تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۳۹۱۴۷
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰
با تعیین ترکیب نهایی کمیسیون های تخصصی مجلس، عصر امروز اعضای هیئت رئیسه 12 کمیسیون تخصصی انتخاب و ترکیب نمایندگان خوزستان در مجلس مشخص شد.

از مجموع ۱۳ کمیسیون تخصصی مجلس تنها ترکیب کمیسیون قضایی و حقوقی به حدنصاب نرسیده و بنابراین انتخابات هیئت رئیسه این کمیسیون به فردا (دوشنبه) موکول شده است.

همچنین به موجب آیین نامه داخلی مجلس رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از بین گزینه های پیشنهادی هیئت رئیسه در صحن علنی مجلس انتخاب می شود.

ترکیب کمیسیون های تخصصی مجلس و اعضای هیئت رئیسه آنها به شرح زیر است:

کمیسیون آموزش و تحقیقات

۱. محمدمهدی زاهدی - رییس

۲. داود محمدی (فرزند مراد) – نایب رییس اول

۳. محمود نگهبان‌سلامی –نایب رییس دوم

۴. علیرضا سلیمی – دبیر اول

۵. فاطمه سعیدی – دبیر دوم

۶. میرحمایت میرزاده - سخنگو

۷. محمد قمی

۸. فریده اولادقباد

۹. سیدمحمدباقر عبادی

۱۰. اسفندیار اختیاری‌کسنویه‌یزد

۱۱. سیدجواد ساداتی‌نژاد

۱۲. قاسم احمدی‌لاشکی

۱۳. محمد بیرالوندی

۱۴. حبیب‌الله دهمرده

۱۵. کارن خانلری

۱۶. محمود صادقی

۱۷. جبار کوچکی‌نژاد

۱۸. فرهاد فلاحتی

۱۹. محمدرضا عارف

۲۰. سیدمحمدجواد ابطحی

۲۱. اسدالله عباسی

۲۲. ضیاءالله اعزازی‌ملکی

۲۳. محمدباسط دورازهی

کمیسیون اجتماعی

۱. سلمان خدادادی‌ - رییس

۲.– علی رستمیان‌ - نایب رییس اول

۳. سهیلا جلودارزاده – نایب رییس دوم

 ۴. ناهید تاج‌الدین – دبیر اول

۵. روح‌الله بابایی‌صالح – دبیر دوم

۶. جلیل مختار - سخنگو (نماینده مردم آبادان)

۷. رضا شیران‌خراسانی‌

۸. علیرضا محجوب

۹. محمدرضا بادامچی

۱۰ حسن لطفی

۱۱. شکور پورحسین‌شقلان

۱۲. علی کرد

۱۳. عباس گودرزی

۱۴. عبدالرضا عزیزی

۱۵. محمد وحدتی‌هلان

۱۶. سمیه محمودی

۱۷. زهرا ساعی

۱۸. رسول خضری

۱۹. خدیجه ربیعی‌فرادنبه

۲۰. احمد بیگدلی

۲۱. مسعود رضایی

۲۲. علی ساری (نماینده مردم اهواز)

۲۳. سیدحمزه امینی

کمیسیون اقتصادی 

۱. محمدرضا پورابراهیمی‌داورانی - رییس

۲. سیدناصر موسوی‌لارگانی – نایب رییس اول

۳. سیدفرید موسوی – نایب رییس دوم

۴.سید حسن حسینی شاهرودی – دبیر اول

۵. علی اسماعیلی – دبیر دوم

۶. سیدکاظم دلخوش‌اباتری - سخنگو

۷. محمدحسین حسین‌زاده‌بحرینی

۸. شهاب نادری

۹. عین‌الله شریف‌پور

۱۰. عامر کعبی (نماینده مردم آبادان)

۱۱. سیدتقی کبیری

۱۲. حمدالله کریمی

۱۳. الیاس حضرتی

۱۴. رحیم زارع

۱۵. سیده‌فاطمه حسینی

۱۶. زهرا سعیدی‌مبارکه

۱۷. محمد حسن‌نژاد

۱۸. علی‌اکبر کریمی

۱۹. محمود شکری

۲۰. قرجه طیار

۲۱. معصومه آقاپورعلیشاهی

۲۲. سیدحسن حسینی

۲۲. احمد انارکی‌محمدی

۲۳. محمود بهمنی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

۱. علاءالدین بروجردی - رییس

۲. کمال دهقانی – نایب رییس اول

۳. ابوالفضل حسن‌بیگی – نایب رییس دوم

۴. محمدجواد جمالی‌نوبندگانی – دبیر اول

۵. سیدمحسن علوی – دبیر دوم

۶. سیدحسین نقوی‌حسینی - سخنگو

۷. محمدمهدی برومندی

۸. علی نجفی‌خوشرودی

۹. شهروز برزگر

۱۰. کاظم جلالی

۱۱. هادی شوشتری

۱۲. حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

۱۳. مرتضی صفاری‌نطنزی

۱۴. مصطفی کواکبیان

۱۵. سیدقاسم جاسمی

۱۶. اردشیر نوریان

۱۷. ولی‌الله نانواکناری

۱۸. جواد کریمی‌قدوسی

۱۹. محمدابراهیم رضایی

۲۰. مجتبی ذوالنوری

۲۱. مسعود گودرزی

۲۲. علیرضا رحیمی

۲۳. هاجر چنارانی

کمیسیون انرژی

۱. فریدون حسنوند - رییس (نماینده مردم اندیمشک)

۲. حسین امیری‌خامکانی – نایب رییس اول

۳. علی ادیانی – نایب رییس دوم

۴. کوروش کرم‌پور حقیقی – دبیر اول

۵. عبدالحمید خدری – دبیر دوم

۶. اسدالله قره‌خانی‌الوستانی - سخنگو

۷. بهروز نعمتی

۸. حسن بهرام‌نیا

۹. مجید ناصری‌نژاد (نماینده مردم شادگان)

۱۰. غلامرضا شرفی (نماینده مردم آبادان)

۱۱. حبیب‌الله کشت‌زر (نماینده مردم بهبهان)

۱۲. قاسم ساعدی (نماینده مردم دشت آزادگان، هویزه و بستان)

۱۳. جلال میرزایی

۱۴. عبدالله سامری (نماینده مردم خرمشهر)

۱۵. سکینه الماسی

۱۶. علی‌عسگر ظاهری‌عبده‌وند (نماینده مردم مسجدسلیمان ،لالی ،اندیکا و هفتکل)

۱۷. محمد خالدی‌سردشتی

۱۸. احمد مرادی

۱۹. احمد صفری

۲۰. عدل هاشمی‌پور

۲۱. علی گل‌مرادی (نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه،هندیجان و بندر امام(ره)

۲۲. هدایت‌الله خادمی (نماینده ایذه و باغملک)

۲۳. سلام امینی

کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

۱. غلامرضا تاجگردون - رییس

۲. جهانبخش محبی‌نیا – نایب رییس اول

۳. هادی قوامی – نایب رییس دوم

۴. محمد فیضی‌زنگیر – دبیر اول

۵. محسن بیگلری – دبیر دوم

۶. محمدمهدی مفتح - سخنگو

۷. سیدمهدی فرشادان

۸. منصور مرادی

۹. محمدرضا تابش

۱۰. حسن سلیمانی

۱۱. محمد حسینی

۱۲. نبی هزارجریبی

۱۳. غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی

۱۴. حمیدرضا حاجی‌بابایی

۱۵. شهباز حسن‌پوربیگلری

۱۶. عزت‌الله یوسفیان‌ملا

۱۷. علی کاظمی

۱۸. مهرداد بائوج‌لاهوتی

۱۹. غلامرضا حیدری

۲۰. علی قربانی

۲۱. عبدالرضا مصری

۲۲. محمد خدابخشی

۲۳. حسینعلی حاجی‌دلیگانی

کمیسیون بهداشت و درمان

۱. علی نوبخت‌حقیقی - رییس

۲. سیدمرتضی خاتمی – نایب رییس اول

۳. محمدحسین قربانی – نایب رییس دوم

۴. یعقوب شیویاری – دبیر اول

۵. بشیر خالقی – دبیر دوم

۶. محمدنعیم امینی‌فرد - سخنگو

۷. بهروز بنیادی

۸. همایون یوسفی (نماینده مردم اهواز)

۹. منوچهر جمالی‌سوسفی

۱۰. سیامک‌مره‌صدق

۱۱. ذبیح نیکفر لیالستانی

۱۲. ابوالفضل سروش

۱۳ . محسن علیجانی‌زمانی

۱۴. حسینعلی شهریاری

۱۵. احمد همتی

۱۶. حیدرعلی عابدی

۱۷. اکبر ترکی

۱۸. همایون هاشمی

۱۹. مسعود پزشکیان

۲۰. سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی

۲۱. احمد حمزه

۲۲. اکبر رنجبرزاده

۲۳. عباسعلی پوربافرانی

کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور

۱. محمدجواد کولیوند - رییس

۲. پروانه مافی – نایب رییس اول

۳. سیدحمیدرضا کاظمی – نایب رییس دوم

۴. اصغر سلیمی – دبیر اول

۵. سهراب گیلانی – دبیر دوم

۶. حسین مقصودی - سخنگو

۷. محمد محمودی‌شاه‌نشین

۸. امیر خجسته

۹. قاسم میرزایی‌نکو

۱۰. شهاب‌الدین بیمقدار

۱۱. محمد آشوری‌تازیانی

۱۲. محمدقسیم عثمانی

۱۳. احمد علیرضابیگی

۱۴. عبدالرضا هاشم‌زائی

۱۵. احمد امیرآبادی‌فراهانی

۱۶. علی‌اصغر یوسف‌نژاد

۱۷. محمدرضا صباغیان‌بافقی

۱۸. ابوالفضل ابوترابی

۱۹. سیدمصطفی ذوالقدر

کمیسیون صنایع و معادن

۱. عزیز اکبریان - رییس

۲. داریوش اسماعیلی – نایب رییس اول

۳. فریدون احمدی – نایب رییس دوم

۴. سیدجواد حسینی‌کیا – دبیر اول

۵. سیده‌حمیده زرآبادی – دبیر دوم

۶. سعید باستانی - سخنگو

۷. حمیدرضا فولادگر

۸. محسن کوهکن‌ریزی

۹. محمدرضا منصوری

۱۰. محمدحسین فرهنگی

۱۱. غلام‌محمد زارعی

۱۲. محمدرضا نجفی

۱۳. محمد عزیزی

۱۴. نادر قاضی‌پور

۱۵. عبدالله رضیان

۱۶. ولی ملکی

۱۷. سیدمهدی مقدسی

۱۸. حمید گرمابی

۱۹. رمضانعلی سبحانی‌فر

۲۰. رامین نورقلی‌پور

۲۱. علی اسدی‌کرم

۲۲. رضا انصاری

۲۳. رضا علیزاده

کمیسیون عمران

۱. محمدرضا رضایی‌کوچی - رییس

۲. علیم یارمحمدی – نایب رییس اول

۳. سیدهادی بهادری – نایب رییس دوم

۴. حسین نیازآذری – دبیر اول

۵. شادمهر کاظم‌زاده – دبیر دوم

۶. صدیف بدری - سخنگو

۷. اقبال محمدیان (نماینده مردم رامهرمز و رامشیر )

۸. یوناتن بت‌کلیا

۹. محمدمهدی افتخاری

۱۰. سیدحسین افضلی

۱۱. سیدابوالفضل موسوی‌بیدکی

۱۲. سیداحسن علوی

۱۳. عبدالکریم حسین‌زاده

۱۴. شهرام کوسه‌غراوی

۱۵. فرج‌الله رجبی

۱۶. محمد دامادی

۱۷. سیدکمال‌الدین شهریاری

۱۸. حسن خسته‌بند

۱۹. قلی‌الله قلی‌زاده

۲۰. محمدرضا ملکشاهی‌راد

۲۱. حسین هاشمی‌تختی‌نژاد

۲۲. مجید کیانپور

۲۳. حمید بنایی

کمیسیون فرهنگی

۱. نصرالله پژمان‌فر - رییس

۲. احمد سالک – نایب رییس اول

۳. جمشید جعفرپور – نایب رییس دوم

۴. علیرضا ابراهیمی- دبیر اول

۵. سیده فاطمه ذوالقدر – دبیر دوم

۶. احد آزادی‌خواه – سخنگو

۷.محمدعلی وکیلی

۸.مهدی شیخ

۹. علی مطهری

۱۰.سید احسان قاضی‌زاده هاشمی

نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار