه بزرگ ماست 

comment
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۹
comment
comment
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
comment
4
2
comment آقای ساری در اجرادخالت نکنید
پاسخ ها
comment
سیاوش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
comment
comment کاملا دست میفرمائید دوست عزیز .کار نماینده دخالت در امور اجرایی نمیباشد .و...
comment
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
comment
2
2
comment جناب آقای دکتر ساری تمامی این انتصابات توسط آقای[...] مدیر کل [...] و آقای [...] مدیر کل[...] طراحی می شود. استانداری هیچگاه چنین روزهایی به خود ندیده بود.
comment
اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
comment
0
0
comment من به نمایدگان اصلاح طلب رای دادم اما اتنظار دخالت درکار استاندار رو ندارم چون استاندار نماینده تام رییس جمهور هست
یقین دارم با خیلی ها هم نظر هستم
comment
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
comment
0
0
comment سلام مردم برای دخالت در انتصابات به شما رای ندادن ،برای پیگیری اشتغال، منابع مالی و حق و حقوق رای دادن شما نیامده دنبال [...]هستید مردم را دخالت ندهید ، وام دار دیگرانید
comment
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
comment
0
0
comment نمایندگان جدید به کار خودتون برسید و در کاری که به شما مربوط نیست دخالت نکنید.
comment
خوزستاني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
comment
0
0
comment باسلام خدمت نماينده عزيز
برادرعزيز شما هنوز نيامده دنبال سهم خواهي هستيد استاندار بنابر اختيارات قانوني مديراجرايي استان مي باشد وتاكنون هيچ كاري برخلاف منافع مردم استان انجام نداده است شماباراي ماآمده ايد وچيزي كه ماازشما انتظارداريم قانون گذاري ودفاع ازصيانت حقوق بحق استان است(مثل جريان ريزگردها،برداشت ازسرچشمه كارون،اشتغال زايي،آلودگي كلان شهر اهوازو....).
باتشكر
comment
اهوازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
comment
0
0
comment از این که از الان می بینیم حداقل 8 نماینده استان در کنار هم هستند خوشحال می شویم.آقای ساری از نخبگان حوزه انرژی هستند و امیدواریم از تخصصشون در راستای منافع استان استفاده کنند.
comment
خوزستاني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
comment
0
0
comment واقعا متاسفم كه فقط نظرات همسوي خودتون چاپ ميكنين
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار